18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki z policją w Hiszpanii

Cwieku • 2012-09-26, 08:50
Dzisiejszej nocy miały miejsce protesty w Madrycie pod siedzibą parlamentu, które zamieniły się w walki z policją. Jak podają lokalne media policja strzelała gumowymi kulami oraz używała gazu łzawiącego. 14 osób trafiło do szpitala, 22 zostały aresztowane.



Czekam kiedy Polacy się wk***ią :evil:

Kacisko

2012-09-26, 09:02
Więcej fotoreporterów niż protestujących ;-)

LOADING...

2012-09-26, 09:15
Polacy nie wyjdą na ulicę bo jesteśmy narodem który daje ze sobą robić co chce. Własny rząd nami gardzi, okradając nas, ciągle podnosząc ceny, podatki, sratki, datki, jednym słowem jebią nas w dupę za 15 tyś miesięcznie i się z tego śmieją. Tak k***a siedzimy w domach obsrani po szyje ze strachu, lepiej patrzeć na wiadomości w TV i łudzić się, że coś może będzie lepiej niż coś podziałać.

kocur

2012-09-26, 09:21
Polacy nie wyjdą, bo wolą narzekać i mają podejście "jakoś to będzie"

Stanikslask

2012-09-26, 10:15
pie**olicie! byliście kiedykolwiek na jakimkolwiek wiecu? marszu? jak się chce to znajdzie się jakaś interesująca manifestacja, ale lepiej pierdzielić przed kompem jak to nikt nic nie robi!!! ruszcie dupy, poszukajcie co jest w waszej okolicy organizowane i pokażcie, że jesteście w stanie zebrać się razem... wieczne narzekanie ale palcem k***a nie ruszą!!! Jakie to Polskie!!!

vatherland

2012-09-26, 10:29
@UP

Widziałem już wiele wieców\protestów, wszystkie rozpędzone przez polityków obietnicami i koniec.

AIDS

2012-09-26, 10:43
Polacy są zbyt skłóceni między sobą aby coś wspólnie zdziałać. Za komuny wspólnym wrogiem był system, ludzie skupili się wokół Solidarności i kościoła, mieli wspólny cel. Teraz rząd i politycy dzielą naród na różne grupy które wzajemnie ze sobą walczą ( jedni są za PO inni za PiS inni za PSL, sld itd. itp.). Ekipie rządzącej to pasuje bo łatwiej jej kontrolować i manipulować skłóconym społeczeństwem. dopóki istnieją wewnętrzne podziały nie zbierzemy się razem i nie zrobimy porządku. Nie ma w Polsce organizacji która byłaby w stanie skupić wokół siebie ludzi z różnych ugrupowań politycznych oraz środowisk aby wspólnie można było przeciwstawić się rządowi oraz całej sitwie z Wiejskiej. Pozostaje nadzieja że pojawi się ktoś lub coś co zmieni nasze nastawienie i obudzimy się do walki o Polskę. Przydałby się taki drugi Piłsudski.........

DR_DRE

2012-09-26, 12:52
Ci z flagami to prawie jak pikinierzy ;)

Qros22

2012-09-26, 13:42
Do zobaczenia 11.11 w Warszawie !!!

Cała Polska idzie z nami !!!

sosin84

2012-09-26, 14:31
Mam nadzieję że krwawa jesień nastąpi w Europie,
wierzę że dotrze też do Polski,
a na ulice wyjdzie większość najgłośniej krzyczących w internecie.
Wierzę że stado ludzi wpadnie po produkty pierwszej potrzeby do Biedronki lub Carefoura
i wyjdzie nie płacąc...





...będę miał z kolegami zapas piwka i wódki na zimę :D

joj_sport

2012-09-26, 14:35
Ale ladnie psa przekopali :) juz nie bedzie tak bojowo szczekal na swoich

wudun

2012-09-26, 14:57
Wszystko fajnie tylko teraz nie ma tam protestów z wielkim poparciem społecznym tylko są zamieszki bez poparcia społecznego.

Chcecie protestować ? Ja się pytam kto chce? Dzieci w wieku 15-22 lata? Łatwo powiedzieć ,idziemy robić dym, gdy budzisz się w ciepłym mieszkaniu opłaconym przez rodziców. O net nie trzeba się martwić w lodóweczce również się coś znajdzie.
Sytuacje się diametralnie zmieni kiedy to TY będziesz musiał zapewnić takie warunki komuś innemu.


Ale co ja tam wiem, właśnie zaczynam gimnazjum i jestem sterowanym lemingiem;D

coolfon

2012-09-26, 15:00
i ch*j, bardzo dobrze, że napie**alają lewactwo. zapatero legalizował wszystko, pozwalał na wszystko, dawał kase na wszystko, aż k***a kasy zabrakło. zakręcili kranik pojebańcom i teraz kwiczą

socjalmmv

2012-09-26, 15:00
1:15 jak mu wyj***ł :-)

There is no democracy.