18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaspane Kitajce

Duath • 2012-11-14, 05:35


Kitajce walą ostro w kime , podczas jakiegoś turnieju .

Tafariel

2012-11-14, 15:51
Więcej itemów, MMR i utrata kasy po śmierci i LoL byłby dobrą grą :)

Sławihuj

2012-11-14, 16:25
j***ć lol'a, tylko DOTA .

Duath

2012-11-14, 16:52
Sławih*j napisał/a:

j***ć lol'a, tylko DOTA .



Tak masz racje napie**alaj w dote bo lol jest zbyt mainstreamowy . Dziwne tylko k***a czemu więcej ludzi gra w lola a nie w twoją zaj***ną dote . Pozdrowienia w postaci ch*ja w dupe od gracza lol'a .

Pietro1906

2012-11-14, 17:00
RastaFan napisał/a:



Tak masz racje napie**alaj w dote bo lol jest zbyt mainstreamowy . Dziwne tylko k***a czemu więcej ludzi gra w lola a nie w twoją zaj***ną dote . Pozdrowienia w postaci ch*ja w dupe od gracza lol'a .



Z takiego samego powodu z jakiego "piosenkarze" pokroju biebera, nicki minaj itp. są sławni.

Lub też z tego, że LoL wyszedł w sumie dawno i jest teraz na szczycie swojej popularności, a co za tym idzie ludzie którzy wybierają w jaką grę MOBA chcą grać, pewnie wybiorą league bo ich znajomi już w to grają. Nie wspominając o tym że jest to darmowa gra.

Ewentualnie dlatego, że DotA 2 oficjalnie jeszcze nie wyszła tylko jest w fazie beta testów.

Wybierz sobie coś ;)


Cytat:

Więcej itemów, MMR i utrata kasy po śmierci i LoL byłby dobrą grą


LoL to właśnie DotA bez tych rzeczy :-/

LarryFoulke

2012-11-14, 17:01
RastaFan napisał/a:



Tak masz racje napie**alaj w dote bo lol jest zbyt mainstreamowy . Dziwne tylko k***a czemu więcej ludzi gra w lola a nie w twoją zaj***ną dote . Pozdrowienia w postaci ch*ja w dupe od gracza lol'a .



LoL jest oparty na pomyśle DotA - wiesz o tym prawda?

Duath

2012-11-14, 17:04
LarryFoulke napisał/a:



LoL jest oparty na pomyśle DotA - wiesz o tym prawda?



Tak samo jak hon i smite .

LarryFoulke

2012-11-14, 17:33
Gadałem z kilkoma osobami, które przesiadły się z LoL'a na DotA 2 i wszyscy są zgodni, że LoL to była strata czasu.

asdator

2012-11-14, 18:33
Co to za turniej, jak są picknięte 2 Ezreale ?

Reod

2012-11-14, 19:52
Kitajce mają tak, że w 'best of 3' trzeci mecz to blind pick...