18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaskoczona pani rzecznik

Nap_Limak • 2012-06-22, 09:38
Swojemu zaskoczeniu dała wyraz, kiedy sądziła, że już zeszli z anteny...


Bazi86

2012-06-22, 09:56
fajno taka rzeczniczka :3

pakicito

2012-06-22, 10:11
na leśnika to tak samo jak na lekarza - 6 lat studiów i znajomości, żeby gdzieś się wbić; kasa trochę mniejsza, ale k***a nie leczysz ludzi, tylko biegasz po lesie, dostając leśniczówkę i służbową terenówkę

bloodwar

2012-06-22, 11:18
Praca leśnika rzeczywiście przypomina pracę lekarza, prawnika, urzednika, polityka etc - każdy pracujący w tym zawodzie zaklina sie, że praca ciężka, niewdzięczna a płace poniżej ogromu pracy jaką trzeba w nią włozyć. A potem okazuje się, że dziwnym trafem dzieci lekarza są lekarzami, prawnika prawnikami, urzędnika urzędnikami, polityka politykami a potomkowie leśniczych zapie**alają tymi swoimi terenówkami bez celu na wiecznych wakacjach w lesie za grubo ponad średnią krajową...

BongMan

2012-06-22, 12:55
@up
Teraz mi to mówisz? Jak w gimnazjum byłem i poszliśmy na targi pracy to oferowali nam w przyszłości zawód leśniczego, to ich wyśmialiśmy.

No i komentarz absolwentki Uniwersytetu Rolniczego:
Cytat:

SKOŃCZYŁAM LEŚNICTWO NA UR W KRAKU. JEŚLI CHODZ O SAME STUDIA TO ZALEŻY KTO MA JAKIE SZCZĘŚCIE. JA SKOŃCZYŁAM BEZ PROBLEMU. KAŻDY PRZEDMIOT JEST DO PRZEJŚCIA. TYLKO PYTANIE PO CO? NIE OSZUKUJMY SIĘ...JEŚLI NIE MASZ ŁADNYCH PLECÓW, TATY, MAMY, BRATA, ALBO WUJKA BĘDĄCEGO NIE WIEM KIM, TO PRACY W LASACH NIE DOSTANIESZ. JA SZUKAM JUŻ ROK.


Xenomorph08

2012-06-22, 13:39
Skończyłem Technikum Leśne w Tucholi.
praca w lasach nie jest taka kolorowa - ciężko się dostać (prawie jak na Ministra sportu), ale jak ktoś trafi to: leśniczówka, drewno na zimę, samochód lub dopłata, benzynka, żarcie po lesie hasa, bimber można zrobić. :D

[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-06-22, 13:42 ]
dobre technikum skończyłeś :ok:

takija

2012-06-22, 14:14
Ładna jest :) I ma fajny głos ;) A co pracy w leśniczych to niewiem...nie znam się ;)

markop4321

2012-06-22, 15:04
k***a to ja specjalizacje na leśniczego zmieniam. Za 3300 to już jako takie życie w tej Polsce jest.

mrokussw

2012-06-22, 15:36
Mój wujek jest nad leśniczym ma wlasny domek jedno rodzinny z 3 garażami , dostal dofinansowanie na samochód terenowy co miesiac przydział żarcia ala fasolka po brytońsku itd , robota jest taka ze ma biuro w piwnicy i tam czasami cos robi a tam to sobie jedzi na ryby itd bo ma wlasny takze zdofinansowany staw żyć nie umierac sam skończylem technikum w tucholii bo miejsce mi zagrzewa trzeba łapac okazje do puki sie nie biorą za leśniczych , ale fakt faktem bez znajmosci w to nie wejdziecie :P

takija

2012-06-22, 20:15
mrokussw napisał/a:

Mój wujek jest nad leśniczym ma wlasny domek jedno rodzinny z 3 garażami , dostal dofinansowanie na samochód terenowy co miesiac przydział żarcia ala fasolka po brytońsku itd , robota jest taka ze ma biuro w piwnicy i tam czasami cos robi a tam to sobie jedzi na ryby itd bo ma wlasny takze zdofinansowany staw żyć nie umierac sam skończylem technikum w tucholii bo miejsce mi zagrzewa trzeba łapac okazje do puki sie nie biorą za leśniczych , ale fakt faktem bez znajmosci w to nie wejdziecie :P



A ten pod nim to też jakiś leśniczy?

kempas1984

2012-06-23, 00:32
odpie**olcie się k***y j***ne od lasów!!!

zukennuken3d

2012-06-23, 06:17
@up

nidowiary jak niedoj***nym mozna byc :facepalm:

danieldomal

2012-06-23, 12:46
Dziwna sprawa, że pyta się o zarobki... Przecież lasy państwowe nie biorą kasy z budżetu tylko utrzymują się same m.in. ze sprzedaży drewna... Tak więc płace rzeczywiście zależą od tego, jaka jest sytuacja na rynku ; )

Gu...........99

2012-06-23, 12:48
Pani rzecznik nic nie brakuje, mógłbym pojechać z nią do jakieś leśniczówki


ketoprom

2012-06-23, 12:50
Konczą sie czasy i dla mundurowych, ale lepsze to niz tworzyc polski rap i narzekać na biede ;p