18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żarłoczna siostrzyczka

phrontch • 2021-04-09, 23:51
Nie chce podzielić się z bratem




ZaSwojePiję

2021-04-10, 07:45
Serdello24 napisał/a:

k***a A ja mam wyrzuty sumienia jak daje swojej córce parówki....



Ta z filmiku przynajmniej je zdrowo, a nie zmielone odpady rzeźnicze.

Touch_Of_Madness

2021-04-10, 08:14
Jak wam głód do dupki zajrzy to będziecie wpie**alać robale aż będą się uszy trzęsły :lol:

Manii

2021-04-10, 09:30
Touch_Of_Madness napisał/a:

Jak wam głód do dupki zajrzy to będziecie wpie**alać robale aż będą się uszy trzęsły



"Do dupki" to ci stary zagladal



MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

później weź takiej daj do ryja...fuj



Dajesz 3-latkom do ryja?


notak

2021-04-10, 09:32
Byku35 napisał/a:

Wam też wmówili co jest dobre, tydzień czy dwa po narodzeniu
sekta mafia
BÓG TO NIE RELIGIA



twoja racja jest najtwojsza i ja mam rację

ritu4l

2021-04-10, 10:09
notak napisał/a:

twoja racja jest najtwojsza i ja mam rację



Moja racja jest bardziej mojsza niż twojsza

35i

2021-04-10, 10:27
Isaburo napisał/a:

Taka osoba to hipohondryk.



To żeś pan wypalił. Jak już, to hipochondryk, ale też nie. Hipochondrycy chodzą ciągle obsrani, że ich gnębi jakaś choroba. Mi natomiast chodziło bardziej o lęk przed śmiercią i przemijaniem.

marcino_zly

2021-04-10, 10:29
Pędraki czy to co innego jest pożerane przez cały nnego pędraka a raczej pędraczke

notak

2021-04-10, 10:44
Karmazon napisał/a:

Moja racja jest bardziej mojsza niż twojsza



jedna jest racja, lecz ona jest przy nas

dadar123

2021-04-10, 11:12
35i napisał/a:

To żeś pan wypalił. Jak już, to hipochondryk, ale też nie. Hipochondrycy chodzą ciągle obsrani, że ich gnębi jakaś choroba. Mi natomiast chodziło bardziej o lęk przed śmiercią i przemijaniem.



Krótko mówiąc tanatofobia

Marcinqqq

2021-04-10, 11:47
urocze dziecko, u nas tak dzieci jedzą czekoladę, ale zachowanie identyczne

gnojarz

2021-04-10, 14:24
maddog77 napisał/a:

Fajna niskie koszty utrzymania nie to co nasze kaszojady MC donaldsy i kwaki..przejdziesz się dobrze po okolicznych łąkach i trzy posiłki dziennie zapewnione



no wątpię., chyba że będziesz łapał komary czy muchy ze śmietników. Z roku na rok jest coraz mniej owadów.

35i

2021-04-10, 15:04
Marcinqqq napisał/a:

urocze dziecko, u nas tak dzieci jedzą czekoladę, ale zachowanie identyczne






Kaczanga

2021-04-10, 22:33
8 do 10 pln za kg mięsa w promocji kurczaki po 4 pln jak za darmo. Jaka drożyzna.

MaNioo

2021-04-10, 22:34
arcybiskup napisał/a:

Wszyscy będziemy wpie**alać robale, chociaż nie żywcem. Koszty produkcji mięsa rosną, niedługo stanie się towarem luksusowym, a normalny człowiek potrzebuje białka zwierzęcego. Wystarczy przemielić, dodać przyprawy, sól, uformować w ciateczka i upiec. Będziemy wpie**alać jak nuggetsy w KFC.
Znam paru wegan po 40-stce i powiem szczerze, nie wyglądają dobrze. Jakby mieli 10-15 lat więcej, szczególnie kobiety. Wniosek? Normalny człowiek potrzebuje zarówno białka zwierzęcego, jak i roślinnego. Weganizm to chwilowa moda zblazowananej lewicy, jakieś zwierzęta zawsze będziemy jeść. Jeśli nie świnie, to robale.



Dawno nie widziałem, tak konkretnego i inteligentnego komentarza.

mrfreak16

2021-04-11, 01:39
arcybiskup napisał/a:

Wszyscy będziemy wpie**alać robale, chociaż nie żywcem. Koszty produkcji mięsa rosną, niedługo stanie się towarem luksusowym, a normalny człowiek potrzebuje białka zwierzęcego. Wystarczy przemielić, dodać przyprawy, sól, uformować w ciateczka i upiec. Będziemy wpie**alać jak nuggetsy w KFC.
Znam paru wegan po 40-stce i powiem szczerze, nie wyglądają dobrze. Jakby mieli 10-15 lat więcej, szczególnie kobiety. Wniosek? Normalny człowiek potrzebuje zarówno białka zwierzęcego, jak i roślinnego. Weganizm to chwilowa moda zblazowananej lewicy, jakieś zwierzęta zawsze będziemy jeść. Jeśli nie świnie, to robale.



białko zastąpisz, nie musi być zwierzęce, wiadomo najlepsze. Najbardziej zrównoważona dieta wg mnie to mięso 2 max 3 razy w tyg przy czym nie wieprzowe, to max raz w tygodniu. Nie jak Polacy, rosół z nóżkami jednego dnia, drugiego schabowy, potem karkówka, mielone itp. Jemy za dużo mięsa zdecydowanie