18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawód snajper/ Snajperzy w Wojsku Polskim

Pan_Generał • 2013-05-08, 22:01
Materiał ten przedstawia pracę snajperów w Wojsku Polskim. Opowiadają o tym co myślą podczas 'eliminacji' celu, oraz jak sobie z tym radzą.

ru_ziolo

2013-05-08, 22:07
Snajperstwo w WP nie istnieje. W tym roku na LS w Międzyrzeczu po raz pierwszy od kilku lat wygrał żołnierz. Tak to wygrywali cywile. Cywile wygrywali ze szkolonymi żołnierzami ! Nie ma kasy na szkolnictwo, służbę zdrowia i wojsko. Ale za to jest kasa na to żeby ryży ch*j latał sobie na wycieczki do Peru i Afryki.

90luckypl

2013-05-08, 22:36
A ch*j nie oglądam bo wszystko co tevałenem mnie odrzuca do porzygu...

Pan_Generał

2013-05-08, 22:56
90luckypl, ja nie również nie lubię wsi24 ale nie popadajmy w skrajność. To jest akurat ciekawy materiał.

socjalmmv

2013-05-08, 23:19
Zabicie człowieka jest na pozór trudne, jednak jakbym miał możliwość odj***nia jakiegoś szmatogłowego raczej nie miałbym skropułów. To są j***ne zwierzęta nie ludzie, zresztą nawet zwierzę się tak nie zachowuje, więc odj***nie brudasa sprawiłoby mi nawet przyjemność...
...Nie, nie jestem chory psychicznie.

Pan_Generał

2013-05-08, 23:23
socjalmmv, w internecie jest tak łatwo napisać. Trudniej to zrobić. Ale Chris Kyle podobnie pisał w swojej książce. Każdy jest inny, i inaczej będzie reagować.

MauMauMaurycy

2013-05-08, 23:49
Co czuje snajper podczas strzelania do cywili ?
Odrzut

da bum tss ...

Sz...........an

2013-05-09, 00:03
socjalmmv napisał/a:

Zabicie człowieka jest na pozór trudne, jednak jakbym miał możliwość odj***nia jakiegoś szmatogłowego raczej nie miałbym skropułów. To są j***ne zwierzęta nie ludzie, zresztą nawet zwierzę się tak nie zachowuje, więc odj***nie brudasa sprawiłoby mi nawet przyjemność...
...Nie, nie jestem chory psychicznie.



To się tak tylko mówi...

sz...........an

2013-05-09, 00:11
gównoburza lewackich rurkowców i hejt wojska za 3...2...1

FaR

2013-05-09, 01:05
Co jak co ale snajperem nie zostanę z 1 powodu, tego psa bym nie zaj***ł...

filipczax_ck

2013-05-09, 01:08
czemu do tych szkoleń psychologicznych wykorzystują psy ?! jest tyle zamienników - żydzi ,czarni ,allahy akbary ,ciaparuchy ,księża pedofile ,matematyczki...

foka12

2013-05-09, 01:12
@ru_ziolo

Nie masz pojęcia o czym piszesz, czołowi zawodnicy cywilni korzystają z ręcznie elaborowaniej amunicji, customowych karabinów, oparć itp. On ma zabić, a to czy trafi w 7, czy 9, z 800 nie ma znaczenia.

Strzelanie to 5% pracy snajpera, ciekawe co powiedzieli by Ci twoi cywile jeśli musieli by leżeć w błocie przez 20 godzin czekając na cel :)

solteck

2013-05-09, 01:21
Cytat:

Opowiadają o tym co myślą podczas 'eliminacji' celu


zapewne się zastanawiają za którym razem trafią :D
3 lata, rly?

@Foka12
Co z tego, że ktoś przeleży 20h na dachu czekając aż terrorysta pojawi się w oknie, jak nie trafi z 1 strzału?

evilmatt

2013-05-09, 01:34
filipczax_ck napisał/a:

czemu do tych szkoleń psychologicznych wykorzystują psy ?! jest tyle zamienników - żydzi ,czarni ,allahy akbary ,ciaparuchy ,księża pedofile ,matematyczki...


A kto by się chciał z nimi przyjaźnić i nimi opiekować. W dalszym szkoleniu mogą robić za cele. :hitler: