18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie

iI...........Ii • 2016-02-23, 07:06
Bardzo skuteczne zatrzymanie złodziejki :szczerbaty:

(0:27)


(polecam przyciszyć)

Info:

spoiler


Miejsce zdarzenia: Port Richey, Floryda, USA


Źródło

elfis

2016-02-23, 07:26
amerykańscy gliniarze czasem mają jednak nasrane , ta ich chęć władzy i pokazywanie jej dla mnie jest żałosne

elvis02

2016-02-23, 07:34
@Up. Bo faktycznie oni to robią tylko po to żeby pochwalić się w necie....
Wracając do tematu, po 2:30 już nic ciekawego.

bloodwar

2016-02-23, 07:34
Dalej nie rozumiem logiki stawiania oporu przy aresztowaniu - co ona sobie myślała, że odepchnie go i pójdzie sobie w swoją stronę a on: "Aha, może była podejrzana ale mi się wyrwała, niech sobie idzie, nie będe jej ścigał, anulujemy poszukiwania a w raporcie napisze, że nie wykryto sprawcy". Policjant podczas aresztowania powinien zrobić WSZYSTKO żeby aresztować podejrzanego, łącznie z użyciem kajdanek, pały, paralizatora, gazu i wezwania wsparcia ale na pewno nigdy żaden policjant widząc opór podejrzanego nie odpuszczał!

~Beny

2016-02-23, 07:41
elfis napisał/a:

amerykańscy gliniarze czasem mają jednak nasrane , ta ich chęć władzy i pokazywanie jej dla mnie jest żałosne



Jeżeli jest podejrzenie kradzieży i funkcjonariusz ma za zadanie zatrzymać 'złodzieja', to to robi, bo taka jest jego praca.
Zwróć uwagę ile razy gość powtarza polecenie, a ona zamiast po prostu posłuchać, to pie**oli więcej niż to tak naprawdę warte.

elfis

2016-02-23, 07:54
Beny_Kuleczka napisał/a:



Jeżeli jest podejrzenie kradzieży i funkcjonariusz ma za zadanie zatrzymać 'złodzieja', to to robi, bo taka jest jego praca.
Zwróć uwagę ile razy gość powtarza polecenie, a ona zamiast po prostu posłuchać, to pie**oli więcej niż to tak naprawdę warte.




zgadzam się z tobą , ale grożenie pistoletem wobec małej blondynki to chyba przesada

NastyRascal

2016-02-23, 07:55
jak policjant mowi co masz zrobic. masz to zrobic.
prawidlowa postawa policjanta. a takich "ludzi" jak ta zlodziejka w ogole mi nie jest szkoda.

mazin

2016-02-23, 08:07
To nie pistolet tylko taser, o czym wyraźnie mówi.

~Velture

2016-02-23, 09:26
Zachowuje się p*zda jak takie małe rozkapryszone dziecko którego rodzice niczego nie nauczyli i myśli ,że wszystko wolno a później jak dorosły złapie za rączkę to płacz i przepraszanie i wydaje się takiej kretynce ,że jak powie przepraszam i odda to policjant powinien ją zostawić w spokoju i paluszkiem pogrozić "no żeby mi to było ostatni raz!".

~Beny

2016-02-23, 09:36
elfis napisał/a:


zgadzam się z tobą , ale grożenie pistoletem wobec małej blondynki to chyba przesada



Nigdy nie wiesz, kiedy 'ofiara' stanie się 'napastnikiem'. ;)

Wiewór

2016-02-23, 10:39
nie wiem co ci amerykańscy policjanci mają, że oni od razu muszą każdego skatować grozić śmiercią, okaleczyć i poniżyć

mati_939

2016-02-23, 20:20
@ elfis
A to nie jest czasem paralizator ?

~sensualna

2016-02-24, 00:38
skuł laske ale dalej ją szarpie... :homer: typowy amerykański debil

jbone

2016-02-24, 09:03
skąd ta krew? pistolet nie strzelił przecież

ccv

2016-02-24, 09:46
no nie wiadomo czy to nie wariatka co ci wypali w łeb z jakiegoś małego gnata......