18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zastosowanie dysku

okar19 • 2012-09-10, 00:07
oto jedno z wielu

TchOrz.

2012-09-10, 21:57
Antek,

Te, muzyk. A z głównego filmiku, jaka muza?

links2

2012-09-10, 22:48
Piwo za Covenanta

rolerek

2012-09-10, 23:19
IBM DTLA, jedna z najbardziej awaryjnych serii dysków twardych :dead:

fryca88

2012-09-11, 10:42
Ten zasilacz to chyba autorski projekt Adama Słodowego,lepiej by kable w dupę wsadził,załączył i iskry z kuśki puszczał

HAL-9000

2012-09-11, 19:47
orzechccc napisał/a:

ch*ja wiecie o ostrzeniu.


Do kogo pijesz?

orzechccc napisał/a:

przede wszystkim ostrzy sie "pod prad" zeby zadziorow nie wyciagac a skrajac a tu po snopie iskier wyraznie widac ze gosciu robi to na odwrot.


Zgadza się.

orzechccc napisał/a:

Zgadza się Srubokrety ostrzy sie poniewaz fabrycznie nowe moga byc slabej jakosci


"ch*ja wiesz" o narzędziach. Kupujesz Wihe i jej nie ruszasz do puki tego nie potrzebuje. Te miniaturowe, jako zegarmistrz, po prostu wymieniasz bo do dziesiętnych milimetra ich nie wyrównasz.

orzechccc napisał/a:

wyskakuja ze srob wyrabiajac ją a przy okazji rysując wszystko naokoło.


Rozkręcasz zacisk hamulcowy czy precyzyjny mechanizm? Jak nie idzie śrubka to ją podgrzej lutownicą albo hot-airem jeśli jest fabrycznie podklejona, jak zapieczona - kapnij naftą.

orzechccc napisał/a:

Jestem a przynajmniej mam zamiar byc zegarmistrzem wiec troche o tym wiem kto nie wierzy nie wpisze w gogle toutorial ostrzenie.


Ale jescze nie wszystko wiesz.

orzechccc napisał/a:

nie zebym sie wymadrzal


Robisz to i to z klasą.

orzechccc napisał/a:

ale wk***iaja mnie madrale.


Oj mnie też ;) . I to jeszcze tacy mający czelność w ciemno podważyć cudzą wiedze ;) .

orzechccc

2012-09-11, 22:02
rozpisales sie a co do srubokretow to akurat w zegarmistrzostwie trzeba podpilowac prawie kazdy (czasami potrzebuje nawet 0.3) a takie maluchy wyrabiaja sie bardzo szybko czasami juz po 2-3 wyskoczeniu. I akurat da sie je wyrownac prawie idealnie wystarczy lupka kamien o duzej gradacji i bardzo lekki nacisk ;)

Qmshot

2012-12-30, 00:33
skonczcie pie**olic o tych srubokretach k***a