18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zarąbany z "Making People Laugh" Jimmy'ego Carra

jarzembina • 2013-08-31, 12:14
"-Niektórzy ludzie lubią mieć zapalone światło w czasie seksu, inni zgaszone... Moja dziewczyna lubi mieć zapalone światło. Lubi wtedy czytać...
- (śmiech publiczności)
- ...Do czego powinna być zachęcana w swoim wieku...
- (buczenie publiczności)
- Żartowałem! Oczywiście, że żartowałem! Ona jeszcze nie potrafi czytać, po prostu boi się ciemności!"

I inny tekst:

"-Jak zmusić geja do seksu z kobietą?
-Nasrać jej do c**y"

Polecam występy tego gościa (Jimmy Carr, na youtubie jest parę skeczy z napisami dla mniej zaprzyjaźnionych z angielskim), poglądy ma typowe dla stand-upu: nienawidzi gejów i lesbijek, chrześcijanie to idioci, kobiety są głupie i nie mają uczuć, księża to pedofile etc, a do tego od czasu do czasu rzuci mniej lub bardziej sadolowym dowcipem.

Po tagach nie znalazłem, a jak było to wiadomo co.

cl...........er

2013-08-31, 13:05
Nie obudził się, tylko zapłacił zaległe rachunki za internet i dopiero mu włączyli.

wdiko

2013-08-31, 13:32
Ah te internety tyle nowości :krejzi:

Pan_Doktur

2013-09-01, 22:45
Coś ty k***a z truskawek wrócił?

is...........ay

2013-09-01, 23:00
To ja przetłumaczę pół minuty z losowo wybranego występu Carlina, wrzucę jako dowcip, przyznam się, że zj***łem i zgarnę tooony piwek. :lol:
Żartowałem! Oczywiście, że żartowałem! Nie przyznam się.

muraaas

2013-09-01, 23:25
jarzembina napisał/a:


"-Jak zmusić geja do seksu z kobietą?
-Nasrać jej do c**y"



pedała kolego, pedała...

Małolata

2013-09-02, 18:06
jarzembina napisał/a:

"
"-Jak zmusić geja do seksu z kobietą?
-Nasrać jej do c**y"



Jaka jest różnica dla faceta między analem z facetem (pedalskim), wyśmiewanym, pogardzanym a analem z kobietą - tak często wychwalanym, uwielbianym przez niektórych? I czemu ten pierwszy jest obrzydliwy a drugi dla niektórych tak fajny?

qrczaq

2013-09-02, 19:27
Dla zainteresowanych całym występem LINK . Jimmy jest zabawny, ale jego styl (rzucanie pojedynczymi kawałami jeden po drugim) nie do końca mi odpowiada. Wolę bardziej rasowych "stadup'erów" np. Eddiego Murphyeja (ups.. źle dobrane określenie), Jima Jeffries albo nawet Robbiego Williamsa.

sacramento69

2013-09-09, 19:07
@Małolata

Między całowaniem się mężczyzny z kobietą a innym facetem też różnicy nie dostrzegasz?