18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbierz ekipę i uderz na plażę.

Gentelcham • 2017-05-24, 23:16
Firma Activion postanowiła wypuścić gadżet promujący nową grę studia Battelfield: II World War. :krejzi:

Taki mały żarcik.

Ręcznik.
Niby fajny gadżet dla fana, ale obrazek na ręczniku przedstawiał amerykańskich marines podczas natarcia na plażę Omaha w Dzień D roku 1944.

Najlepsze był opis produktu, który jest nazwą tematu. :D

Ekipa bardzo szybko wycofała produkt po krytyce użytkowników Reddita, ale jedno zdjęcie się zachowało.
Humorek się trzyma Activision? :D




PS: Chociaż w ch*ja nas zrobili to za marines i dokopanie Adolfowi piwo :piwo:
Pierwszy post.

pi...........ja

2017-05-26, 17:00
Nie rozumiem afery. Świetny ręcznik. Woleliby ręczniczek z fotkami parad równości?

Miacholl

2017-05-26, 17:29
LongDistanceTrip napisał/a:


Nie, amerykanie nas sprzedali właśnie za ta k***ę francję i za całe D-Day. Sukces tej operacji ostatecznie przypieczętował oddanie naszego kraju w ręce sowietów.


Amerykanie nie sprzedali nas za Francję, a za Japonię. Kiedy dzielili ostatecznie świat razem z ZSRR w Jałcie był 1945. Amerykanie poczuli już co znaczą kamikaze i samobójcze ataki na lądzie. W Pentagonie policzyli, że atak na wyspy Japońskie (zwłaszcza Honsiu i Hokkaido) będzie oznaczał około 1 mln zabitych i rannych żołdaków wujka Sama. Żadna władza w USA nie mogła podjąć decyzji o stracie 1 mln własnych obywateli w wieku produkcyjnym bez konsekwencji. Dogadali się więc ze Stalinem, że w zamian za ich zgody na podział granic wg ustaleń jałtańskich, ten rzuci Armię Czerwoną na Japonię.
Japonia miała być podzielona na strefy tak samo jak III Rzesza. Jednak po atomówkach (w których skuteczność nie do końca wierzono w USA) postanowiono przyjąć kapitulację Japonii samodzielnie bez dzielenia się z ZSRR.
Tak więc Francja miała niewielkie znaczenie przy oddawaniu Polski w ręce ZSRR. Zresztą kilku naiwnych polityków będących u władzy w USA wierzyło, że ZSRR pozwoli na wolne wybory w Polsce i zaakceptuje ich wynik.

LongDistanceTrip

2017-05-26, 17:48
@up
Masz rację oczywiście, użyłem skrótu myślowego, wynikającego z miejsca utworzenia drugiego frontu we francji zamiast na Bałkanach, żeby zagrodzić drogę sowietom.

ho...........zo

2017-05-26, 18:10
jbone napisał/a:

z pie**olonym hitlerem.


Trochę szacunku dla zmarłych.

jbone

2017-05-26, 20:25
hoszo napisał/a:


Trochę szacunku dla zmarłych.




nie jesteś zmarły więc oddaję ci szacunek.

Wierzę w pissingfarianizm -oddając komuś honory oblewasz go świeżym ciepłym moczem.Wylałbym na Ciebie pełny worek wodzu.