18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie ''wolnego mieszkańca''

Andre1945 • 2016-06-18, 18:21
Zatrzymanie tzw. ''free inhabitant'' (?), laska stawia opór, ale i ją Pan Szeryf (po próbie przemówienia idiotce do rozumu) sprowadza do parteru. :D Internet milczy również w kwestii rzekomych ''free inhabitants'', a artykuł, na który się powołuje nie ma tu zastosowania. Po tagach nie znalazłem.

Akcja główna od 4:00, ale polecam całość.


Kv...........ft

2016-06-19, 13:49
Przepis na który powołuje się ta loszka brzmi:

Cytat:

The better to secure and perpetuate mutual friendship and intercourse among the people of the different States in this union, it establishes equal treatment and freedom of movement for the FREE INHABITANTS of each state to pass unhindered between the states, excluding paupers, vagabonds, and fugitives from justice.



Czyli przepis nadaje mieszkańcom innego stanu, uprawnienia stanu w którym się znajdują, z wyłączeniem włóczęgów i ludzi wyjętych spod prawa. Nie oznacza to tego, co wyobraża sobie ta świnia: czyli że prawa stanu w którym się przebywa cię nie obowiązują. No k***a brawo. A w ogóle to nie wiem skąd ona go wytrzasnęła, bo przepis został uchylony przez konstytucje z 1789 roku.

:amused:

fieryangel

2016-06-19, 15:24
To jest efekt wychowywania bezstresowego. Potem takie głupie p*zdy wyrastają i wk***iają ludzi... Naczytała się jakichś głupot na fejsie i próbuje na siłę zainteresować tym innych :D
Piwko dla policjanta za opanowanie i za dobrze wykonaną pracę. Ja bym tą idiotkę zagazował już w aucie i wywlekł stamtąd na glebę. A dodam, że jestem osobą bardzo opanowaną. No ale k***a mać... Są granice.

nerusss

2016-06-19, 16:20
Ale ma wk***iający głos, ja bym ja paralizatorem za to że mordę darła.

kiwiszon

2016-06-19, 17:40
Takie głupie c**y powinny być sprzedawane jak niewolnicy... Żadnego pożytku z mózgu, to może przynajmniej p*zdą odpracuje zmarnowany tlen...

Pichonek

2016-06-19, 20:47
'It's a rape' - co k***a?

AdiOsAmigos

2016-06-20, 00:21
od 6:30 można podziwiać świetną akcje trailera filmu pod tytułem "Erozja gleby 3 Zaciemnienie" :)

MinisterR

2016-06-21, 15:17
"free inhabitant"
hahahahahhaahhahahahahahahahahahahahahahha no tego jeszcze nie grali


@kiwiszon
ciebie sprzedać do burdelu dla pedałów za to że jesteś j***nym prawiczkiem