18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki po ataku muslimów

Klawisz77 • 2013-05-23, 16:56
Wczoraj po brutalnym zamordowaniu brytyjskiego żołnierza przez czarnych muslimów, członkowie Angielskiej Ligi Obrony (English Defence League) wyszli na ulicę by zaprotestować i dać upust swojej frustracji. Podobno doszło do kilku prób podpalenia meczetów, ale niestety policja to udaremniła.
.

stiw1500

2013-05-23, 17:05
W tym wypadku policja jakoś potrafiła zapobiec większym zamieszką i podpaleniu meczetów ale nie potrafiła zapewnić bezpieczeństwa swojemu obywatelowi którego skrócili o głowę. To nie jest normalne :!:

zwirz13

2013-05-23, 17:07
w każdym kraju powinno sie zebrać większą grupą i wysłać ich tam gdzie ich j***ne miejsce!!
nie dość że nie są u siebie to chcą wprowadzania szariatu , praw koranu i budowy meczetów!! gdyby tak ktoś u nich chciał zrobić z pewnością znależlibyśmy go na hardzie

rockface123

2013-05-23, 17:11
i bardzo dobrze, niech wracają na pustynie j***ć kozy tam gdzie ich miejsce, nie dość że ich nie można zabić to jeszcze k***y chcą szariat wprowadzać do cywilizowanych krajów. No k***a mam nadzieje że po tym co sie stało w Londynie będą jakimś cudem znikać koziojebcy :evil:

Bi...........__

2013-05-23, 17:13
Walczyć o przyszłość swojego kraju z piwem w ręku :homer:

Sk...........ll

2013-05-23, 17:15
Wcale policja nie udaremnila podpalen, podpalono dwa meczety. Bylo tam ponad tysiac ludzi nie tylko z EDL, i nawet nie sami biali bo po stronie brytyjskiej stanelo rowniez wielu zasymilowanych czarnych i hindusow, widzialem tez kilkanascie osob z Polski. Dzisiaj pelno jest policji na ulicach Woolwich i Walthamstow, gdzie przez ortodoksyjne srodowisko islamskie juz od kilkunastu miesiacy forsowane sa przepisy o wprowadzeniu szariatu w miejscach publicznych i gdzie funkcjonuje Islam Street Patrol, napadajacy na kobiety z odkrytymi glowami i bijacy mezczyzn spozywajacych alkohol!

bisfhcrew

2013-05-23, 17:20
Skoll napisał/a:

...po stronie brytyjskiej stanelo rowniez wielu zasymilowanych czarnych i hindusow


Czarni potrafią się zachować(normalnie, jak biali) pod warunkiem że nie są muslimami. Hindusi natomiast to bardzo mili ludzie, nastawieni pokojowo i szanują kulturę i religię innych.

szybkiebuty*

2013-05-23, 17:23
no a gdzie byla ta "wpaniala" policja jak murzyny zaj***ly wojskowego ?
Brak Pl znakow nie z mojej winy.

mak667

2013-05-23, 17:32
Robią zamieszki tam gdzie nie ma szmatoglowych, cali Angole mocni w gębie. Czemu nie wpadli do dzielnicy arabów? Bo by ich zaje...li w sekunde. he he

xxTurboxx

2013-05-23, 17:34
EDL kupa pedalstwa i żydostwa!

qyk

2013-05-23, 17:38
Anglia powoli się ogarnia Kozojebcy Wonn!! z Europy!!!!!!!!!! Koniec z hasłem "wolność miłość tolerancja"
Piwko za materiał i konkretne taki!

Leniwiec1

2013-05-23, 17:38
Ja kiedyś byłem tolerancyjny wobec innych ras (w zasadzie nie miałem z nimi do czynienia). Wyznań też, tymbardziej, że nie wierzę w żadne z bóstw. Ale im dłużej jestem użytkownikiem tego portalu, widząc co się na świecie dzieje, jaki zamęt i terror sieją j***ne ciapaki, jak kradną pieprzeni cyganie, jak głupimi stworzeniami są murzyny w Afryce... ech, nie chcę dostać warna, więc nie będę się rozpisywał, ale czuje, że coraz bardziej staję się rasistą, tolerancja tego motłochu coraz bardziej maleje. Nie wiem gdzie zmierzałem z tą wypowiedzią, tak chciałem to z siebie wyrzucić. :hitler: Aha, pedały i żydzi też mnie drażnią, a małych liter używałem z premedytacją. 8-)

SsijMiKij

2013-05-23, 17:42
dokladnie angole to pie**olone cieniasy i awanturnicy i za dzuo nie wskoraja swoimi kibolskimi przyspiewkami a po poru piwach dopiero cwaniacy pedaly j***ne

sz...........an

2013-05-23, 17:49
@up odezwał się rycerz ortalionu

ParabolaZła

2013-05-23, 17:49
Hehe, ciapatych to nie ma kto pilnować, ale jak kilku białych wyjdzie na ulice, to od razu połowa sił w stanie gotowości.