18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zasypianie podczas rozmowy

orzech2133 • 2013-02-15, 12:55
Ostatnia scena najlepsza. 2:17

Szukałem. Jak było to wywalić.

Pfciuki

2013-02-16, 13:21
za Gdańsk zawsze piwo

KaOeNDeI

2013-02-16, 13:52
.Policja. napisał/a:



Przynajmniej coś robią, a nie siedzą jak ta p*zda (czyt. Ty) i wszystko krytykują :D .



jak mają robić taką ch*jnię to niech lepiej siedzą sobie w domach ;)

gustav665

2013-02-16, 14:10
słaby motyw

i gość nie umie kłamać

Gebels

2013-02-16, 20:27
.Policja. napisał/a:



Przynajmniej coś robią, a nie siedzą jak ta p*zda (czyt. Ty) i wszystko krytykują :D .



już mnie to irytuje 'przynajmniej coś robią...' wielkie dzięki dla mamy madzi, że jebła dzieckiem o prób... bo przynajmniej coś robi.

przemas1234

2013-02-17, 14:07
w sosnowcu mamy przynajmniej Waśniweską a wy co w katosach ćpunów kupe haha bo reszta to pedały i matkojebcy.

Maxved

2013-02-17, 20:45
.Policja. napisał/a:



Przynajmniej coś robią, a nie siedzą jak ta p*zda (czyt. Ty) i wszystko krytykują :D .



oh, czyli lepiej siedziec jak p*zda(czyli ty) i flame'owac?
ja pie**ole, naprawde co drugi najwyzej punktowany komentarz pod filmikami, to jakies pedaly ktore : albo pie**ola ze nie ogladneli filmiku ale i tak jest ch*jowy,(co osobiscie tez mnie wk***ia) tacy jak ty, ktorzy w ulomny sposob ripostuja kogos, najczesciej piszac: ale oni przynajmniej nie siedza przed kompem, ale oni przynajmniej cos robia.
nie. ty k***a nie siedzisz w domu przed kompem i nie piszesz ch*jowych komentarzy na sadisticu. tylko siedzisz w parku albo w starbucku i nadupcasz w klawierke j***na hipsterska k***o.
nie wiem co to za moda, gimbusy chyba maja ferie i nie maja co robic w wolnym czasie tylko siedziec i pisac ch*jowe komentarze na sadolu.