18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zarobiła płytą chodniką w łeb za noszenie hidżabu

Jesse.Pinkman • 2023-10-29, 09:56
Panu się to najwidoczniej nie spodobało.

smc

2023-10-29, 09:59
Odważny. Przychodzić z płytą chodnikową na strzelaninę...

bleblebator1

2023-10-29, 11:26
nie noszenie hidżabu tylko za odkrytą twarz

wojtekpwse

2023-10-29, 11:55
Mi też się to nie podoba więc rozumiem zachowanie rzucającego. Baba ostentacyjnie manifestuje swoją przynależność do szmatogłowych to równie wymownie gość zareagował na tą zaczepkę.

Rak.Odbytu

2023-10-29, 12:15
Może jakiś sfrustrowany patopolaczek, któremu uroiło się, że prowadzi antymuzułmańską krucjatę. To i tak lepiej niż prawackie c**y z tego forum, co potrafią tylko pluć w internecie. Tamten chociaż coś zrobił.

Joachim

2023-10-29, 13:14
erutlev napisał/a:

Może jakiś sfrustrowany patopolaczek, któremu uroiło się, że prowadzi antymuzułmańską krucjatę. To i tak lepiej niż prawackie c**y z tego forum, co potrafią tylko pluć w internecie. Tamten chociaż coś zrobił.



Za to ty jesteś lewacka cipą, której uroiło się, że prowadzi anty prawicową krucjatę. Jestem pewien, że ty sam potrafisz pluć się, tylko w internecie. Znajdź sobie jakieś forum dla zjebow politycznych i tam szukaj kolegów

kawior2007

2023-10-29, 14:40
Całe szczęście, że była pod ręką płyta chodnikowa

Lok

2023-10-29, 14:42
Płytą i solą
Witamy w naszym kraju.

BundyR

2023-10-29, 17:16
Jak to powiedział Jan Paweł II- religia to największa k***a

uzytkownik609

2023-10-29, 19:17
Tu nie ma religia nic do rzeczy, jakby chrześcijanie też brali na dosłownie wszystko to by musieli skromnie żyć a przecież biskupi w złocie chodzą i mercedesami jeżdżą. Zwykła huliganka jakiej pełno także u nas.
Warto powiedzieć że izrael teraz morduje cywili w palestynie a też jakoś nikt o nich nie mówi religijni terroryści. Hipokryzja ot co

Rak.Odbytu

2023-10-29, 20:21
Joachim napisał/a:

Znajdź sobie jakieś forum dla zjebow politycznych i tam szukaj kolegów


No przecież na nim jestem.

No...........95

2023-10-29, 22:22
erutlev napisał/a:

Może jakiś sfrustrowany patopolaczek, któremu uroiło się, że prowadzi antymuzułmańską krucjatę. To i tak lepiej niż prawackie c**y z tego forum, co potrafią tylko pluć w internecie. Tamten chociaż coś zrobił.



A ty wcale nie plujesz na "patopolaczków " i "prawackie c**y" idź z tą lewacką patologią polityczną na inne strony, to jest strona o uszkadzaniu ciała a nie strona do dyskusji politycznych.

Kooondor2000

2023-10-30, 06:33
uzytkownik609 napisał/a:

Tu nie ma religia nic do rzeczy, jakby chrześcijanie też brali na dosłownie wszystko to by musieli skromnie żyć a przecież biskupi w złocie chodzą i mercedesami jeżdżą. Zwykła huliganka jakiej pełno także u nas.
Warto powiedzieć że izrael teraz morduje cywili w palestynie a też jakoś nikt o nich nie mówi religijni terroryści. Hipokryzja ot co



ale gadasz pierdoły, a cały bliski wschód się jednoczy w imię teraz czego jak nie religii ? Gdyby nie religie było by 100 razy mniej wojen w historii, religia to jest największa ku...