18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawsze sprawdź stodołę

miszczcieniu • 2013-09-06, 15:28
Edit : poszperałem , tak to jednak fejk :D Ale na autka można popatrzeć :D
Człowiek z Nowego Yorku znajdujący się na emeryturze,postanowił dobrze wykorzystać swoje pieniądze z emerytury. Postanowił kupic dom wraz z ziemią w Portugalii . Posiadłość miała skromny dom i ogromną stodołę . Posiadłość była niezamieszkana przez 15 lat , kilku potencjalnych nabywców oglądało posiadłość ,ale nikt bliżej się nie zainteresował. Stodoła miała stalowe drzwi,zaryglowane i nie można było ich otworzyć, a nikt nie chciał ponieść dodatkowych kosztów, by sprawdzić jej zawartość. Mężczyzna z Nowego Yorku kupił posiadłość za nieco ponad połowę jej wartości , przeniósł się do domu i od razu postanowił sprawdzić stodołę. Co się w niej znajdowało ? Zapraszam do obejrzenia zdjęć :D
Stodoła :

Zespawane drzwi :

Fiat Cabriolet (1200 lub 1500), Ford Cortina MKII, Mercedes Benz 180/190 itd...

Aston Martin

Porsche 356, Austin Healey Sprite MkII, Volvo PV 544, Ford Y

Giulietta Sprint, Giulia Sprint Speciale (SS), Nash Metropolitan

Alfa Giulietta, Lotus Europa, dalej Lotus Elan FHC, Matra Djet.

Lancia Flaminia Coup

Abarth 1300 Scorpione.
wiecej w komentarzu
źródło : http://www.liveleak.com/view?i=79d_1377036704

Go...........ay

2013-09-06, 15:29
nak***iaj dalej

Smutas

2013-09-06, 15:30
Ale co w tym sadystycznego???

qhash

2013-09-06, 15:33
jasne k***a, ktoś nagle zostawia garaż pełen samochodów i nikt o tym nie wie, sranie w banie

miszczcieniu

2013-09-06, 15:34
Wnętrze Alfa Romeo

Lancia Flaminia Coup, Peugeot 504 cabriolet , dalej 404 cabriolet

Mini, Alfa 1900 Super Sprint, Balilla

Fiat Topolino II, Triumph TR4, Peugeot 202.

BMW V8, Formula racers, Chryslers, Mercedes, Austin A30.

Browaryt

2013-09-06, 15:35
niesamowite że nikt tego nie opie**olił, śmierdzi fejkiem.

Vof

2013-09-06, 16:36
Jaki majątek i kawał historii :amused:

bioweapon

2013-09-06, 16:46
Ile to wszystko byłoby warte?

Pa...........or

2013-09-06, 17:08
Pan Rysiu sprzedałby na złom za 200zł.

pkh

2013-09-06, 17:28
O k***A!
Umarłbym chyba ze szczęścia znajdując coś takiego

sadolek

2013-09-06, 20:14
Sprostujcie mnie jak wiecie lepiej.
Jeśli kupiłbym taką posiadłość to to co w niej się znajduje(samochód, pralka) też należy do mnie.
O tyle w przypadku pralki nie ma wątpliwości, ale np na samochody mogą być jakieś papiery nie?

bloodwar

2013-09-06, 20:37
Mało prawdopodobne żeby ktoś miał stodołę pelną klasyków wartych, lekką ręką licząc, z 10 milionów i NIKT z sąsiadów o tym nie wiedział, żaden znajomy po smierci właściciela nie zastanowił się co się stało z jego słynną kolekcją, żaden spadkobierca się nie upomniał o wielki połać ziemi i duży budynek. I pytanie nr 1 - czemu do cholery nikt nie odspawał tych drzwi przed sprzedażą, przecież to jest koszt rzędu jednej tarczy do piły i flachy dla pana Mietka spod budki z piwem który by się zajął jej obsługą przez 15 minut.

ProVVe

2013-09-06, 22:04
bloodwar napisał/a:

Mało prawdopodobne żeby ktoś miał stodołę pelną klasyków wartych, lekką ręką licząc, z 10 milionów i NIKT z sąsiadów o tym nie wiedział, żaden znajomy po smierci właściciela nie zastanowił się co się stało z jego słynną kolekcją, żaden spadkobierca się nie upomniał o wielki połać ziemi i duży budynek. I pytanie nr 1 - czemu do cholery nikt nie odspawał tych drzwi przed sprzedażą, przecież to jest koszt rzędu jednej tarczy do piły i flachy dla pana Mietka spod budki z piwem który by się zajął jej obsługą przez 15 minut.




To jest koszt rzędu daj pan stówę to jeszcze sie flaszkę zrobi... Bo jak widać drzwi są zaspawane w paru miejscach... To nawet dobrze plazma nie ruszy, a palnik dobrze nie rozgrzeje... I też się nad tym zastanawiam co z rodziną? Jednak skoro była cała posesja na sprzedaż wystawiona to chyba ktoś tam chciał to najzwyczajniej jak najszybciej puścić...

sadolek napisał/a:

Sprostujcie mnie jak wiecie lepiej.
Jeśli kupiłbym taką posiadłość to to co w niej się znajduje(samochód, pralka) też należy do mnie.
O tyle w przypadku pralki nie ma wątpliwości, ale np na samochody mogą być jakieś papiery nie?




Zależy jak wyglądała umowa. Jeśli było zapisane, że ze wszystkimi dobrami tam sie znajdującymi to poszło do amerykusa... Jeśli było wymienione w postaci listy lub chodziło tylko o zabudowania i ziemię to rodzina może rościć sobie prawa do fur... Prawdopodobnie pamiery poszły sie już dawno pie**olić, a patrz na rejestrację XX-00-00... Rejestracja była papierowa, a czas dawno je wj***ł. 15lat + X lat co te samochody mają (robiłem ostatnio porządki i znalazłem 20letnie dokumenty co mi w dłoniach się rozpadały. Tutaj jest o wiele dłuższy okres czasu)... Dosłownie skarb w stodole.