18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zaszła w ciążę po seksie oralnym

marna • 2010-02-04, 18:16
To nie mit. To naprawdę możliwe.

Młoda mieszkanka afrykańskiego Lesotho została pchnięta nożem w podbrzusze tuż po seksie oralnym. Sperma jej partnera
przedostała się, wraz z penetrującym jej ciało nożem, do organów rozrodczych - czytamy na metro.co.uk.

Po tym, jak discovermagazine.com wpadł na ślad tego niezwykłego zapłodnienia, blogosfera się zagotowała.

Jeden z wyśmiewanych mitów o tym, jak to można począć dziecko, nagle się urzeczywistnił - zauważa portal brytyjskiego dziennika.

Na szczęście dla wszystkich przejętych, trzeba było niezwykłego pecha by do podobnego zapłodnienia mogło w ogóle dojść. Co dodatkowo może szokować, spotkało to 15-latkę z niewykształconą pochwą.
Po otrzymaniu ciosu dziewczyna przeszła w szpitalu prosty zabieg naprawy ściany żołądka, który jak lekarze odnotowali, był pusty. Po 10 dniach ją wypisano, by po 278 kolejnych - przyjąć z bólami porodowymi.

Ku zdziwieniu wszystkich, 15-latka miała
wykształcone wargi sromowe i ujście cewki, ale poza małym wgłębieniem w skórze, nie było śladu po wejściu do pochwy. Nigdy też nie miała miesiączki.

Po cesarskim cięciu na świat przyszedł chłopiec o wadze 2800 g, jak się później okazało, bardzo podobny do ojca, z którym matka uprawiała seks oralny.
Wyjaśnienie lekarzy? Plemniki normalnie szybko giną w środowisku o niskim pH. Jednak ślina ludzka, z którą był wprowadzony do żołądka nastolatki ma wysokie pH.
Przez otwór po nożu, przez ścianę żołądka dostały się w okolice organów rozrodczych i co czyni sprawę jeszcze bardziej unikalną, trafił na jedno z pierwszych jajeczkowań. W Macicy lekarze nie znaleźli skrzepów po miesięcznych krwawieniach - można przeczytać w piśmie Obstet Gynaecol.


źródło http://www.sfora.pl/Zaszla-w-ciaze-po-seksie-oralnym-a16720
źródło wiarygodne http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3191066

vidisic

2010-02-04, 18:20
No to już znamy przepis na niepokalane poczęcie... a w bibli nic nie było że Maryja pchnięta była...nożem :D

eles

2010-02-04, 19:17
co za bzdura...

keyq

2010-02-04, 19:36
to siÄ™ nazywa pech...

Grace

2010-02-04, 20:10
Jakby nie połykała, to by nie zaciążyła. Ot co.

msl

2010-02-04, 20:19
Źródło (sfora.pl) mówi samo za siebie :kupa:

PÅ...........un

2010-02-04, 20:26
No więc dziewczynki.. trudno, wypluwać :D

SIC

2010-02-04, 20:52
ta a koles wysral swojego brata ktory pozniej okazal sie jego ojcem po co zamieszczac takie gowniane bajeczki?

sensi

2010-02-04, 22:07
ja już nie łykam.

Ra...........og

2010-02-04, 22:10
sensymiliana, spodziewasz się że Cie ktoś pchnie nożem zaraz po stosunku?

Gdzie ty żyjesz?! :shock:

sensi

2010-02-04, 22:23
Baalp napisał/a:

sensymiliana, spodziewasz się że Cie ktoś pchnie nożem zaraz po stosunku?

Gdzie ty żyjesz?!



na moją dzielnicę mówią Mała Czeczenia. Niedawno znowu kogoś zaj***li baseballem. :-/

Wilczex

2010-02-04, 22:28
grace napisał/a:

Jakby nie połykała, to by nie zaciążyła. Ot co.



A wiec słuchajcie uważnie i nie próbujcie tego w domu -


lodzik - nie połykasz - całusek - minetka = ciąża bez penetracji ( tzw niepokalane poczęcie)

To już wiemy jak to z tą Maryją było :)

el...........un

2010-02-04, 22:58
sensymiliana napisał/a:

na moją dzielnicę mówią Mała Czeczenia. Niedawno znowu kogoś zaj***li baseballem. :-/


Ta? Nigdy się nie zetknąłem z pojęciem Mała Czeczenia

~komornik1000

2010-02-04, 23:03
Zaaaanotowanoo r*chanko....nie brać kosy . :D