18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żart Karola

Krówka • 2013-10-26, 22:31
Niewyemitowany dowcip Karola " " Strausburgera.



Tym razem pojechał po bandzie :samobojstwo:

me...........wa

2013-10-27, 12:14
@up pewnie jak opowiada dowc**y o dzieciach

BulaKSSG

2013-10-27, 13:25
memengwa napisał/a:

Cały internet się śmieje z Karola, że suche żarty, ale on jest już w średnim wieku. Ludzie po 50'ce w tych czasach mają właśnie taki rodzaj poczucia humoru. Połowa mojej rodziny 50+, uważa takie kawały za dobre i sobie na święta wszyscy właśnie takie opowiadają. A dla dzisiejszej zdegenerowanej, wypaczonej młodzieży to mogą być żałosne.



Zdegenerowana i wypaczona młodzież, bo nie śmieszą jej suche żarty dla ludzi w średnim wieku?

me...........wa

2013-10-27, 13:58
BulaKSSG napisał/a:



Zdegenerowana i wypaczona młodzież, bo nie śmieszą jej suche żarty dla ludzi w średnim wieku?



Nie, bo wyszydzają, wyśmiewają i obrażają zamiast zrozumieć, że to jest do odbiorców w innym wieku.

Karol opowiada to w programie, który w większości oglądają osoby w średnim wieku, a to młodzież przeniosła to do internetu i wystawiła prowadzącego na wyśmiewisko.

qrvishon

2013-10-27, 15:42
memengwa to albo Twoja rodzina nie ma poczucia humoru albo smieja sie bo nierozumieja
matka ostatnio mnie pytala dla czego Karolek opowiada jeszcze te dowc**y w telewizorze skoro nawet w studiu sie nie smieja

moskalowy

2013-10-27, 17:11
Podchodzi mąż żoną do szatni w restauracji:
- Na jeden numerek?
- Nie, my na obiad

robson101

2013-10-27, 17:48
ale to naprawdę nie było śmieszne

go...........ek

2013-10-27, 19:27
memengwa napisał/a:



Nie, bo wyszydzają, wyśmiewają i obrażają zamiast zrozumieć, że to jest do odbiorców w innym wieku.

Karol opowiada to w programie, który w większości oglądają osoby w średnim wieku, a to młodzież przeniosła to do internetu i wystawiła prowadzącego na wyśmiewisko.



o co Ci chodzi?? kawały są denne i tyle a to, w czym problem, że młodzież się z nich nie śmieje?? jak on mówi kawał to nigdy nie wiem czy kawał się skończył czy będzie jakieś zakończenie.

A tak w ogóle to w tv wiedzą, że dużo osób ogląda ten program żeby usłyszeć ten kawał i być pierwszym gimbazą który wrzuci go do neta bo wtedy podnosi sobie samoocene.

i w ogóle po co ja tutaj dyskutuje i co ja pie**ole..

wernetto

2013-10-27, 23:07
BulaKSSG napisał/a:



Zdegenerowana i wypaczona młodzież, bo nie śmieszą jej suche żarty dla ludzi w średnim wieku?



Oczywiście, że zdegenerowana. Bawią was kawały o gwałtach i pedofilach. To nie jest normalne. Pewnie większość tych, których to śmieszy to przyszli pedofile.

Jak ktoś jest normalny i chce się pośmiać, to odpala sobie Monty Pythona.

PaulLack

2013-10-28, 14:24
memengwa napisał/a:

Cały internet się śmieje z Karola, że suche żarty, ale on jest już w średnim wieku. Ludzie po 50'ce w tych czasach mają właśnie taki rodzaj poczucia humoru. Połowa mojej rodziny 50+, uważa takie kawały za dobre i sobie na święta wszyscy właśnie takie opowiadają. A dla dzisiejszej zdegenerowanej, wypaczonej młodzieży to mogą być żałosne.




ale musisz mieć przej***ne święta...

vasre

2013-10-28, 22:01
Mnie się podobało :D