18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żarcik ala Rydzyk

madufo • 2009-07-17, 12:24


No on się nie mył wcale...
Specyficzne poczucie humoru :)

boston808

2009-07-17, 18:17
Niemalże wszyscy na tej stronie jadą po murzynach, a jak to robi rydzyk to nagle wielkie oburzenie >.< Co nie zmienia faktu, że kapłan zamiast głosić miłość i pojednanie żartuje sobie z czarnego zakonnika...

honeybee

2009-07-17, 18:35
nie jestem wierząca, ale to przez takich ludzi jak on kościół jest wyśmiewany. czy jest inteligentny? i tak, i nie. z jednej strony, owszem, potrafi wykorzystać naiwność starszych pań, z drugiej takie teksty jak ten świadczą o jego bezmyślności. i nie chodzi o to, czy takie słowa są ok, czy nie, raczej o to, że może mieć z tego powodu kłopoty.

Mati

2009-07-17, 20:19
Wasza hipokryzja sięga zenitu... Po pierwsze mnóstwo z was ciśnie na murzynów i jakoś nikt nigdy nie wspomina o prokuraturze hahaha. I to nie że mycie tylko "niech powrócą czasy KKK". Poza tym wszyscy "obrońcy przyzwoitości się oburzyli", zapominając że murzynek się nie przejął

Perlo

2009-07-17, 20:24
bo to poratal z czarnym humorem , mozna aobie jechac po murzynach , biednych dzieciach , latynosach , zoltych itd itd
a rydzyk to osoba publiczna i takich rzeczy nie powinna wypowiadac na glos przed ludzmi

Centurion

2009-07-17, 20:26
I zarejestrowałeś się tutaj tylko po to żeby napisać ten post i nam dokopać? Wow ale z Ciebie dowc**as.

To jest forum czarnego humoru i nie należy brać tych wypowiedzi na serio, skrajnie rasistowskie jednak piętnujemy. Co innego ktoś tak ważny w Polsce jak Rydzyk powinien uważać co mówi publicznie. Ale widzę że jest w pisowo-rydzykowych "elitach" ogólna tendencja do walenia niesamowitych, niestosownych gaf które nas tylko ośmieszają w oczach świata. Ci ludzie są zacofani i rządza równie zacofanymi których w tym kraju niestety nie brakuje.

Dvs

2009-07-17, 23:03
Ktoś napisał, że Rydzyk jest inteligentny. Pewnie tak, ale wydaje mi się, że to bardziej cwaniactwo. Wykorzystał to, że jego postać to guru dla moherów. Zbija fortuny na głupocie i bezmyślności...

react0r

2009-07-18, 00:24
"boze gdzies ty sie nie myl?"- pieknie powiedziane:) dobry jest ten rydzyk:)

Mati

2009-07-18, 00:29
Miło, że sprawdziłeś profil tego, kto to napisał. Zaglądam tu od dawna i akurat dzisiaj się zarejestrowałem. Rzeczywiście, niesamowita gafa i cały świat się z nas śmieje... Media Wam wmówiły, że takie coś to niesamowita gafa, która nas ośmiesza. Granica politycznej poprawności jest również podniesiona do absurdu...

Centurion

2009-07-18, 00:41
Na sadsiticu to akurat nie ma zbytnio politycznej poprawności jakbyś nie zauważył.

Wybacz ale tekst Rydzyka był prymitywny, powinien zaakcentować fakt że ma czarnoskórego w swojej sekcie jakoś pozytywnie, tak jakby to zrobił normalny człowiek, a nie mówić że się nie mył, zresztą co się dziwić przecież to rasista i antysemita i ten murzyn to mu w rodzinie radia maryja pewnie średnio leży ;)

Da...........ar

2009-07-18, 10:23
Mati napisał/a:

Miło, że sprawdziłeś profil tego, kto to napisał. Zaglądam tu od dawna i akurat dzisiaj się zarejestrowałem. Rzeczywiście, niesamowita gafa i cały świat się z nas śmieje... Media Wam wmówiły, że takie coś to niesamowita gafa, która nas ośmiesza. Granica politycznej poprawności jest również podniesiona do absurdu...



Czytam czytam, i dochodzę do wniosku że jeszcze kilka kroków i dowiem się jeszcze wielu rzeczy co i kto mi wmówił...

Mati napisał/a:

Media Wam wmówiły (...)



Tak... wmówiły,teraz to widzę ojcze prowadzący....

Ok. Koniec kpiny, jedziemy na poważnie.

Kimże jest Sir Rydzyk?
pomijając jego poglądy i osobę, (którą bym posłał na 10 lat niewolniczych ciężkich prac do kopalni siarki) to Rydzyk chcąc nie chcąc jest osoba publiczną. Jest pod pełną obserwacją mediów, po części sam ma tam wkład choćby przez telewizję Trwam czy samo Radio M., które posiadają rzesze fanatycznych starych i zaślepionych wiarą emerytów i rencistów sądzących że jeśli oglądam TVN (ze względu na wiadomości i informacji z NBP) to jestem perwersem, będę smażył się w piekle i już za życia powinienem zostać ukarany za rozprowadzanie i szerzenie zła (i pewnie już mohery zacierają ręce abym się pojawił między nimi by mogli mnie ze skóry obedrzeć prawie jak zrobili z reporterem TVN na Jasnej Górze (o ile się nie mylę)).
Rydzyk to cwaniak, zrobił coś czego nie udało się nikomu wcześniej. Zapanował nad umysłami osób których w Polsce jest niestety więcej, nad klasą niewyedukowaną, mająca swój mały zaściankowy świat zamykający się na kościele, bogu i wierze...
Niestety takich osób jest więcej i mam nadzieję że będzie coraz mniej...

Powracając do Rydzyka.
Taki żart to kpina z episkopatu, swojego powołania (chociaż sądzę że powołanie to on miał do kasy i szmalu uciekającego z babcinych starych portfeli). Żartując z czarnoskórych w sposób rasistowski rozpie**ala to co wielu kapłanów przed nim staranie pielęgnowało ukazując to co w chrześcijaństwie chodzi...

Niech jeszcze zażartuje sobie z Azjatów, Romów... to w końcu obudzi się z pętlą na jajach uwiązanych do odjeżdżającego samochodu.

aha i jeszcze jedno:

Mati napisał/a:

Granica politycznej poprawności jest również podniesiona do absurdu...



Religii nie miesza się z polityką. Nigdy chyba że chcesz wyhodować Mafijną Spółkę z Ograniczoną odpowiedzialnością.
Jak widać Sir Rydzykowi się udało, gratuluję...
Tobie też powinienem ale nie wiem w sumie czego...

ps: osobiście gdybym był tym tym czarnoskórym kolegą to bym mu tak zaj***ł za ten tekst że sk***iel spadłby z tego podwyższenia na swój ... dobra kończę.
Że ktoś nie rozumie do końca języka, ma inny kolor skóry i poglądy nie znaczy aby go jawnie wyśmiać wrednym, ociekającym jadem tekstem.

KuKluxKlan

2009-08-24, 12:12
Trzeba zrobić jak w Norwegii i zacząć palić kościoły.

Nu...........ma

2012-03-30, 22:36


Głos murzyna mi się z nim skojarzył.

Sorry za 2 Juliany.

[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-03-30, 22:40 ]
2 Julian skasowany ;-)