18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zasnął za kierownicą Masterki na S12

Obsrywator • 2021-12-19, 16:33
Najechał na pojazdy drogowców po tym jak zasnął za kierownicą Masterki na S12.


Matt

2021-12-19, 16:43
Bo bylo ch*jowe oznakowanie, na takiej drodze jak expresowka albo autostrada to powinno juz z 5km wczesniej pisac ze cos chlopaki robia na drodze.

radek225

2021-12-19, 16:44
Dlatego ja jak jadę kilkanaście godzin i czuję się senny, to bezwzględnie zjeżdżam na stację benzynową lub parking. Wyciszam wszystkie telefony, ustawiam budzik i idę spać. Mam w głębokim poważaniu, że się spóźnię. Respawnu najprawdopodobniej nie ma, jak w grze. Lepiej się spóźnić godzinę, niż zginąć, albo rozpie**olić zestaw wraz z towarem.

Obsrywator

2021-12-19, 16:49
radek225 napisał/a:

Dlatego ja jak jadę kilkanaście godzin i czuję się senny, to bezwzględnie zjeżdżam na stację benzynową lub parking. Wyciszam wszystkie telefony, ustawiam budzik i idę spać. Mam w głębokim poważaniu, że się spóźnię. Respawnu najprawdopodobniej nie ma, jak w grze. Lepiej się spóźnić godzinę, niż zginąć, albo rozpie**olić zestaw wraz z towarem.



Kurła takich kierowców to ja sobie życzę na mojej drodze

mygyry

2021-12-19, 16:58
Matt napisał/a:

Bo bylo ch*jowe oznakowanie, na takiej drodze jak expresowka albo autostrada to powinno juz z 5km wczesniej pisac ze cos chlopaki robia na drodze.



Racja jak by było oznakowanie 5km wczesniej to by sobie drzemkę przełożył na później...

dominik283

2021-12-19, 17:43
Życie busiarza takie jest, bez tacho napie**alaja nonstop wiem bo sam jeździłem po 30godz, niewolnictwo

radek225

2021-12-19, 17:47
dominik283 napisał/a:

Życie busiarza takie jest, bez tacho napie**alaja nonstop wiem bo sam jeździłem po 30godz, niewolnictwo



Ja jeżdżąc ciężarówka nawet jak mam tacho, a chce mi się spać, to zjeżdżam na parking / stacje i śpię. Nie czekam do pauzy. Jak droga robi mi się za wąska, albo jedno oko opada to już jest mocno żółte światło i znak, że pora spać. Idę spać na 1h i kontynuuje jazdę nie kusząc losu. Tylko by mi dyspozytor z twarzą wyjechał. W jednej firmie dyspozytor spytał, czemu spóźniłem się 1h na rozładunek. Powiedziałem, że zrobiłem się senny i zjechałem sie zdrzemnąć. On na to - nie było tematu.

CbK

2021-12-19, 18:46
Przypie**alacie się niesłusznie. Uderzył dokładnie tam, gdzie strzałka wskazywała.

Sawix

2021-12-19, 20:04
Dopiero kierowca tira się zatrzymał . ch*j w pysk reszcie przejeżdżających

donkapusta

2021-12-19, 20:43
Matt napisał/a:

Bo bylo ch*jowe oznakowanie, na takiej drodze jak expresowka albo autostrada to powinno juz z 5km wczesniej pisac ze cos chlopaki robia na drodze.



A skąd wiesz, że nie było? Ujęcie nie pokazuje tego co jest przed. Tu ewidentnie widać, że facet nie trzyma trajektorii swojego pasa ruchu.

a1lp2ha3

2021-12-19, 21:46
Bot zabił elektryka

sothis

2021-12-19, 23:17
Obsrywator napisał/a:

Kurła takich kierowców to ja sobie życzę na mojej drodze



W sensie, że sadystów?

CrookerS

2021-12-20, 00:47
radek225 napisał/a:

Dlatego ja jak jadę kilkanaście godzin i czuję się senny, to bezwzględnie zjeżdżam na stację benzynową lub parking. Wyciszam wszystkie telefony, ustawiam budzik i idę spać. Mam w głębokim poważaniu, że się spóźnię. Respawnu najprawdopodobniej nie ma, jak w grze. Lepiej się spóźnić godzinę, niż zginąć, albo rozpie**olić zestaw wraz z towarem.



Dokladnie, pozdrawiam kolege po fachu :ok:

Zapie**alalo sie po UE nie raz po paredziesiat godzin. Jako mlody moglem "zeżreć kierownice". W 2013 przylapalem srogiego dzwona (trasa Clermont-Ferrand -> Dorohusk i 3 zrzutki po drodze no i francuz landem i Polska tez), ale naszczescie tylko zlomy ucierpialy i nic nikomu sie nie stalo. Nauczke z tego wynioslem, i skonczylo sie pie**olenie ze firna stanie jak nie dojedziesz itp. I tak juz 11rok stazu koncze i lece dalej, dalej na busie, tylko robota ulozona, jazda nocami tylko po niemcowni i 17k km w miesiacu klade :ok:

dominik283 napisał/a:

Życie busiarza takie jest, bez tacho napie**alaja nonstop wiem bo sam jeździłem po 30godz, niewolnictwo



pie**olenie kolego, skonczylo sie na cargowce w 2014r jak saszki zaczely nagminnie jezdzic. Zlomow przybylo wiecej niz roboty. Tera takie kilometry robia chlopaki z przewozu ludzi nie inaczej :kawa:

vortexture

2021-12-20, 03:07
radek225 napisał/a:

Dlatego ja jak jadę kilkanaście godzin i czuję się senny, to bezwzględnie zjeżdżam na stację benzynową lub parking. Wyciszam wszystkie telefony, ustawiam budzik i idę spać. Mam w głębokim poważaniu, że się spóźnię. Respawnu najprawdopodobniej nie ma, jak w grze. Lepiej się spóźnić godzinę, niż zginąć, albo rozpie**olić zestaw wraz z towarem.



Ja robię tak samo jeżdząc osobówką gdzieś dalej. Swojego czasu jeździłem dość sporo i często łapała mnie senność. Prawdę mówiąc nie było innego sposobu który mógłby pomóc. Kawa czy energetyki nie pomagały wcale w tym stanie, otwieranie okien, głośna muzyka i śpiewanie nie dawały kompletnie nic. Za to zjazd na stację lub jakiś w miarę bezpieczny parking i 30 minut snu robiły porządną robotę. Po czymś takim można było jeździć bez żadnych problemów.
Piszesz bardzo mądrze. Spóźnienie się o godzinę czy kilka minut jest niczym w porównaniu do zabicia siebie czy kogoś. Pozdrawiam.


Wstalodziany

2021-12-20, 06:16
Też latam dużo osobówką (90-100 tys / rok) i podłączę się do apelu wszystkich rozsądnych - nawet 30 min snu diametralnie zmienia sytuację. Bardzo często kiedy się śpieszę, kupuję kawę w mcdupie, stawiam ją obok siebie i idę w kimę na parkingu na 0.5h. Kiedy budzik zadzwonił kawa jest już chłodna i gotowa do picia, a ja po takiej akcji czuję się totalnie zresetowany i gotowy do bezpiecznej jazdy przez kolejne kilka godzin. Polecam taki zestaw ;)