18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie za robienie zdjęć w żydowskiej wiosce

bo...........cz • 2013-03-23, 06:21
Wrzucam kolejny film z miasteczka zamieszkałego przez społeczność ultraortodoksyjnych żydów w której jeździłem taryfą. Poprzedni pokazał jak to wszystko mniej więcej tam wygląda. Tym razem film zrobiony podczas zatrzymania piątki młodych ludzi, za to tylko, że przechodzili przez miasteczko i robili zdjęcia.
Widać, że żydzi w Ameryce żądzą się własnymi prawami.

A od siebie:
Ten ch*j z rudą brodą i pejsami też mnie raz zatrzymał i wezwał state trooperów. No ale ja tam jakieś tam przewinienia, a nie jak tych ludzi tylko za robienie zdjęć.
Jakiś rok temu mierzył z broni do swojej żony na stacji benzynowej i od tamtej pory policja stanowa nie chce już z nim tak współpracować.
Świński ch*j mu w pejsatą mordę.

Jak ktoś nie zna angielskiego to nie ma po co oglądać.


Sessvisto

2013-03-23, 18:58
Songo Master napisał/a:

W Holandii masz dzielnice tylko dla żydów i jak Cię pobiją a to prawdopodobne to nawet Policja nic im nie zrobi. Ponieważ to jest specjalny teren dla żydów :) taka ciekawostka



a jakbym ktoś od nas im spuścił wpie**ol to też nie mogą nic nam zrobić?

demz

2013-03-23, 20:44
Ten drugi trooper supervisor wygląda jak Woody Harrelson. :D


XtravaganZa

2013-03-24, 01:07
@UP Dokładnie o tym pomyślałem :D

Odnośnie afery, to powiem tak: Kiryas Joel jest zamieszkane przez Haredim, czyli ultra-mega-hiper-fch*j ortodoksyjnych Żydów. W Izraelu nawet ich nie lubią, bo to pojeby są i jeszcze żądają wyjątkowego traktowania od rządu Izraela, np. odnośnie zwolnienia z obowiązku służby wojskowej oraz absolutnego zamknięcia wszystkich instytucji i sklepów w Szabat. Nie ma więc co się dziwić, że ten bezduszny rudzielec się sadził, bo taką już mają zrytą mentalność.

To nie chodzi o to, że to Żyd, bo gwarantuję, że gdyby ktoś się kręcił wokół jakiejś wioski Salafistów (czyt. fch*j ortodoksyjnych muslimów) to skończyłby bez głowy, uprzednio słysząc "Łallah Akbar!".

To są po prostu religijni ekstremiści, a nie normalni ludzie. Nie ma zatem co ciskać po Żydach, bo sami normalni Żydzi nimi gardzą, taka prawda. Policji akurat nie zrozumiałem, ale jak widać puścili ich zaraz wolno, żeby rudzielec (widocznie jakiś strażnik halachy w KJ) dał im spokój. Czyli zastosowali się do mądrego powiedzenia "nie tykaj gówna, bo śmierdzi"

Szalom

Songo Master

2013-03-24, 11:40
zuq4 napisał/a:






Mógłbyś z łaski swojej adres podać?bo musze im paczke na święta wysłać :hitler:



Wiem tylko że w Hadze jest taka dzielnica, ale nie znam adresu. A skąd to wiem? Rozmawiałem z Holendrami którzy mi to powiedzieli i raczej nie kłamali. Sam nie mam zamiaru się tam szwendać i szukać ich, więc poszukaj na holenderskim google.pl dokładnego adresu.

Sessvisto napisał/a:



a jakbym ktoś od nas im spuścił wpie**ol to też nie mogą nic nam zrobić?



Nie rozumiem Twojego pytania. Jak chcesz to idź z nimi walczyć, mam swoje prywatne życie i nie szukam problemów. Nie lubię żydów z pod znaku pieniądza reszta żydów mnie gówno obchodzi.