18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaręczyny po polsku

tr...........cz • 2014-02-22, 22:53
Zaręczyny po polsku, ciekwe czy płałkała na widok cebuli


PancerIV

2014-02-23, 13:01
trynkiewicz, detheroc

dwa nowe trolle, a nawet myślę, że to są 2 konta tego samego pajaca, a więc mam nadzieję, że zainteresujecie się :-D

jeden trynkiewicz, a drugi z profilowym na którym jest trynkiewicz więc no ma to powiązanie tym bardziej, że konto tego detheroc'a powstało wczoraj :lol:

detheroc

2014-02-23, 17:58
Patrzcie jaki k***a detektyw.
No to nie mysl za duzo, nie sluza ci te gnijace szare komorki jak widac.

Galian

2014-02-25, 12:51
@detheroc jesteś tępy, pie**ol się. Więcej Ci nie będę pisał bo nie zrozumiesz.

Marxe

2014-02-25, 12:54
k***a mać,jak to k***a możliwe,że takie trolle,które powstały jako skutek uboczny skrzyżowania orangutana z rudym człowiekiem z zespołem Downa jak np. trynkiewicz i detheroc hasają sobie po forum i strzelają tekstami typu:

detheroc napisał/a:

Dobra robota trynkiewicz, piekny bol dupy polskich smieci ;DDDDDDDD



administracja ma na to totalnie wyj***ne,a innym rozdaje warny niczym MOPS zapomogi dla cyganów?

niech szanowne mody zrobią sobie przerwę w chlaniu,wezmą się i zrobią z tym k***idołkiem porządek bo aż ciśnienie się podnosi jak się widzi takie ch*jowe teksty

milosciprzyjazn

2014-02-25, 13:10
Libertinus napisał/a:

Co to za nowa moda żeby jeździć po samych sobie?!?! j***ne bezmózgi...


Jezu, nie zesraj się, nie ma nic gorszego niż takie bezmózgi jak Ty bez dystansu do życia. Właśnie spinając poślady o byle gówniany żart stajesz się cebulakiem, zdrowego psychicznie i pewnego siebie człowieka takie "żarciki" nie ruszają :)

spiepszaj_dzbanie

2014-02-25, 14:04
Jestem ekspertem. W cebuli jest ukryty Platynowy pierścień z Brylantem 60ct. i dwoma Szmaragdami po bokach.

wrobel242424

2014-02-25, 14:53
milosciprzyjazn, Masz trochę racji, tyle że co za dużo to niezdrowo. Ostatnio pod niemała co drugim postem można znaleźć jakiegoś marnego trolla, a to już może irytować nawet zdrowego człowieka.

jarek_wctls

2014-02-25, 15:23
Libertinus masz święta racje debile j***ne, zamiast teraz kiedy żydostwo coraz bardziej nas okrada powinniśmy się łaczyć i nie dać sie. A tu widze całkiem odwrotnie Polak jedzie na Polaka hańba i wstyd mi za was.

K3NNY

2014-02-25, 15:38
Bo jesteśmy jacy jesteśmy... Dlatego każdy nam ciśnie, a na dokładkę polak polakowi.

Psilocke

2014-02-25, 16:59
k***a ale o ch*j chodzi?
Wszyscy cisnął po całym świecie. Ten kulawy, ten garbaty, ten murzyn, ten rudy, ten spasiony etc. etc.
A jak tylko ktoś da coś o polakach to już scyzoryki i siekiery wyjmujecie. Dystansu trochę. Co to my nietykalni jesteśmy?
A szarpiąc się z trollem pokazujecie, że to on MA k***A RACJĘ.

milosciprzyjazn

2014-02-25, 17:56
jarek_wctls napisał/a:

Libertinus masz święta racje debile j***ne, zamiast teraz kiedy żydostwo coraz bardziej nas okrada powinniśmy się łaczyć i nie dać sie. A tu widze całkiem odwrotnie Polak jedzie na Polaka hańba i wstyd mi za was.


K3NNY napisał/a:

Bo jesteśmy jacy jesteśmy... Dlatego każdy nam ciśnie, a na dokładkę polak polakowi.


Nie bądźcie takimi zakompleksionymi spinodupami, bo właśnie z takich ludzi świat się najbardziej śmieje. I spróbujcie być nieco mniej zapatrzeni w siebie, bo niektórzy chyba nie zauważyli że żyjemy w świecie pełnym stereotypów . Francuzi to żabojady, Amerykańce hamburgery, każdy Arab to kozojebca, Rosjanin to pijak, Żydzi to skąpcy, Niemcy to brzydale, Rumuni wpie**alają gruz, murzyni to asfalt, a Polaki to cebulaki itd itd. Albo śmiejecie się z wszystkimi, albo sami jesteście pośmiewiskiem :roll:

Wciąż trudno mi pojąć skąd na stronie z czarnym humorem wzięło się tylu zakompleksionych buców bez poczucia humoru...

varatoma

2014-02-25, 18:45
@Libertinus To się nazywa mieć dystans.