18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zasady którym podlegał będzie Anders Breivik

Hajdak • 2012-09-03, 16:04
1. Za pieniądze, które Breivik będzie otrzymywał, może sobie zamówić panienkę, jednakże nie częściej niż raz w miesiącu. Przy czym podczas spotkania z dziewczyną, pomieszczenie będzie strzeżone przez uzbrojonego strażnika i 5 kamer

2. Na wypadek ucieczki więźnia, strażnicy mogą użyć jedynie gumowych kul, by nie wyrządzić szkody więźniowi.

3. W przypadku niehumanitarnego postępowania z więźniem, ma on prawo zwrócić się do sądu o odszkodowanie za poniesione straty moralne.

4. Funkcjonariusze więzienni muszą codziennie sprawdzać celę więźnia na okoliczność brudnej bielizny, żeby więzień nie uczynił nikomu krzywdy z jej pomocą.

5. Cele szczególnie niebezpiecznych więźniów sprzątane są co 2 dni, niezależnie od woli więźnia.

6. Za dobre zachowanie Breivik po 3 latach odsiadki może otrzymać do celi 32-calowy telewizor LCD i konsolę do gier.

7. Dla szczególnie niebezpiecznych osadzonych prowadzony jest codzienny trening fizyczny w siłowni wyposażonej w nowoczesny sprzęt, w celu rozładowania agresji.

Naczelnik więzienia oświadczył, że Breivik będzie mógł wybrać sobie kolor ścian w celi. Do wyboru ma również trzy materace różnej twardości.
:idzwch*j:

Źródło:JoeMonster.org

bartos925

2012-09-03, 21:51
Cytat:

k***a mać, ja zapie**alając 8h dziennie 7 dni w tygodniu i płacąc podatki na to "cudowne" państwo nie mam szans tak żyć. k***a, czy to jest normalne?!


Panienka raz w miesiącu - 250 zł.
Sprzątaczka co 2 dni - 50 zł za wizytę, 15 dni w miesiącu x 50 = 750 zł
Dobra, na tv i Xboxa niby w 3 lata można odłożyć...
Codzienna siłownia - karnet dwa razy w tygodniu - 100 zł

I za samo to już mam 1100 zł.

Dodajmy internet - min. 30 zł
Wyżywienie - no z 400 zł na żarcie idzie
Czynsz - u mnie w mieście za wynajem byle pokoju - 500 zł
oczywiście plus opłaty - min. 100 zł.

co otrzymujemy?
ok. 1000 zł.

czyli po podsumowaniu
2100 bez podatków, ubezpieczenia i innych syfów. Czyli 2100 do ręki. Łatwo zatem obliczyć ile by było brutto.

I powiedzcie mi teraz... komu się bardziej opłaca?




Znajdź sobie dziewczynę to będziesz miał częściej niż raz w miesiącu
Jak będzie miała chatę to czynsz Ci odejdzie
A jak będzie dziana to masz te wszystkie problemy z głowy.

Witkens

2012-09-03, 21:56
Ja pie**ole zróbcie sobie z nim koszulki! kto wrzuca takie gówno, przecież ten temat już daaawno jest wyczerpany!

maciek24043

2012-09-03, 22:08
To znaczy, że jak chcesz żyć lepiej niż w Polsce to wystarczy pojechać do Norwegii i zabić 77 osób ? Ciekawe, czy załapie się na następny samolot ...

Plecionkarz

2012-09-03, 22:38
Może po prostu po cichu wszyscy uważają, że postąpił słusznie. Pewnie ciężko przeżywali to, że muszą go skazać to chcą mu to jakoś zrekompensować.

Jo...........na

2012-09-03, 23:04
Utrzymanie takiego więzienia jest tańsze tak na prawdę, jest tam niski poziom agresji i nie trzeba wydawać kupy szmalu na strażników. Poza tym od razu jest resocjalizacja, a nóż coś się uda. Na pewno więcej niż w czterech ścianach wypchanych złem!

sadol125

2012-09-03, 23:52
Nie boli mnie fakt że bohater narodowy tak będzie miał, jednak troche boli to że każdy nie ważne czy przyświecały mu tak szlachetne idee jest podobnie traktowany.

Co do komentarzy typu" nic tylko wyjechać do Norwegi i kogoś zabić"
to sprawa nie jest taka prosta, nie tak łatwo dostać obywatelstwo norweskie.

smougie

2012-09-04, 00:08
Wychodzi na to, że... Tylko zmieniać obywatelstwo i jechać z tematem -.-

Bzdura na maks

sa...........os

2012-09-04, 00:17
Cytat:

k***a mać, ja zapie**alając 8h dziennie 7 dni w tygodniu i płacąc podatki na to "cudowne" państwo nie mam szans tak żyć. k***a, czy to jest normalne?!


Panienka raz w miesiącu - 250 zł.
Sprzątaczka co 2 dni - 50 zł za wizytę, 15 dni w miesiącu x 50 = 750 zł
Dobra, na tv i Xboxa niby w 3 lata można odłożyć...
Codzienna siłownia - karnet dwa razy w tygodniu - 100 zł

I za samo to już mam 1100 zł.

Dodajmy internet - min. 30 zł
Wyżywienie - no z 400 zł na żarcie idzie
Czynsz - u mnie w mieście za wynajem byle pokoju - 500 zł
oczywiście plus opłaty - min. 100 zł.

co otrzymujemy?
ok. 1000 zł.

czyli po podsumowaniu
2100 bez podatków, ubezpieczenia i innych syfów. Czyli 2100 do ręki. Łatwo zatem obliczyć ile by było brutto.

I powiedzcie mi teraz... komu się bardziej opłaca?



To jedź do Norwegii i zajeb parę osób, a nie stękasz, jakby kogoś to obchodziło. Breivik wiedział jak się ustawić. 8-)

Cytat:

Jak czytam takie informacje coraz bardziej jestem przekonany że rządzący traktują nas jak bydło.



Znaczy norwescy rządzący traktują nas jak bydło, bo Breivik ma miłą celę? Czy nasi rządzący traktują nas jak bydło, że nie mamy takich luksusów w pierdlach?
Nic nie trybię z tego waszego pie**olenia. :-/

Kamm

2012-09-04, 00:46
Taki sobie pożyje :->

Eresol

2012-09-04, 02:00
Jukers napisał/a:

k***a mać, ja zapie**alając 8h dziennie 7 dni w tygodniu i płacąc podatki na to "cudowne" państwo nie mam szans tak żyć. k***a, czy to jest normalne?!


Panienka raz w miesiącu - 250 zł.
Sprzątaczka co 2 dni - 50 zł za wizytę, 15 dni w miesiącu x 50 = 750 zł
Dobra, na tv i Xboxa niby w 3 lata można odłożyć...
Codzienna siłownia - karnet dwa razy w tygodniu - 100 zł

I za samo to już mam 1100 zł.

Dodajmy internet - min. 30 zł
Wyżywienie - no z 400 zł na żarcie idzie
Czynsz - u mnie w mieście za wynajem byle pokoju - 500 zł
oczywiście plus opłaty - min. 100 zł.

co otrzymujemy?
ok. 1000 zł.

czyli po podsumowaniu
2100 bez podatków, ubezpieczenia i innych syfów. Czyli 2100 do ręki. Łatwo zatem obliczyć ile by było brutto.

I powiedzcie mi teraz... komu się bardziej opłaca?



Dobra zaraz wracam ide kupić bilet do Norwiegi i karabin maszynowy :idzwch*j:

WIEWIORa

2012-09-04, 04:13
Cytat:

Jukers napisał/a:

k***a mać, ja zapie**alając 8h dziennie 7 dni w tygodniu i płacąc podatki na to "cudowne" państwo nie mam szans tak żyć. k***a, czy to jest normalne?!


Panienka raz w miesiącu - 250 zł.
Sprzątaczka co 2 dni - 50 zł za wizytę, 15 dni w miesiącu x 50 = 750 zł
Dobra, na tv i Xboxa niby w 3 lata można odłożyć...
Codzienna siłownia - karnet dwa razy w tygodniu - 100 zł

I za samo to już mam 1100 zł.

Dodajmy internet - min. 30 zł
Wyżywienie - no z 400 zł na żarcie idzie
Czynsz - u mnie w mieście za wynajem byle pokoju - 500 zł
oczywiście plus opłaty - min. 100 zł.

co otrzymujemy?
ok. 1000 zł.

czyli po podsumowaniu
2100 bez podatków, ubezpieczenia i innych syfów. Czyli 2100 do ręki. Łatwo zatem obliczyć ile by było brutto.

I powiedzcie mi teraz... komu się bardziej opłaca?


Zarabiam 2500zł i nie wiem czy się opłaca. Dlaczego bo olałem studia, zostałem ninja, i z takim doświadczeniem zawodowym wszędzie gdzie bym poszedł dostane minimum 2k na rękę. A po roku podwyżkę, nie wliczając dodatkowej kasy za prace w nocy czy też w weekendy 50% i 100%, obowiązkowe zaopatrzenie w stój do pracy i codzienne do tego potrzebne mi do pracy narzędzia. W zimę dodatkowy prowiant a w lato herbatę i cukier na koszt pracodawcy.
To wy się pop. boicie wykrzyczeć ch*jowemu pracodawcy w twarz żeby się w dupę pocałował, gdyby choćby połowa Polski tak robiła to myślę że albo były by dużo wyższe pensje albo zatrudniać zaczęli by Rumunów.
No nie ale warto mieć przecież 24latka mieć dzieciaka na karku i żonkę domek w kredyt i srać po gaciach że nie mogę zmienić pracy i będzie taki jeden z drugim tyrał w markecie za 1350 zł grafik rozstrzelany jak tylko można na 3 zmiany bo przełożona musi mieć tydzień na tydzień i nie widzi sie jej przyjść na noc. Socjal to tak ch*jowy że zygać się chce i CHA nawet przerwa nie płatna.
A przerwa rzecz socjalna i powinna się należy pełna płatna z dostępem do wszystkich mediów.
Pełno studentów nie wiadomo po jakich kierunkach i doświadczenie zerowe na czym oni się nie znają a bez śrubokręta dla leworęcznych nie dadzą rady.
Podziękujcie rządowi! Zawodówek nie ma a po nich byście zarabiali po 3k na rękę. Z miłą chęcią też bym poszedł, kolejny papier zrobić za frajer ale nie przecież wszędzie technika dla dorosłych i będą kolejny raz mnie do matury uczyć, żal serce ściska.
A wystarczy skończyć maturę, zrobić prawko na osobówki. operatora wózka widłowego, i jakiś dozór techniczny i sepowskie. Dje wam to około 3000tyś na szkolenia a po wszystkim masz prace jak marzenie w fabrykach za minimum 2k.
No ale zaraz usłyszymy że gdzie tam ja do łopaty! W fabrykach to maszyny pracują a nie wy, chyba że coś się psuje to możesz z nudów powiosłować łopatą.
Wk***ia mnie to pie**olenie że nie da rady, nie da rady to w Polsce prowadzić własnej działalności i za to też wasz kochany rząd jest winień.

TedePl

2012-09-04, 09:41
Andreas będzie grał w grę :D za 3 lata:D w czołgi:D
Ja wypie**alam do Norwegii po szkole pie**ole tutaj robić. wole grać tam w gre

medvedev710

2012-09-04, 11:05
@Jukers
Znajdź sobie dziewczynę to zaoszczędzisz 250zł miesięcznie.
Chociaż... może jednak nie...