18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zastrzelenie pracownicy stacji benzynowej

phrontch • 2024-03-04, 15:33
W sobotę drugiego marca, w Bonito de Santa Fé, w stanieParaíba, zastrzelona została 33-letnia Rayssa Rayara Batista Perreira, matka trójki dzieci








aaaaaaaaaaaaaa

2024-03-04, 20:05
Ale rudy powiedział, że wystarczy jedna prosta decyzja....
Po h*j tak pie**olił???

wojwod

2024-03-04, 20:14
Miała skarb między nogami i jednocześnie za dużo amatorów tego skarbu

smc

2024-03-04, 21:29
"bombom"

k***a, ferie się skończyły...

420710247365

2024-03-04, 21:52
SkoPio1 napisał/a:

Puki, czyli rzygi po amerykańskowemu (!)?
Jaka pogoda po Kasprowym?
;>



"Po" Kasprowym?? A co to jest ten Kasprowy, jakiś front atmosferyczy, tajfun, cyklon? Idź do podstawówki żeby cię dzieci geografii nauczyły!

trytodie

2024-03-04, 22:06
Szkoda tylko dzieciaków …


Hahah żartuje,

Szkoda dupy.

shoe5maker

2024-03-04, 22:20
Cudak napisał/a:

Pewnie zdrada



Trójka dzieciaków i zdrada? Kto dobrowolnie ładowałby się w taki związek. Widocznie był p*zdą, a nie żywicielem rodziny.

OldMann

2024-03-05, 08:46
Raíssa Rayara Batista Pereira, lat 30, zamordowana przez swojego byłego chłopaka, Francisco Dunga Sousę, lat 50, w ubiegłą sobotę (2 lata) w mieście Bonito de Santa Fé, zwierzyła się przyjaciółce z związku z przemocą, której doświadczyła podejrzanego, gdy byli w związku.

Nagrania audio przesłane przez młodą kobietę do przyjaciółki za pośrednictwem aplikacji do czatu pokazują troskę, jaką kobieta żywiła po rozstaniu ze swoim byłym chłopakiem, Francisco Dungą Sousą.

W rozmowie Raissa zwierza się, że jej były był bardzo kontrolującym mężczyzną, który zabraniał jej prowadzenia życia towarzyskiego, przyjaciół, a nawet pracy.

„Chciał, żebym żyła tylko dla niego. Nie mogłam się z nikim przyjaźnić, nie mogłam z nikim rozmawiać, nie mogłam chodzić na siłownię, mogłam tylko iść sama do piekarni, nie mogłam iść gdziekolwiek indziej, nie wiem, nie mogłam nic zrobić ze swoim życiem, nie mogłam znaleźć pracy, musiałam tam z nim pracować i... mój Boże, byłam... no wiesz. ..Już chciałam zwariować” – czytamy w wiadomości.

W innej części rozmowy młoda kobieta powiedziała, że ​​po powrocie do Bonito de Santa Fé zostawiła kilka rzeczy w João Pessoa, gdzie mieszkała z podejrzanym, i że mężczyzna zapewniał, że je pozostawi, jednak nigdy nie spełnił tego, co obiecał.

„Zostawiłam wiele swoich rzeczy. Kupiłam nawet bilet, żeby po niego pojechać, ale potem cały czas myślałam: jak pójdę po swoje rzeczy, to nie będzie działać, więc mogę korzystać z biletu nawet przez rok, więc zdecydowałem się go zostawić. Raz nawet poprosiłam go, żeby wysłał mi pozostawione tam rzeczy, powiedział, że je wyśle, ale do dziś ich nie wysłał. Pewnie już się zapalił” – dodał.

Materiał z kamery bezpieczeństwa zarejestrował moment, w którym Raíssa została postrzelona w głowę przez swojego byłego chłopaka, Francisco Dungę. Zdjęcia z Notícia Paraíba pokazują moment, w którym pracownica stacji benzynowej pracowała na stacji, a mężczyzna przyjechał na motocyklu bez kasku, z bronią w ręku. Podchodzi do ofiary i strzela jej w głowę, ginie na miejscu.

Para pozostawała razem przez około sześć miesięcy, jednak Raissa zdecydowała się zakończyć związek ze względu na kontrolujące zachowanie Francisco, ten jednak nie zaakceptował zakończenia związku.

Podejrzany uciekł po popełnieniu przestępstwa, a policja prowadzi poszukiwania

kawior2007

2024-03-05, 10:52
Wygląda, że za darmo nie dostała

vladok

2024-03-05, 11:10
Z tego wszystkiego zapomniał zatankować motur :-P

biegu86

2024-03-05, 11:37
Szkoda ładnej Pani.

laser81

2024-03-05, 16:26
sam bym wystrzelił w niej z mojego małego

mit2

2024-03-05, 17:37
Roskosmos napisał/a:

Fanatyzm religijny spotęgował biedę i zamordyzm xd


Oni są tak popie**oleni od tysięcy lat, religia nie gra tu większej roli. Czytałeś co odpie**alali Majowie?

Kidl3r

2024-03-06, 18:57
Koleś z kryzysem wieku średniego. Nas to kurła też dopadnie

Bul_od_bytu

2024-03-07, 03:28
Odj***ć pracownika stacji i nawet nie zatankować za friko? To chyba była jakaś prywatna wendetta :D