18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zandberg

Cyrril • 2016-04-04, 00:09
To nie prawda, że dzieci niedorozwinięte po narodzinach nie mogą żyć. Widziałem wczoraj Zandberga w TV jak dyskutował o aborcji - jest on doskonałym przykładem, na to że jednak mogą. :samoboj:

tranzystor

2016-04-04, 00:29
Cyrril napisał/a:

To nie prawda, że dzieci niedorozwinięte po narodzinach nie mogą żyć. Widziałem wczoraj Zandberga w TV jak dyskutował o aborcji - jest on doskonałym przykładem, na to że jednak mogą. :samoboj:




Znowu macie ferie w gimnazjum? Jak czegoś nie rozumiesz, to niekoniecznie znaczy, że ktoś jest głupi. W tym przypadku ty jesteś głupi.

Ptoon

2016-04-04, 01:46
W 2014 roku urodziło się około 375200 dzieci i dokonano 1812 legalnych aborcji. Sprawa dotycz więc 0,5% kobiet w ciąży. Wszystkie inne aborcje, które zostały dokonane w Polsce, są zagrożone karą 3 lat więzienia (teraz ma być 5, ale i tak żadna matka nie pójdzie siedzieć może z 2-3 na cały kraj dostaną zawiasy).
Teraz wyobraźcie sobie, że gdzieś na Podkarpaciu jest malutka wieś, w której mieszka 2000 osób. Wójt z sołtysem zrobili przekręt i po jednej stronie wsi wybudowano spalarnie śmieci z przetwórnią kompostu, a po drugiej spalarnie zwłok i teraz biedni mieszkańcy non-stop wdychają albo gówno, albo ludzki zwłoki, co uwłacza ich godności, powoduje pogorszenie samopoczucia i w ogóle czyni ich życie nieznośnym. W związku z tym przez następne parę tygodni wszystkie media i politycy napie**alają tylko o tej małej wsi, są protesty w Warszawie, a chomiki z sadolowej serwerowni, już same usuwają tematy o podkarpackiej wsi. Nie, informacja o tym pojawiłaby się raz w dzienniku regionalnym. Warto pamiętać o tej proporcji przy następnej gównoburzy o aborcję, która właśnie się rozpoczyna.

Cz...........as

2016-04-04, 07:44
Za każdym razem jak w telewizji pie**olą o aborcji, wypowiadają się "znafcy" jednej i drugiej strony i wszystko kręci się wokół jednego tematu, ja się zastanawiam jaki to znowu przekręt przejdzie cichcem. A i nie zapominajmy o ślubach homo. Tak za tydzień będzie to zamienny temat nr 2 i może trochę o narkotykach.

Czekam na wiadomości w tv o lekarzu homoseksualiście który wykonał aborcję pod wpływem dopalaczy :-D

nowynick

2016-04-04, 08:44
jak zwykle w kwestii rodzenia czy nie rodzenia najwięcej mają do powiedzenia emeryci i księża...

lapps

2016-04-04, 08:48
tranzystor napisał/a:




Znowu macie ferie w gimnazjum? Jak czegoś nie rozumiesz, to niekoniecznie znaczy, że ktoś jest głupi. W tym przypadku ty jesteś głupi.



zandberg jest durny, a jego wyborcy i wspoldzialacze to jest k***a plankton...

u niego dziala prosty mechanizm "myslowy"
1 dzieciak "dead" = 1 imigrant wiecej
a jego poplecznicy maja wrazenie, ze walcza o jakies "prawa"

The_Generat

2016-04-04, 09:38
proponuje wraz z tym nowym prawem kosztami leczenia, wychowania, rekonwalescencji i terapi niepelnosprawnych dzieci obciazyc episkopat, do tego leczenie i odszkodowania dla kobiet , po pol roku sami zaczna otwierac placowki aborcyjne

ja...........03

2016-04-04, 09:50
Wyobraźcie sobie macie w domu warzywo... coś co cierpi potworne katusze i nie powie co mu dolega, przewijasz pampersy przez kilkanaście-kilkadziesiąt lat. Karmisz myjesz etc... Twoje życie to koszmar. Gratuluję rozsądnej decyzji to takie katolickie i dobre pójdziesz do nieba

mi...........80

2016-04-04, 09:51
Dałem piwo niechcący bo myślałem że chodzi o jakiegoś niedojeba z PiS.

Okrupnik

2016-04-04, 10:13
Jak to powiedział Carlin, katolicy zrobią dla ciebie wszystko póki nie jesteś narodzony, ale potem mają cię głęboko w dupie...

janlew

2016-04-04, 10:22
Dla lewicowców postulujących aborcje, proponuję na nią zezwolić. Ich rodzice mogli by jej dokonać do 500-nego miesiąca życia dziecka. Jest to i postępowe i sprawiedliwe, więc piękne to pole do kompromisu.
...no i zandberg się łapie :D

mi...........80

2016-04-04, 10:29
k***a gimbo-katole z sadistic w takim razie polecam wam hipokryci zdjąć gumki z ku*asów zapłodnić swoje kobiety (o ile je macie) po czym nakazać im rodzić, a gdyby która chciała usunąć, to koniecznie taką zgłosić przed jakiś trybunał inkwizycyjny.

xtz171

2016-04-04, 10:35
Tylko czekać, aż prezerwatywy zdelegalizują

mi...........80

2016-04-04, 10:41
@up Prezerwatywy to aborcja nie wiedziałeś o tym?

a jak kobieta bierze do buzi i połyka to kanibalizm :roll:

To jest właśnie myślenie gimbo-katolstwa tego portalu

Rozmnażać się po bożemu a baby rodzić siłami natury a nie przez jakieś pogańskie cesarki nawet jeżeli i matka i dziecko mogą umrzeć, nie ważne klecha tak powiedział i tak ma być.