18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki w Hongkongu

crossdressphyxia • 2019-10-19, 12:33
Piękny spartanin.


Budrys2000

2019-10-19, 12:40
wychodzimy na takiej k***ie, że ich zmiatamy z powierzchni ziemi
jest pierwsze pie**olnięcie, oni k***a nie żyją
;-)

Tr...........ty

2019-10-19, 15:07
Tak bardzo mieszkańcy cywilizowanej enklawy chcą chińskiego ustroju. Dlaczego amerykanie nie interweniują w obronie praw człowieka i demokracji?

Wiewór

2019-10-19, 15:20
Jak przez te protesty opóźni się dostawa z aliexpress mojej nowej sztucznej c**y z funkcja ssania, ciagania i zbiornikiem na nasienie to się wk***ie.

SirMajkel

2019-10-19, 15:28
TranzystorWyklęty napisał/a:

Tak bardzo mieszkańcy cywilizowanej enklawy chcą chińskiego ustroju. Dlaczego amerykanie nie interweniują w obronie praw człowieka i demokracji?



bo nie mają ropy.


Teraz wychodzi właśnie pięknie czym są Chiny. Nam wszystko wolno powiedzieć, podrobić, uwięzić i wam nic do tego a jak wy coś o nas źle powiedzie to was spałujemy. Cały rząd chiński jest do zaorania.

Mors_Nigra

2019-10-19, 15:30
SirMajkel napisał/a:

bo nie mają ropy.
Teraz wychodzi właśnie pięknie czym są Chiny. Nam wszystko wolno powiedzieć, podrobić, uwięzić i wam nic do tego a jak wy coś o nas źle powiedzie to was spałujemy. Cały rząd chiński jest do zaorania.



Rząd chiński i amerykańskie, a raczej globalne korpo. To jedna rodzina.

Besteher

2019-10-19, 16:13
Nie tykaj ludu bo Cię k***a z planszy zmiecie

polakwrocek

2019-10-19, 16:26
Komuszki już w Ameryce pracują na kulturalną ewolucja.
Tam też będzie jedna właściwa ideologia.

Stonka

2019-10-19, 16:40
TranzystorWyklęty napisał/a:

Tak bardzo mieszkańcy cywilizowanej enklawy chcą chińskiego ustroju. Dlaczego amerykanie nie interweniują w obronie praw człowieka i demokracji?


Bo Trump jest ugadany z Chinami. Te wszystkie wojenki celne są tylko mydleniem oczu. Trump to biznesmen. Jestem obecnie w hk. Jutro ma być porządna manifestacja. Rząd nie wyraził na nią zgody, ale demonstranci mają to w dupie. I tak wyjdą.

Tr...........ty

2019-10-19, 16:43
polakwrocek napisał/a:

Komuszki już w Ameryce pracują na kulturalną ewolucja.



Już chciałem napisać, że komuchy i ich rozdawnictwo tylko wśród czarnych zdobędzie poparcie, ale ostatnie wybory u nas dowiodły, że wśród białych jest duża część mentalnie czarnych.

maksymilian45

2019-10-19, 17:28
Dlatego w USA strzelają do takich. Nie ma opcji że obywatel będzie napie**alał policjanta. p*zdowate przepisy i tyle.

SIMIO

2019-10-19, 18:56
Tak ogólnie to nie zazdroszczę policji z Hongkongu. Z jednej strony muszą nawalać w swoich obywateli i ich uspokajać... ale wiedzą, że w zasadzie ktoś (USA i UK) ich sprzedał i mają przej***ne. Ale z drugiej strony są na tyle odpowiedzialni, że właśnie jakoś próbują opanować ludzi. Jak nie HK policja to wejdzie chińska armia w małych oddziałach po 10 milionów żołnierzy i oni zaczną pacyfikować tłum. A wtedy nie będzie już takich przepychanek.
Szkoda, podobno fajnie tam było. Ciekawe miejsce i malownicze.

Xs...........33

2019-10-19, 21:18
Takie oddziały uzbrojone po zęby są w stanie zdziałać cuda na takich protestach, nawet 50 może przegonić cały tłum, ale w pojedynkę ch*ja może.

Mors_Nigra

2019-10-20, 01:41
Xson33333 napisał/a:

Takie oddziały uzbrojone po zęby są w stanie zdziałać cuda na takich protestach, nawet 50 może przegonić cały tłum, ale w pojedynkę ch*ja może.



Chciałem Ci coś odpisać ale zapętliłem się we własnych zeznaniach i zacząłem debatę sam ze sobą na za i przeciw mojej wstępnej tezie, także jedyne co zostało mi napisać, to: miłej nocy kolego i udanej niedzieli!

Xs...........33

2019-10-20, 03:30
Mors_Nigra napisał/a:

Chciałem Ci coś odpisać ale zapętliłem się we własnych zeznaniach i zacząłem debatę sam ze sobą na za i przeciw mojej wstępnej tezie, także jedyne co zostało mi napisać, to: miłej nocy kolego i udanej niedzieli!



Dobranoc i miłego snu

:->