18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki na trybunach

Bajdus1962 • 2015-08-24, 20:23


Kibice Polonii Piła i GKS Wybrzeże, mieli sobie coś do powiedzenia na koniec rundy zasadniczej PLŻ2. Możliwe, że będzie okazja do rewanżu, gdyż obie drużyny, mogą trafić na siebie w fazie Play-oFF

Przez większosc filmu kotłuje się, ale główna akcja od 1:40.

kaelem

2015-08-25, 15:17
Spiker pomylił chyba mikrofon z telefonem.

jormungand

2015-08-26, 07:29
Standard widzę, nic się nie zmieniło...żenujące

Annaroth

2015-08-26, 23:25
k***a, za co ci ludzie tak się nienawidzą?

Organista

2015-08-26, 23:29
"Zostaw kibica, hej k***o zostaw kibica"... Ja pie**olę, a to polska właśnie. Specjalnie piszę polska

Górnik_Roku

2015-08-26, 23:40
Tak samo było by w Niedziele, niestety PZPN popsuł całą zabawę.

NumberOne

2015-08-26, 23:45
Co to za ekipa, same kasztany :-) Taką konkretna ekipa to by takiej wiochy nie robiła. Nic dziwnego , januszowy sport

Dwi1ghtS

2015-08-26, 23:45
ch*ja tam pie**olicie ,cwaniaczki z Gdańska podpaliły pilski szalik z barwami klubu i sprowokowali resztę , a wiadomo jaka warstwa społeczna poleciała się napie**alać

watsman

2015-08-26, 23:47
lapps napisał/a:

wszystko po staremu
na meczu się napie**alaja, a stare baby narzekają


@watsman
to już kibice zuzlu nie mogą się ponapie**alac jeśli "kibole" :szczerbaty: im nie zorganizują ustawki?? czyli co? kibice pilki nożnej maja w tym kraju wylacznosc na napie**alanie się i jak ktoś chce się bic to wiadomo, ze kibol :szczerbaty:

ladnie was od tego tvn-u i gazety wyborczej popie**olilo



co ma tvn do tego i wybiórcza że mi się nie podobają idioci którzy na sportowych wydarzeniach robią burdel. Lać to się mogą po lasach na "grzybobraniu" a nie na widoku rodzin z dziećmi. Bo ustawkę rozumiem w 100%. Animozje wyjaśnione i lecimy na meczyk. Patologie niech nie wchodzą na sport bo tylko on na tym cierpi.
Tacy ludzie jak Ty swoich dzieci nie nauczą tego czego powinni nauczyć rodzice idiotów na stadionach już dawno temu ;) A jak propaganda rzuci że jeśli ktoś ma inne zdanie to jest z TVN lub wyborczej to świadczy tylko o Tobie że już ta propaganda drugiej strony Ciebie przemaglowała :)

Pozdro i :idzwch*j:

Marciin

2015-08-27, 00:12
Każdy pie**oli o kibiców jakie bydło a jak pijani robią rozróby na imprezach to już tego nie widać gdzie lecą krzesła,butelki i inne szkło. Widać każdy tak pie**oli bo się nie potrafi napie**alać albo dostać w ryj. Prawdziwy mężczyzna to powinien w ryj dać jak trzeba, a jak sam dostanie to nie płakać. ch*j z was będą nie żołnierze.

Gromowladny666

2015-08-27, 00:40
k***a jeden mądrzejszy od drugiego, pewnie większość z was to idioci bez życia z medialną papką w bani, brak mi k***a słów widząc te zj***ne komentarze

Srg_MM

2015-08-27, 01:26
Ale się dzieje normalnie wyrywa z fotela nie no zadyma pierwsza klasa....podstawówki :idzwch*j:

Orzech150

2015-08-27, 04:57
Ja pie**ole, wyprowadzam się z tego miasta. Niby 75 tys. ludzi, a wiocha taka, że ch*j.

Hidalgo

2015-08-27, 09:42
E tam czepiacie się. Pewnie chłopaki omawiali jakąś akcję, sprzątanie cmentarza czy tam zbieranie śmieci na dzień ziemi, a ci co się tam naparzali to policjanci prowokujący innych policyjnych prowokatorów.

Marciin

2015-08-27, 14:56
Orzech150 napisał/a:

Ja pie**ole, wyprowadzam się z tego miasta. Niby 75 tys. ludzi, a wiocha taka, że ch*j.



Jak cała Wielkopolska no moze oprócz Poznania :-D