18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zazdrość

yonderbrack • 2012-06-22, 16:53
Już nią rzygam... Merkel też ma swoje zdanie :lodowka: . Brakuje tylko artykułów: "kto dziś strzeli gola Natalii Siwiec...".

zonk

2012-06-25, 10:41
makabrax napisał/a:

najbardziej wk***iające są ataki nią z każdej strony, jaka to ona piękna, jaka to miss kibiców, widać kuzwa botox w policzkach i ustać oraz powiększone piersi, w ch*j tapety na mordzie... było znacznie więcej ładniejszych i naturalniejszych kibicek na stadionach niż ona...


Sama w jednym wywiadzie jak się o niej "głośno" zrobiło, stwierdziła że preferuje operacje plastyczne, i tego typu liftingi oraz sama coś tam poprawiała (cycki albo ku*asa czy cos).

djoshin

2012-06-25, 11:16
zawstydzona ruska po tysiąc kroć lepsza od tej lampucery

marcinsud

2012-06-25, 11:36
No i ch*j zarabia ciałem to się operuje, resztę podciągnie się fotoszopem i voila dobry fapmateriał gotowy. Może i były ładniejsze, ba na pewno były, ale ciekawe który z was by ją z łóżka wyrzucił. Co drugi nie r*cha wcale, a jak już r*cha to pasztety po 6 piwach pod remizą.

ZiomZaZiomem

2012-06-25, 11:40
Wiem że się powtórzę ale napiszę to znowu . Ta szmula którą się jaracie ( Natalia Siwiec ) jest w ch*j przeciętna i pełno jest takich tępych i pustych bladzi na każdej wiejskiej potańcówce w remizie . Nie wiem czym wy się tak podniecacie , że ma cycki na wierzchu ? W ch*j przeciętna , niczym się nie wyróżnia z tłumu innych szmulowatych panien . A teraz pojedźcie mi że jestem pedał albo coś innego , czekam ;)

kalosz90

2012-06-25, 11:49
mr W napisał/a:

Jak każdy ma kobiet na gigabajty to wiadomo, że taka Natalia Siwiec to dla niego paszkwil i nie tknął by jej nawet patykiem.



Masz piwko u mnie ;]

A co do reszty, to wy żeście się z ch*jami na głowy pozamieniali? k***a wygoniłby ją który z łóżka? No pytam się! Jak by ci gałę opie**alała to byś jej mówił jaka to ona brzydka i sztuczna jest? Nie, to się pie**ol.

szachu44

2012-06-25, 11:57
Ładna czy nie jeśli się tu pojawiła to znaczy, że ma ku*asa. :)

stankry

2012-06-25, 12:48
kto to?

zonk

2012-06-25, 12:56
ZiomZaZiomem napisał/a:

Wiem że się powtórzę ale napiszę to znowu . Ta szmula którą się jaracie ( Natalia Siwiec ) jest w ch*j przeciętna i pełno jest takich tępych i pustych bladzi na każdej wiejskiej potańcówce w remizie . Nie wiem czym wy się tak podniecacie , że ma cycki na wierzchu ? W ch*j przeciętna , niczym się nie wyróżnia z tłumu innych szmulowatych panien . A teraz pojedźcie mi że jestem pedał albo coś innego , czekam ;)



Nie ma po co Ci jechać. Wystawiła cycki które poprawiała operacyjnie, a twarz bardzo przeciętna więc nie ogarniam czym się polska zachwyca.

erni13

2012-06-25, 13:06
@kalosz90- no, jest ladna, ale media z onietem na czele lansuja jakby byla jakims wielkim zjawiskiem. A takich jest duzo, a ladniejszych i naturalnych jeszcze wiecej... "caly swiat sie zakochal!"- bzdura, mieszkam za granica, nawet wzmianki o niej widzialem.

ph...........w5

2012-06-25, 13:32
najbardziej wk***iający to są ci wszyscy hejterzy. jak się nie podoba to nie otwierać z nią artykułów i tyle, ale jako że Polacy to naród największych narzekaczy na świecie to oczywiście musi być hejt.

Prokurator

2012-06-25, 13:52
Wam się już w dupach poprzewracało. Zamiast się cieszyć, że Polka ogłoszona najseksowniejszą kibicką(?!) na euro to pociski, że sztuczna, że brzydka i nie wiadomo jeszcze wie co sobie wymyślicie. Dziewczyna jest ładna i ch*j pogódź się z tym. Swoją drogą, żeby powiedzieć że ona jest brzydka ciekawe jak piękni Wy jesteście, stań przed lustrem twarzą w twarz z prawdą Pryszczaty hejterze!

sandal007

2012-06-25, 13:55
No tak najpierw sie wszyscy zachwycali ( co bylo czyms niezwyklym ), ale wrociliscie widac do formy i zaczyna sie pojazd po niej.ch*j ze wygrywa jakies tam konkursy na roznych zadupiach, skoro mozna siedzac przed kompem , gowno robiac pojechac po niej.Typowe dla naszego narodu.

Stranuh

2012-06-25, 14:07
ZiomZaZiomem napisał/a:

Wiem że się powtórzę ale napiszę to znowu . Ta szmula którą się jaracie ( Natalia Siwiec ) jest w ch*j przeciętna i pełno jest takich tępych i pustych bladzi na każdej wiejskiej potańcówce w remizie . Nie wiem czym wy się tak podniecacie , że ma cycki na wierzchu ? W ch*j przeciętna , niczym się nie wyróżnia z tłumu innych szmulowatych panien . A teraz pojedźcie mi że jestem pedał albo coś innego , czekam ;)



Jadę po tobie że jestes pedałem albo coś innego :) 8-)

Sadomasoo

2012-06-25, 14:49
makabrax napisał/a:

najbardziej wk***iające są ataki nią z każdej strony, jaka to ona piękna, jaka to miss kibiców, widać kuzwa botox w policzkach i ustać oraz powiększone piersi, w ch*j tapety na mordzie... było znacznie więcej ładniejszych i naturalniejszych kibicek na stadionach niż ona...

nie ważne kto by to był i tak byście ją hejtowali :samoboj:

Vl...........in

2012-06-25, 15:05
k***a kwadrat i tyle.