18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zamówienie pizzy

marna • 2012-02-19, 17:02
zamówienie pizzy za jakiś czas może wcale nie być takie proste..


calvis

2012-02-19, 19:06
zerżnięte z jakiegoś filmu, adresu już nie znajdę ale mogłeś/łaś chociaż odnośnik dać

Kotli

2012-02-19, 20:30
Jeszcze trochę i chip w dupie po urodzeniu.

lapps

2012-02-19, 21:02
oj gotowka to juz wtedy bedzie nielegalna.

torba

2012-02-20, 02:34
Pierwszy przykład, ale tylko w formie porady/uzupełnienia, uważam za świetny pomysł; jednakże, zabronienie wpie**alania schabowych wszystkim tłustym pacanom, z podwyższonym cholesterolem, byłoby jawnym ograniczeniem praw obywatelskich. To samo dotyczyłoby picia słodkich napojów przez cukrzyków.
Jeśli chodzi o przykład z książką z biblioteki: nie mam pojecia o co sie tu można przypie**alać, skoro ten system już działa, i prawie każdy użytkownik internetu w którymś momencie się z nim już zetknął, np. na youtube czy amazon.

Reszta to bzdura.

marna

2012-02-20, 10:27
torba napisał/a:



Reszta to bzdura.



zapytaj się dziadka, czy będąc w Twoim wieku, myślał o Iphonach, czy innych jakichś komputerach czy telewizorach 3d..
też pewnie powiedziałby wówczas, że to bzdura i coś takiego nigdy nie nastanie

dawid131

2012-02-20, 12:25
I tak Osama cie zapie**oli !

Phallucifer

2012-02-20, 14:40
Kazdy z nas jest tak wyjatkowo niepowtarzalny, ze musi byc kontrolowany, bo nigdy nie wiadomo kiedy obali NWO.
Mnie sie jednak wydaje, ze prawda jest troche inna, ze nikt nas nie musi inwigilowac, sami jak male dzieci oddajemy nasza suwerennosc i tzw. tozsamosc. Nikomu tez nie zalezy na tym, zeby nas oglupiac, bo mimo wszystko mamy wybor. Mozemy odrzucic massmedia, ktore naprawde nie maja zadnego znaczenia w naszym zyciu, a w zamian zaczac czytac ksiazki, isc na studia i isie edukowacv do granic swiadomosci i wiedzy, ciekawe ilu podejmie takie kroki, dialektyczne, a nie bazujace na domniemaniu.

duży

2012-02-20, 15:04
Po jakiego ch*ja ludzie wrzucają teksty w JPEGu? Debilizm...

torba

2012-02-20, 18:17
marnotrawna napisał/a:



zapytaj się dziadka, czy będąc w Twoim wieku, myślał o Iphonach, czy innych jakichś komputerach czy telewizorach 3d..
też pewnie powiedziałby wówczas, że to bzdura i coś takiego nigdy nie nastanie



...reszta to bzdura, bo jest sprzeczna z konstytucją...
a ta, poważnych zmian od czasów mojego dziadka nie przechodziła...

Ant1984

2012-02-20, 19:36
Karanie za obrazę polityka również jest sprzeczne z konstytucją, bo podobno istnieje wolność słowa. A jednak skazano już niejednego. Innemu znowu antyterroryści z ostrą amunicją zrobili wjazd na chatę za... prowadzenie strony internetowej krytycznej wobec rządu. TADA!

Jab7kO

2012-02-20, 23:23
nie czytałem, za krótkie.

lapps

2012-02-22, 13:05
torba napisał/a:



...reszta to bzdura, bo jest sprzeczna z konstytucją...
a ta, poważnych zmian od czasów mojego dziadka nie przechodziła...




ekstradycja polskiego obywatela tez jest sprzeczna z konstytucja. zabranianie komus palenia marihuany np tez jest ograniczaniem praw czlowieka, a od kiedy w wierzeniach rastafari obrzedowe palenie jej zbliza do boga to jest to tez naruszanie konstytucyjnej wolnosci do wyznania:P i ch*j z tego. wszystko da sie przepchnac wystarczy ludziom przez telewizje i gazety wcisnac, ze to dla ich dobra i chodzi o zdrowie itd i przejdzie bez problemu. jak wszystko prawie...

@up
noo. bedzie trzeba kupowac gram jarania za 3kg piersi z kurczaka :szczerbaty: