18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbigniew Bródka jednak nie wygrał. Przegrał o 0.001

BykoZauruz • 2014-02-17, 19:07
Cytat:

Polak przegrałby o 0,001 sekundy?

W skrócie chodzi o to, że zawodnicy startowali z różnych torów - Bródka z zewnętrznego, a Verweij z wewnętrznego. Zdaniem holenderskich dziennikarzy to robi różnicę. - Głośniki, z których słychać dźwięk pistoletu startera położone są po obu stronach toru. Tyle że głośnik od zawodnika na zewnętrznym torze jest oddalony o cztery metry, a na wewnętrznym - o osiem. Tym samym dźwięk dociera do niego później - mówi gazecie sędzia Jeroen Fredriks.

Jak wylicza arbiter, który jest obecny na igrzyskach w Soczi, prędkość dźwięku przy 10 stopniach Celsjusza wynosi 338 m/s, co daje 1/338 sek na metr. Tym samym, jeśli wzięlibyśmy pod uwagę odległości od głośników, różnica w czasach obu panczenistów będzie wynosiła 0,004 sekundy, a tym samym Polak przegrałby o 0,001 sekundy.




Ponosi ich co raz bardziej. Nie potrafią pogodzić się przegraną.

Chore i załosne według mnie.

Idąc ich tokiem rozmówania trza zwerfikować każdy wyścig

Na FB już nasi go odwiedzili
https://www.facebook.com/koen.verweij.33?fref=ts

Tekst pożyczony z internetu

Może mamy jakieś specjalste od dźwięków?[/center]

DivajnDejv

2014-02-18, 09:19
Czyli mówisz, że Macierewicz sp***olił do Holandii? :/

necroboss

2014-02-18, 10:57
A widzieliście jaką on ma r*chable siostrę? :D
patrząc po niej stwierdzam, że na pewno ma polskie korzenie.

Generall14

2014-02-18, 12:22
Może jest jakiś sens w tym, aby przy takich małych różnicach przyznawać dwa medale. Ale to trzeba określić w zasadach PRZED konkursem, teraz już nie ma o co się spinać. Zasady są jakie są. Jak mawia Korwin "prawo nie działa wstecz", teraz mogą się najwyżej zabezpieczyć przed czymś takim w kolejnych konkursach.

PS. Może ten Holender się popłakał jak panienka, może nie potrafi przegrywać, ale to nie on tylko tamtejsi dziannikarze się tak spinają.

PS2. Za ten hejt na jego koncie na FB powinni oberwać.

pi...........ja

2014-02-18, 13:44
Dziennikarskie k***y. Oto najnowsze zdjęcie zainteresowanych. Nie wyglądają, jakby się mieli pobić.

szuki85

2014-02-18, 15:41
co tam Verweij - jego siostra fajna dupa :D



guciaszek

2014-02-18, 17:28
Ja pierdzielę, nie wiem skąd się bierze, że holendrzy to pedały. Mieszkam w Holandii i naprawdę nic szczególnego pro-gejowskiego się tu nie dzieje... To, że legalne są związki homoseksualne nie wpływa w żadnym stopniu na to, że jest to w jakiś sposób propagowane. Przestańcie myśleć stereotypami...
Tutaj po prostu ludzie mają wyj***ne na to, że np. dwóch mężczyzn idzie trzymając się za ręce, choć i to zdarza się rzadko, jest tu podobny odsetek homoseksualistów jak i w Polsce, tyle że tu mogą żyć spokojnie, a w Polsce mają przej***ne (geje, bo przecież lesbijki to obiekt fapania dla nałogowych masturbatorów - hipokrytów).

A co do filmu - penis w odbyt holendrowi, niech go dalej krew zalewa, a Polska górą. Mam nadzieje, że nic nie wskórają z tymi pomiarami i zostanie jak jest.

w6667812

2014-02-18, 21:05
haha, przegrali z zawodowym STRAŻAKIEM, który nawet nie ma obiektu do trenowania we własnym kraju, i nie mogą się z tym pogodzic :D