18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie

Pener • 2012-08-02, 02:44
trochę brutalne ;)

Keijiro

2012-08-02, 03:20
z rozmachem j***na burżuazja :D

yntelydzent

2012-08-02, 07:37
Szkoda klientów.
Utarg łatwo nie przyjdzie.

FryzjerZG

2012-08-02, 08:01
Jak dlugo gosc mial ochote szarpac sie z nimi, tak dlugo zatrzymanie nie bylo brutalne.

rockface123

2012-08-02, 08:50
zaraz poleci hejt na usa że brutalni są

ale w usa jest tak : poddajesz się bez pie**olenia albo dostajesz wpie**ol tak długo jak kozaczysz tak powinno być w polsce

malvo

2012-08-02, 09:11
Podręcznikowo z Mein Kampf :hitler:

kaiel

2012-08-02, 09:27
chyba z plantacji sp***olił

ujebutor

2012-08-02, 10:44
4 kolesi nie moglo sobie poradzic z 1 chuderlakiem.... Musieli paralizatora uzyc... p*zdy a nie policja.

@3up - rockface123

Domyslam sie, ze nie grzeszysz inteligencja, ale zeby nie odrozniac angielskiego od arabskiego to juz naprawde trzeba byc debilem.

snq321

2012-08-02, 11:24
I u nas powinni tak wychowywać nasz wspaniałą, Polską młodzież... Może wtedy byłoby chociaż trochę mniej debili w dresach i obowiązkowo białych skarpetkach na wierzchu, którzy za nic się napinają do normalnych ludzi po wypiciu piwa w parku. Oczywiści ich zawsze jest kilku, lubią męskie rozmowy o tym komu to naj***li, o piłce nożnej (a właściwie o napie**alaniu się przed/po meczu), o policji, która się ciągle ich czepia za nic (ale co z tego - oni są JP i się nie boją) no i o tym, że jakiś „ziom” (chociaż z Hip Hopu to znają Peje i inne gówno) kupił sobie właśnie nowe (no może 10 letnie) BMW, ewentualnie golfa!!
k***A, przez tych zjebów straciłem szacunek do niemieckiej motoryzacji i przestałem się interesować polską piłką nożną...

Do napinacz: Ja też lubię wypić piwko, albo i 5, wódeczką też nie pogardzę, zielone też git, ale czy nie można przy tym być spokojnym, wyluzowanym i w miłej atmosferze z dziewczyna czy znajomymi pogadać, pośmiać się, iść się przejść, pograć w kosza/nogę/ping ponga na osiedlowym boisku, albo posiedzieć w domu i obejrzeć dobry film??

Nie k***a!! Trzeba iść zaczepiać normalnych ludzi i się napie**alać...

Kremol

2012-08-02, 11:36
Nie ma litości dla ch*jowych gości !

głodny_toster

2012-08-02, 11:50
snq321 napisał/a:

I u nas powinni tak wychowywać nasz wspaniałą, Polską młodzież... Może wtedy byłoby chociaż trochę mniej debili w dresach i obowiązkowo białych skarpetkach na wierzchu, którzy za nic się napinają do normalnych ludzi po wypiciu piwa w parku. Oczywiści ich zawsze jest kilku, lubią męskie rozmowy o tym komu to naj***li, o piłce nożnej (a właściwie o napie**alaniu się przed/po meczu), o policji, która się ciągle ich czepia za nic (ale co z tego - oni są JP i się nie boją) no i o tym, że jakiś „ziom” (chociaż z Hip Hopu to znają Peje i inne gówno) kupił sobie właśnie nowe (no może 10 letnie) BMW, ewentualnie golfa!!
k***A, przez tych zjebów straciłem szacunek do niemieckiej motoryzacji i przestałem się interesować polską piłką nożną...

Do napinacz: Ja też lubię wypić piwko, albo i 5, wódeczką też nie pogardzę, zielone też git, ale czy nie można przy tym być spokojnym, wyluzowanym i w miłej atmosferze z dziewczyna czy znajomymi pogadać, pośmiać się, iść się przejść, pograć w kosza/nogę/ping ponga na osiedlowym boisku, albo posiedzieć w domu i obejrzeć dobry film??

Nie k***a!! Trzeba iść zaczepiać normalnych ludzi i się napie**alać...




Bo w tym kraju trzeba kogoś zabić, żeby się dobrze bawić ;)

Gienek2

2012-08-02, 13:05
więcej rozj***li niż ten bandzior

Metyl30

2012-08-02, 13:15
pockface123
zaraz poleci hejt na usa że brutalni są

ale w usa jest tak : poddajesz się bez pie**olenia albo dostajesz wpie**ol tak długo jak kozaczysz tak powinno być w polsce

to nie USA tylko jacys arabi wsluchaj sie.

karolmen12

2012-08-02, 16:01
ten koleś na glebie może być jp a nie chłopaczki z osiedlowych ławek których policja skrzywdziła tym, że użyli w stosunku do nich gazu w trakcie meczu ..

Eliot Imperio

2012-08-02, 17:54
Tylko, że zauważcie jedna zależność. Wpadli za małolatem do sklepu i nawet nie zwrócili na nic uwagi tylko zaczęli go napie**alać. Sądzicie że u nas w Polsce by tak zrobili? Przecież zaraz by się znalazła jakaś k***a co by stwierdziła że przekroczyli kompetencje. A uważam, że jakby wzięli tych największych pojebów (wszedzie tacy są), puścili w osiedle żeby tych kurewskich buraków co wystają pod bramami i sapią się do każdego, NAj***lI porządnie to zmieniłoby się może nieco.