18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawijam kiece i lecę

WeedLover • 2017-11-09, 09:27
Pewnie klocek zbliżał się do bram odbytniczych, stąd ten pośpiech.


~Velture

2017-11-09, 11:11
Zawsze mnie zastanawiały te pedały przebiegające/przejeżdżające na czerwonym - mogłeś p*zdo wyjść 5min wcześniej jak ci tak śpieszno a jeśli nie śpieszysz się to k***a 30 sekund ciebie nie zbawi pedale zasrany.

Gymnorhinus

2017-11-09, 11:47
Velture napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiały te pedały przebiegające/przejeżdżające na czerwonym - mogłeś p*zdo wyjść 5min wcześniej jak ci tak śpieszno a jeśli nie śpieszysz się to k***a 30 sekund ciebie nie zbawi pedale zasrany.



A mnie zawsze zastanawiało skąd się bierze takie ograniczenie umysłowe, jak Twoje, no w ch*j, każdy na pewno czeka przed wyjściem, z zegarkiem w ręku, żeby musieć się śpieszyć i zapie**alać. Mogę się założyć, że do tego jesteś hipokrytą. Sorry Velture ale k***a bez przesady. :idzwch*j:

~Velture

2017-11-09, 12:24
Gymnorhinus napisał/a:



A mnie zawsze zastanawiało skąd się bierze takie ograniczenie umysłowe, jak Twoje, no w ch*j, każdy na pewno czeka przed wyjściem, z zegarkiem w ręku, żeby musieć się śpieszyć i zapie**alać. Mogę się założyć, że do tego jesteś hipokrytą. Sorry Velture ale k***a bez przesady. :idzwch*j:


Nigdy nie przeszedłem na czerwonym a jeden raz przejechałem na czerwonym o 3 w nocy w Nadarzynie na katowickiej i mnie policja złapała bo jechali za mną i się nauczyłem.

htp

2017-11-09, 17:14
Velture napisał/a:


Nigdy nie przeszedłem na czerwonym a jeden raz przejechałem na czerwonym o 3 w nocy w Nadarzynie na katowickiej i mnie policja złapała bo jechali za mną i się nauczyłem.


Jesteśmy pod wrażeniem, prawdziwy Polak i praworządny obywatel.

piotrFr

2017-11-09, 19:37
Gymnorhinus napisał/a:



A mnie zawsze zastanawiało skąd się bierze takie ograniczenie umysłowe, jak Twoje, no w ch*j, każdy na pewno czeka przed wyjściem, z zegarkiem w ręku, żeby musieć się śpieszyć i zapie**alać. Mogę się założyć, że do tego jesteś hipokrytą. Sorry Velture ale k***a bez przesady. :idzwch*j:



Ograniczenie umysłowe? Na ch*j się tak spieszyć? Żeby 10 sekund dłużej polezec na kanapie?

A ty Velture nie masz się co chwalić swoją moralnością, skoro wykształca ją strach przed mandatami

Dzisiaj

2017-11-10, 00:41
@up zaraz zaczniecie sie klocick, kto ma krótszego...

jesli chodzi o filmik to przypomina to glupie baby zapie**alające na autobus. Zielone, czerwone - jeden ch*j, biegnie nie patrzac czy jada samochody bo nastepny autobus dopiero za 10minut... :homer:

bodzio667

2017-11-10, 07:51
Bez sensu. Mógł skorzystać z deski.

Tarab85

2017-11-11, 11:59
Velture napisał/a:


Nigdy nie przeszedłem na czerwonym a jeden raz przejechałem na czerwonym o 3 w nocy w Nadarzynie na katowickiej i mnie policja złapała bo jechali za mną i się nauczyłem.



Zachowujesz się jak Rudy z Blok Ekipy.