18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbieraj Wieprzaki

T3RMINATOR • 2024-01-12, 18:53
Już tylko czekać jak wprowadzą albumy żeby zbierać te naklejki.


Gambol

2024-01-12, 18:58
A ja Tomek i cie zjem
;)

RoboCat

2024-01-12, 19:01
Lewackie zjeby ktore wychowaly sie na "bambi" i wierza ze zwierzatka po przechadzce w lesie ida na herbatke do mamusi ktora bedzie plakala jak nie wroca....

dżonyłojlker

2024-01-12, 19:12
Ciekawe czy jak wprowadzą robaki, to czy każdy też będzie miał własne imię? :ubawdolez:

saves

2024-01-12, 19:16
Będę pamiętać, gdy będziesz leżeć na mojej kanapce.

Baronessa

2024-01-12, 19:18
A ja bym chętnie poderżnął gardło jakiejś świni (zwierzątku ma się rozumieć, nie spasionej babie :lol: ). Nigdy nie ubijałem większego zwierzaka, jedynie muchy w kiblu i raz żabę na polu wsadzając achtunga do mordy...

Riikko

2024-01-12, 19:43
i na ch*j to komu? kto kupuje mieso, chyba wie, ze jakies zwierze musialo za to oddac zycie. chyba, ze to dla lewackich p*zdeczek...

psyhepl

2024-01-12, 19:51
Baronessa napisał/a:

A ja bym chętnie poderżnął gardło jakiejś świni (zwierzątku ma się rozumieć, nie spasionej babie ). Nigdy nie ubijałem większego zwierzaka, jedynie muchy w kiblu i raz żabę na polu wsadzając achtunga do mordy...



Chciałbym to zobaczyć !
Zesrałbyś się ze zdziwienia jak trudno zabić takiego 150 kilowego knura ;)

aaaaaaaaaaaaaa

2024-01-12, 21:25
Emma, we will eat you with pleasure....

Machol

2024-01-12, 21:43
Baronessa napisał/a:

A ja bym chętnie poderżnął gardło jakiejś świni (zwierzątku ma się rozumieć, nie spasionej babie ). Nigdy nie ubijałem większego zwierzaka, jedynie muchy w kiblu i raz żabę na polu wsadzając achtunga do mordy...



No i widzisz, jest różnica jak zabijasz żeby spożytkować, a gdy ktoś wsadza ci achtunga do mordy żeby mieć rozrywkę.

swiderEK1

2024-01-12, 21:52
juz to widze jak na takich hodowlach jest po kila tysiect swin i kazda ma imie i wlasciciel codziennie rano idzie sie z kazda przywitac.

Yolanda

2024-01-12, 22:01
modified1 napisał/a:

Bardzo dobra to emma była



Szkoda tylko, że taka świnia z niej była.

niemamskarpet.

2024-01-12, 22:16
no i dobrze, nienawidzę tej hipokryzji uuu konik trzeba go pogłaskać, uczesać mu grzywkę , ogrzać futerkiem wydoić żeby nie dostał raka jąderek a świniaka czy krowę zaszlachtować..... nie uwierzyli byście jakie to są mądre zwierzęta, płaczą jak jadą na rzeź, starają się bronić inne jak je zabierasz bo wiedzą już gdzie są zabierane..... psy nie są tak inteligentne a robi się im SPA, k***a masaże a nawet ostatnio widziałem fitness dla psów......... to jest wszystko poj***ne

Roject

2024-01-12, 22:35
niemamskarpet. napisał/a:

no i dobrze, nienawidzę tej hipokryzji uuu konik trzeba go pogłaskać, uczesać mu grzywkę , ogrzać futerkiem wydoić żeby nie dostał raka jąderek a świniaka czy krowę zaszlachtować..... nie uwierzyli byście jakie to są mądre zwierzęta, płaczą jak jadą na rzeź, starają się bronić inne jak je zabierasz bo wiedzą już gdzie są zabierane..... psy nie są tak inteligentne a robi się im SPA, k***a masaże a nawet ostatnio widziałem fitness dla psów......... to jest wszystko poj***ne



To jeszcze nic. Moja stara hodowała gołębie, dbała o nie, karmiła je od małego strzykawką, trzymała na rękach a potem... Wpie**alała na obiad, masowo patroszyła i robiła z nich rosół.
Dla mnie to prawie jak kanibalizm. Nigdy tego nie pojmę.