18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki przed ambasadą Iranu w Londynie

GeorgeHarvey1 • 2022-09-25, 17:39

Obyś żył w ciekawych czasach

kubol

2022-09-25, 18:04
Po co ta policja tam potrzebna? Powinni puscic dzikusow do innych dzikusow w ambasadzie i nie sie napie**alaja... problem sam by sie rozwiazal.

Manolito666

2022-09-25, 18:27
Persowie to starożytna cywilizacja. I wbrew pozorom wiele nas łączy. Na przykład nienawidzą arabów i żydów.

Juzwa

2022-09-25, 18:40
Manolito666 napisał/a:

I wbrew pozorom wiele nas łączy. Na przykład nienawidzą arabów i żydów.



Nieprawda. My nienawidzimy wszystkich. Persowie kogoś tam jednak lubią.

sa...........el

2022-09-25, 20:06
Ja tam te Iranki to całkiem lubię i im kibicuję, bo jak można takie cudo (a jest tam takich niemało) chować pod jakąś szmatą.


Ogórek

2022-09-25, 20:44
Jak tak chcą pokazać to są szybkie połączenie do ukochanej ojczyzny i won z powrotem !

aaasle

2022-09-25, 20:59
naliczyłem 25 policjantów i dają sobie rade z tłumem, nasze championy by się a i 50 wycofywali (wszyscy hełmy, tarcze) zaraz karetka dla lekko pyrgniętego krawężnika była by potrzebna, a gazem by pewnie przypadkiem tylko przechodniów albo dziennikarzy spryskali

Wombat212

2022-09-25, 21:37
aaasle napisał/a:

naliczyłem 25 policjantów i dają sobie rade z tłumem, nasze championy by się a i 50 wycofywali (wszyscy hełmy, tarcze) zaraz karetka dla lekko pyrgniętego krawężnika była by potrzebna, a gazem by pewnie przypadkiem tylko przechodniów albo dziennikarzy spryskali



Ale pie**olisz. Brytolskie bagiety to miękkie makaroniki jeśli chodzi o pilnowanie porządku. Tylko dlatego że brudasy wyjątkowo delikatnie napieraly

polskiarab2

2022-09-26, 02:54
Ja dałem piwko za cytat abyś żył w ciekawych czasach :lol:

Liton

2022-09-26, 07:17
satariel napisał/a:

Ja tam te Iranki to całkiem lubię i im kibicuję, bo jak można takie cudo (a jest tam takich niemało) chować pod jakąś szmatą.



Powodzenia. W wieku 12-13 lat już wiedzą kogo poślubią w pełnoletności. Na studiach (medycyna) miałem dziewczynę z Iranu. Pytaliśmy jej kiedyś na imprezie czy wraca do kraju. Ze śmiechem odpowiadała, że w życiu - tam już połowa okolicy jej się oświadczyła, a druga połowa czeka by to zrobić przy jej następnej wizycie. Została u nas dermatologiem, poślubiła Polaka.

sa...........el

2022-09-26, 08:28
Liton napisał/a:

Powodzenia. W wieku 12-13 lat już wiedzą kogo poślubią w pełnoletności. Na studiach (medycyna) miałem dziewczynę z Iranu. Pytaliśmy jej kiedyś na imprezie czy wraca do kraju. Ze śmiechem odpowiadała, że w życiu - tam już połowa okolicy jej się oświadczyła, a druga połowa czeka by to zrobić przy jej następnej wizycie. Została u nas dermatologiem, poślubiła Polaka.



No widzisz jaka sytuacja. Nasze rodzime matki-k***... matki-polki pie**olą w większości jak to mają ciężko obecnie, bo nie mogą się pie**olić po kątach, albo przeżywać miłosnych uniesień rodem z romansów i ciągle się czują jak w "klatce" zachlewając co weekend po klubach łeb, więc lepiej jak się takich nazjeżdża, które serio mają ciężko, a nie te nasze k***y z już niestety lewacko-zachodnim myśleniem. Może przestaną się panoszyć, jak Polacy pójdą w Iranki i Ukrainki :P Albo jak wojna zapuka do drzwi serio, to nagle sobie przypomną.

goferr

2022-09-26, 09:20
Mieszkam w Szwecji , r*chalem się z Iranką przez kilka miesięcy tylko w kakaowe oko nie chodziła w żadnym. j***nym habicie była zajebista rimming uwielbiała robić i była normalna nawet śmiała się z moich turbo rasistowskich żartów
satariel napisał/a:

Ja tam te Iranki to całkiem lubię i im kibicuję, bo jak można takie cudo (a jest tam takich niemało) chować pod jakąś szmatą.


roxster

2022-09-26, 15:25
Pałki i pokrywki od garnków do walki z dziczą xD? Co najmniej miecz i tarcza :D

parapsychol

2022-09-26, 16:56
00:04 biegnie rycerz z drewnianym mieczem ;)

Majchol

2022-09-26, 17:20
Jeden w tłumie pizga sam siebie po głowie obydwoma rękoma. Trochę poj***ne, ale dobra.

(Zaraz przed linią pałkerów)