18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapchana rura kanalizacyjna

Dannyk • 2011-07-04, 16:43
Przeżył :-)


Fakerę

2011-07-04, 17:16
Dlatego k***a nie lubię kotów, tylko żrą, srają, śpią i wpie**alają się gdzie nie powinny :-/

marna

2011-07-04, 17:50
do końca ze swoich 9żyć znienawidzi dźwięk odkurzacza ;)

Maraza7.1

2011-07-04, 18:50
ale cioty, drą te ryje...tylko angole mają tak nasrane....łuhuhuh, łahahah, i włączają odkurzacz żeby było głośniej...albo któryś sobie rurę od odkurzacza wsadził w dupę i mu się spodobało...druga część pewnie już jest na hardzie... :P

LuKaS__

2011-07-04, 21:03
odkurzacz od centralnego jest i tam pewnie wlazł wiec go wydmuchali ... CHYBA ....

dooopa1

2011-07-04, 21:21
Ale przestraszona kicia... TAKIE SMAKUJĄ NAJLEPIEJ !!! :evil:

zGory

2011-07-04, 23:14
Flushingflash napisał/a:

Dlatego k***a nie lubię kotów, tylko żrą, srają, śpią i wpie**alają się gdzie nie powinny :-/



Gorsze są sk***iałe, psy i ich sk***iali właściciele, łażą z tym pieprzonym kundlem i zostawiają wielkie gówna gdzie popadnie i nie możesz iść bez spoglądania na ziemie, bo wdepniesz w gówno... No ja pier****e! Kot przynajmniej nie robi tak i zakopuje swoje nieczystości z resztą ten kot co tam wszedł był mały i nie wiedział co tam jest.

I tak jak kolega wyżej napisał nie wiem po co oni się tam tak darli, śmieszne to nawet nie było... -,-"

HardcorowyPapa

2011-07-05, 00:32
to co w tym filmiku ciekawego jak kamerzysta przeżył...? ;)

Novik

2011-07-05, 01:13
oo gimbusy mają wolne i spinają dupe jacy oni to nie sa sadysci :]

Dżoszua

2011-07-05, 02:34
@zGory, a po ch*j ludzie wymyślili chodniki? żebyś napie**alał po trawnikach?

Saint Spear

2011-07-05, 03:30
@Dżoszua Ty baranie, standardem w Anglii jest na przykład to, że ludzie w wolne dni biorą kocyk i idą na skrwer miejski albo do parku i robią sobie piknik na zieloniutkiej, czyściutkiej trawce, a u nas przez niedorowiniętych posiadaczy kundli nie znajdziesz miejsca 2x2 metry gdzie mogłbyś rozłożyc koc bo jest nasrane. Już nie mówie o wiośnie, odwilży i wszechobecnego, do tej pory zamrożonego gówna. Kiedy idziesz z dziewczyną za ręke, to cały czas musicie omijac j***ne, smierdzące kupska, romantyzm po h*ju fest. Karą za niesprzątanie po swoim pupilku i przyłapaniu na miejscu zdarzenia, powinno być wpie**olenie tego gówna przez właściciela kundla na miejscu, dla utrudnienia pałeczkami chińskimi zeby wieśniak j***ny nie żarł łapskami tak jak sie na swojej wsi nauczył.

k***a rzekłem

zGory

2011-07-05, 04:16
Dżoszua napisał/a:

@zGory, a po ch*j ludzie wymyślili chodniki? żebyś napie**alał po trawnikach?


A ty myślisz, że na chodnikach nie ma gówien? Bezpańskie śmieci co łażą też zostawiają kupska, całe szczęście mniej dorodne, ale zostawiają! Jesteś kolejnym polaczkiem, który mówi jak to jest źle w Polsce (znając życie), a sam robisz na przekór... Tylko strzelić sobie w łeb, dziękuję bardzo za taki naród! :samoboj:


PS. Życzę Ci, abyś rano wdepnął w soczyste gówno psa i zobaczysz jak to miło!!!

jestemtuijuz

2011-07-05, 05:00
Nie wiem co lepsze.Czy zeby tam w tej rurze zostac czy sie wydostac do takiej bandy debili.Ten smiech bankowo do konca zycia kot bedzie pamietal.