18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zapobieganie szerzeniu się pedalstwa

Ar...........ch • 2015-02-25, 18:34
Nie znalazłem na forum podobnego tematu, a od pewnego czasu bardzo nurtuje mnie pytanie jak zapobiegać ``szerzeniu się pedalstwa`` wśród młodego społeczeństwa..
Banalny, a zarazem to jest bardzo poważny problem.
Szczególnie dotknięte tym wypaczeniem są duże miasta, w pogoni za szalejącą jak kalejdoskop modą i nowoczesnym stylem życia młodzi ludzie których psychika nie jest jeszcze w pełni uformowana, są szczególnie podatni na tego typu dziwactwa.
Zapewne homoseksualizm towarzyszy ludzkości od zarania dziejów w pewnych momentach rozwoju naszej cywilizacji był mniej lub bardziej tolerowany przez społeczeństwo, chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat oraz pomysły jak leczyć oraz zapobiegać ekspansji tej czarnej plagi.
Liczę na w miarę merytoryczną dyskusje.


Jestem świadomy tego, że zapewne ukryte lewusy będą mnie tutaj krytykować oraz, że jakoby takie osobniki mogą tutaj bywać.

MichaU

2015-02-25, 19:58
Arioch napisał/a:

chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat oraz pomysły jak leczyć



Nie wiem, pogadaj z psychologiem albo innymi pedałami.

sa...........os

2015-02-25, 20:12
A co, wchodzą ci do łóżka? Jebie mnie ten świat i plagi które go trawią, a co dopiero jakiś tam homoseksualizm. Cudze preferencje seksualne akurat nijak nie wpływają na komfort życia szarego człowieka. Chyba że szaremu człowiekowi żyje się za dobrze i tworzy wyimaginowane problemy, bo nie musi się martwić na przykład skąd wziąć pieniądze na czynsz.

Cytat:

Banalny, a zarazem to jest bardzo poważny problem.



Poważnym problemem to jest chociażby realna perspektywa podatku katastralnego, albo kondycja polskiej służby zdrowia, a nie jakieś nawiedzone urojenia o pedalskiej ekspansji.

Ar...........ch

2015-02-25, 22:05
anctusdiavolos napisał/a:



Jebie mnie ten świat i plagi które go trawią, a co dopiero jakiś tam homoseksualizm



Serio?? Nie obchodzą Ciebie plagi które jak to Ty nazwałeś ``trawią`` ten świat?
Właśnie przez ludzi z takim podejściem w tym kraju nigdy nie będzie żyło się dobrze, społeczeństwo powinno zawsze bez względu na czas i sytuacje w jakiej się znajduje wykazywać inicjatywę i chęci by było lepiej.
Zaprzeczając i podając pod wątpliwość te ``Realne`` zagrożenie jakim jest homoseksualizm jest oznaką bierności i słabości.
Jak tak dalej pójdzie to w niedalekiej przyszłości będziemy mieli tu drugą Holandię z tą znaczną różnicą, że na szyi obywatela będzie już zaciśnięta pętla + kaganiec na pysk żebyś nie mógł kłapnąć dziobem.
Jeżeli jest Ci to obojętne to gratuluję..

M napisał/a:



Nie wiem, pogadaj z psychologiem albo innymi pedałami.



Mam pogadać z innymi pedałami? Okay..

sa...........os

2015-02-25, 22:15
Cytat:


Serio?? Nie obchodzą Ciebie plagi które jak to Ty nazwałeś ``trawią`` ten świat?
Właśnie przez ludzi z takim podejściem w tym kraju nigdy nie będzie żyło się dobrze, społeczeństwo powinno zawsze bez względu na czas i sytuacje w jakiej się znajduje wykazywać inicjatywę i chęci by było lepiej.
Zaprzeczając i podając pod wątpliwość te ``Realne`` zagrożenie jakim jest homoseksualizm jest oznaką bierności i słabości.
Jak tak dalej pójdzie to w niedalekiej przyszłości będziemy mieli tu drugą Holandię z tą znaczną różnicą, że na szyi obywatela będzie już zaciśnięta pętla + kaganiec na pysk żebyś nie mógł kłapnąć dziobem.
Jeżeli jest Ci to obojętne to gratuluję..



Nie. W kraju nigdy nie będzie żyło się dobrze, bo ludzie zamiast gospodarką interesują się tylko kościółkiem, gejami, genderem i tego typu sp***olonymi tematami zastępczymi jakie podsuwa im TV. Również gratuluję. Zwłaszcza jeśli przez jakąś tam drobną, krzykliwą (chociaż nie tak jak ty) społeczność żyje ci się tak źle. Może książki zacznij czytać, dziewczynę znajdź, albo co...

Jedyne do czego można się przypie**olić, to żądania wąskiej grupy nawiedzonych pederastów, typu "prawo do adopcji dzieci", czy tam ich wymuszania do bycia ulgowo traktowanymi w innych dziedzinach życia, ale to już osobny temat i dotyczy mniejszości... tej mniejszości.

Zresztą też mnie to jebie, tak jak całe społeczeństwo o które się tak troszczysz panie Arioch. Niechaj gnije nam, hejj!

Aha, zapomniałeś waćpan doj***ć że gejzery są przyczyną minimalnego przyrostu naturalnego w kraju - to też częsty argument sadistikowych specjalistów od socjologii po Wyższej Szkole pie**olenia Bzdur.

PS. Za drugą Holandię bym się nie obraził. Bogaty kraj, to i czereśniactwa w nim nie ma.
Chociaż... Wolę swoją polską biedę, przynajmniej islambusów tu nie ciągnie i innego gówna.