18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zanim byli gwiazdami

maksymilian45 • 2014-08-10, 20:34
Byli na różnego rodzaju castingach ;-)

Rzadkie nagrania!

Byt

2014-08-10, 20:46
Młody Will Smith i jego pierwsza reklama :niggasmile:


bloodwar

2014-08-10, 20:50
Kilka osób w momencie przesłuchań które są na filmiku były już sławne (np. Ellen Page przed "Juno" wystąpiła w kilkunastu serialach - min. w kultowym "Trailer Park Boys" a potem w kontrowersyjnym filmie "Hard Candy" i "X-Men: Ostatni bastion" który wszedł do kin przed "Juno") a znowu wiele z nich (min Miley Cyrus, Mark Hamill, Carrie Fisher) nigdy nie ukrywało że dostało pierwszą pracę po znajomości :)

MaczoJuh

2014-08-10, 21:29
@BYT
Po 1. Wstaw filmik z 'c*pka' 7latki.. zobaczymy jak inny zareaguja, bo chlopiec to co? Nie pedofilia? Wypie**alaj zbonczencu.
Po2. Odpie**ol sie od WILL SMITHA - to jest bialy murzyn.
Dziekuje, pozdrwiam.

4h...........ch

2014-08-10, 21:32
@bloodwar zgadza się, są to po prostu nagrania z castingów. Ten co grał Dr Hausa był już sławny z Stuart Malutki oraz wszystkim znanym i lubianej serii Kevin sam w Domu.

Nemayu

2014-08-10, 21:37
MaczoJuh, skoro dla ciebie nagie dziecko to już pedofilia. To o ja pie**ole... Chłopie to jest reklama, czyli pewnie puszczali to w tv.

remi1982

2014-08-10, 21:40
4hitch napisał/a:

@bloodwar zgadza się, są to po prostu nagrania z castingów. Ten co grał Dr Hausa był już sławny z Stuart Malutki oraz wszystkim znanym i lubianej serii Kevin sam w Domu.



Jeśli lubisz Hugh Laurie, to polecam obejrzeć Czarną Żmiję. Gra tam wspólnie z Rowanem Atkinsonem, znakomity serial.

MaczoJuh

2014-08-10, 22:00
@nemayu To moze jak na 4chanie zrozby temat z 'nagie dzieci w reklamach, modelki, itp itd' ? - ja jestem wrazliwy a tym punkcie, i boli mnie glupota ludzi wrzucajach do neta zdj swoich pociech.

Nemayu

2014-08-10, 22:16
Ale co do tego ma reklama proszku w której jest murzynek którego ciężko domyć? Do tego jest to bardzo stara reklama.

Przypomniał mi się tekst nauczyciela z przed paru lat:
- Niech ci bozia w dzieciach wynagrodzi. Byle nie w czarnych bo ciężko domyć.

Herhard

2014-08-10, 22:55
Megan Fox brałbym do wszystkiego i na wszystkie sposoby. ;-) Szkoda że pozostanie to tylko w sferze wyobraźni.

~Vuko

2014-08-10, 23:04
remi1982 napisał/a:

Jeśli lubisz Hugh Laurie, to polecam obejrzeć Czarną Żmiję. Gra tam wspólnie z Rowanem Atkinsonem, znakomity serial.


Czarna Żmija po prostu niszczy 8-)

ellsworth

2014-08-10, 23:15
MaczoJuh napisał/a:

@nemayu To moze jak na 4chanie zrozby temat z 'nagie dzieci w reklamach, modelki, itp itd' ? - ja jestem wrazliwy a tym punkcie, i boli mnie glupota ludzi wrzucajach do neta zdj swoich pociech.


Po prostu jesteś zboczeńcem. Normalny człowiek nie dopatruje się seksualnych podtekstów w zwyczajnie gołym dziecku! To nie z tą reklamą jest problem, tylko z twoją skrzywioną psychiką.

Roystone

2014-08-11, 00:35
ellsworth, jest kryptozboczeńcem, więc wszystko gdzie jest nagość krytykuje, żeby przypadkiem jego nikt o zboczenie nie posądził 8-) ze mnie taki psycholog amator ze skłonnością do dzieci xD

Poza tym tym Aaron Paul już jako dziecko był aktorem i grał z bodajże Zwariowanym Świecie Malcolma

wieczór

2014-08-11, 01:54
Pojawiają się kadry z Carrie Fisher i Markiem Hamillem z castingu do Gwiezdnych Wojen. Na yt jest film "Empire of Dreams" o historii Lucasa i Gwiezdnych Wojen - tam są dłuższe ujęcia z tego castingu i tych co odpadli np. Kurt Rusell, Burt Reynolds, Jodie Foster itp :)

Schizek

2014-08-11, 01:58
@MaczoJuh
Jesteś taki wrażliwy i masz konto na sadisticu i wchodzisz na 4chana.. Cholerny hipokryta.
Pozatym idź do psychologa jeśli w jakikolwiek sposób skojarzyło Ci się to z pedoflią, bo normalnemu czełowiekowi to do głowy nie przyjdzie. Za dużo tego 4chana kolego, we łbie Ci się powaliło.
A co do dziewczynek - to jak na plaży widzisz takie (a jest takichh sporo, jakbyś nie był nad morzem, mówię, bo mam znajomych którzy nie byli) nie zwracasz kompletnej uwaggi. Nikt nie zwraca. Więc o cholere chodzi? Sam mam zresztą takie zdjęcia w albumie rodzinnym i ojciec mnie nie r*chał w dupsko.
Może czasem z kolegami jak się schlał i pobił matkę, ale nie o tym mowa.