18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbiornik z chemikaliami

~_Yarko_ • 2023-06-30, 18:17
Wypadek w fabryce ropy Tatarstanie.



spoiler


Info:

BonsaiFikus

2023-06-30, 18:59
To żeś trafił ;D wlasnie budujemy taki zbiornik na ekotherm... od poniedziałku L4 pie**ole

darek1234

2023-06-30, 19:23
Silverface napisał/a:

Muzyczka do filmiku.



Co za masakryczne gówno! To nie jest muzyka, to nie jest teledysk ;)

mi...........pl

2023-06-30, 21:53
Fabryka ropy. Ja pie**ole....
Należysz do tej kategorii ludzi co myślą że mleko to bierze się z półki w sklepie?
Fabryka jajek, mięsa, wody co jeszcze?

smc

2023-06-30, 22:28
Dobrze, że nie wpadli do środka...

metyoo

2023-06-30, 22:30
minimango.pl napisał/a:

Fabryka ropy. Ja pie**ole....
Należysz do tej kategorii ludzi co myślą że mleko to bierze się z półki w sklepie?
Fabryka jajek, mięsa, wody co jeszcze?



no określenie podobne do "metalowy gruz" w odniesieniu do złomu, które ostatnio widziałem na którymś z portali...
pie**olony analfabetyzm wsteczny!

Duczki1234

2023-06-30, 22:51
No i to jest firma z pełnym ubezpieczeniem

LASVEGAS88

2023-07-01, 00:35
Zbiornik do skladowania paliw i jego pochodnych. Tych dwoch probowali zobaczyc co jest w srodku. Po pie**olnieniciu widac ze byl pusty.
Mialem taka sama sytulacje w robocie zbiornik pusty z pelna dokumentacja ze byl dwa razy czyszczony. Strozowie obiektu na lewo zlewali nafte lub inne palne gowno co nakradli do tego zbiornika. Po wiadomosci ze ma zostac popalony na zlom szybko spuscili , opary zostaly oczywiscie stary "bunkier"taka ma potoczna nazwe NL nie bylo jak zobaczyc do srodka wszystko dziwnie zaspawane . Dla pewnosci moich dwoch kolegow w koszu zawieszonym nad zbiornikiem chcieli maly otwor 10x10 cm zeby kamere z czujnikami do srodka wpuscic . Mala szlifierka na bateriie pierwsze ciecie dobrze wszystko ale przy drugim tylko fleksa wlaczyl i jeb ciul dup .Dwaj Bracia jak z katapulty wystrzeleni do pobliskiego zakladu przerobki sciekow i to gowno ich uratowalo im zycie i nie zaczepione szelki bezp. do kosza tyle.

Bul_od_bytu

2023-07-01, 09:28
Oni tam nie wtłaczają azotu czy ch*j wie jakiego obojętnego gazu żeby nie jebło? W takiej sytuacji to aż się prosi o wypadek

~_Yarko_

2023-07-01, 10:09
metyoo napisał/a:

no określenie podobne do "metalowy gruz" w odniesieniu do złomu, które ostatnio widziałem na którymś z portali...
pie**olony analfabetyzm wsteczny!



Zdanie zaczynamy z wielkiej litery panie wsteczny.

Huherko

2023-07-01, 10:28
To nie był zbiornik z chemikaliami tylko pusty zbiornik. Po wypompowaniu produktu w takich zbiornikach znajdują się jeszcze opary, których nie idzie się tak łatwo pozbyć. Dlatego nie zezwala się na prace "gorące" zanim taki zbiornik nie zostanie dokładnie wywietrzony.

RsPrDol

2023-07-02, 00:00
Kamaz gut maszina

LASVEGAS88

2023-07-02, 10:15
NO bo po co do pelnego zagladac ? czyny zbiornik jest monitorowany na kilkanascie sposobow. Teraz zauwazylem info ."Zmierzyli osady denne "tez pewnie lewizna .

Huherko napisał/a:

To nie był zbiornik z chemikaliami tylko pusty zbiornik. Po wypompowaniu produktu w takich zbiornikach znajdują się jeszcze opary, których nie idzie się tak łatwo pozbyć. Dlatego nie zezwala się na prace "gorące" zanim taki zbiornik nie zostanie dokładnie wywietrzony.



Myje sie zbiorniki nie wietrzy i nie ma prac "goracych" wszystko co moze wywolac iskre maly przeplyw ladunku elektrycznego uzywanie metalawych narzedzi itp. Jak by cie zlapali na petrochemi (w nl nie wiem jak w Polsce ) z zapalniczka w kieszeni dozywotni zakaz wjazdu , uzywanie telefonu smartfona zwyklego dozywotni zakaz wjazdu na teren , wolno uzywac w pewnych strefach tylko i wylacznie miedzianych narzedzi a kro tam mysli o "goracym" fleksie lub palniku.