18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawał serca za kierownicą

szymy • 2014-05-22, 19:33
Kierowca busa dostaje zawału serca. Wszystko rejestruje kamera.

Kierowca poniósł śmierć na miejscu - w skutek zawału jego serce przestało bić i chyba uderzył jeszcze głową w drzewo. Pasażerom nic się nie stało. Ogólnie mocny materiał, bo widać jak kierowca zmaga się z atakiem.


mrlewy

2014-05-22, 19:46
A zarzucę taką ciekawostką, a nuż kogoś zainteresuje.
Te w większości pomarańczowe/żółte busiki, które kojarzycie z filmików z Rosji, Białorusi bądź Ukrainy to tzw. marszrutki. Są to głównie busy i mikrobusy, które poruszają się po określonej trasie, jednak nie ma na niej wyznaczonych przystanków lub jest ich niewiele. Marszrutka zatrzymuje się w każdym miejscu w którym wysiąść chce jakiś jej pasażer lub ktoś "z ulicy" sygnalizuje by kierowca się zatrzymał. Opłata za przejazd jest z reguły nieco wyższa niż w normalnej komunikacji, jednak poruszają się one na tyle sprawnie i często, że sporo ludzi i tak je wybiera.
Ciekawostką jest również to, iż nie poruszają się jedynie po miastach lecz również między nimi. Przykładowo, marszrutką możemy dojechać z przejścia granicznego w Medyce do Lwowa :D

dwakilo

2014-05-22, 20:07
@up

Dodam jeszcze coś od siebie. Tak jak napisałeś zatrzymują się dosłownie wszędzie. Strasznie to wk***ia wszystkich kierowców którzy pochodzą z krajów w których tych badziewiastych busów nie ma. Nie warzne czy to pasy czy skrzyżowanie. Stają wszędzie. Oczywiście bez jakiegokolwiek kierunkowskazu.

Vinewood

2014-05-22, 20:08
Cytat:

Nie warzne



Lepiej to popraw bo cie zajebią :amused:

szymy

2014-05-22, 20:17
Vinewood napisał/a:



Lepiej to popraw bo cie zajebią :amused:



No teraz to go na pewno nie zajebią. :krejzi:

wubepe

2014-05-22, 21:32
takie busiki to żadna nowość. W Krakowie jest wielu takich przewoźników. Można się szybko dostać do krain leżących blisko, np. Wieliczki. Zatrzymują się przeważnie na przystankach autobusowych i co najlepsze, mniej to kosztuje niż komunikacja miejska.

scric102

2014-05-22, 21:37
osobiście myślałem że będzie dłuzej sie gosć męczył,ale szybko poszło

sebe13

2014-05-22, 22:37
@wubepe
pie**olisz ? No Hameryki to nie odkryłeś, gdyż takie busy kojarzę od kiedy posiadłem świadomość otoczenia - czyli jakieś 20 lat.

ZetarXenil

2014-05-22, 22:46
Takie życie. Żyjesz sobie, żyjesz i nagle nie żyjesz. Nie polecam.

~Vuko

2014-05-23, 00:24
wubepe napisał/a:

takie busiki to żadna nowość. W Krakowie jest wielu takich przewoźników. Można się szybko dostać do krain leżących blisko, np. Wieliczki. Zatrzymują się przeważnie na przystankach autobusowych i co najlepsze, mniej to kosztuje niż komunikacja miejska.


Już nie jest nimi taniej bo skasowali kierowców na kilka tysięcy a nowi kierowcy nie są naiwni żeby ryzykować ;) czasem się pojawiają takie busy jeszcze ale po max kilku dniach ich już nie ma bo albo sami wpadną albo przewoźnicy ich podpie**alają ;> *

* mówię o trasie na Wieliczkę bo nią jeżdżę codziennie.

dwakilo

2014-05-23, 01:07
Vinewood napisał/a:



Lepiej to popraw bo cie zajebią :amused:



No cóż. Zdarza się. Jestem na tym portalu od samego początku, kiedy to 90% dzisiejszych użytkowników robiła jeszcze kupę w majtki a na chleb mówiła pep. Mam więc wyj***ne. Pozdrawiam.

pkh

2014-05-23, 01:13
kurde a ludzie głupi się patrzą jak gość wjeżdza innemy w dupę.

la...........at

2014-05-23, 02:51
dwakilo napisał/a:


a na chleb mówiła pep


a na gówno "papu" :D Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać. Mój Tata zawsze tak mówi.

tadzik21

2014-05-23, 03:31
Akcja od 30 sek ale tyle to was chyba nie zbawi

Svenlee

2014-05-23, 03:46
Jak umarł to głowa wychyliła się przez okno. Podwójna śmierć.