18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawałowiec na rusztowaniu

CrazyEdek • 2023-07-22, 06:37
Bhp przede wszystkim.


Dot

2023-07-23, 01:14
darek1234 napisał/a:

Raczej udar



udar to można dostać jak się czyta te komentarze, nagrywane z ręki, nagrywający powstrzymać się nie może i poprawia lekko kadr, majster chińczyk kaskader z udarem jest na lince która usunięto w post produkcji, zapomniano tylko o tej która trzyma osoba asekurująca go, dlatego tez od razu gdy zaczyna spadać, linka zaczyna pracować, a gdy ten wylądował, majstrowi kaskaderowi dupa w powietrzu lata, ściągana przez pewnie UFO w lewo, dopiero po chwili zwalniają linkę, ale typowy wyborca pis zobaczy to co chcieli mu pokazać i nawet tłumacząc to, nie zrozumie i zesra się ze nie mam racji :)

Agoreth

2023-07-23, 06:48
Białe kaski robią laski!

opółnocyuciebie

2023-07-23, 12:16
maddog77 napisał/a:

A wystarczyłoby takie ustrojstwo.



wolałbym stracić życie niż jaja

darek1234

2023-07-26, 18:36
Dot napisał/a:

udar to można dostać jak się czyta te komentarze, nagrywane z ręki, nagrywający powstrzymać się nie może i poprawia lekko kadr, majster chińczyk kaskader z udarem jest na lince która usunięto w post produkcji, zapomniano tylko o tej która trzyma osoba asekurująca go, dlatego tez od razu gdy zaczyna spadać, linka zaczyna pracować, a gdy ten wylądował, majstrowi kaskaderowi dupa w powietrzu lata, ściągana przez pewnie UFO w lewo, dopiero po chwili zwalniają linkę, ale typowy wyborca pis zobaczy to co chcieli mu pokazać i nawet tłumacząc to, nie zrozumie i zesra się ze nie mam racji



Na rusztowaniu z liną zabezpieczającą?! Nie do wiary! Jebnięcia głową też nie było, to majster kijem od dołu stuknął