18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszkaj w kościele

Arkhaanis • 2010-05-27, 00:46
Oto co powinno się zrobić z kościołami :mrgreen:
Przerobić je na luksusowe mieszkania :lol:























Af...........an

2010-05-27, 11:11
Hmm patrząc na to wyro, przypomniała mi się ta blond laska z filmu o fantazjach, która chciała się dymać w kościele :diabel:

not_NULL

2010-05-27, 11:24
Z jednej strony spoko, kawał chaty. Ale z drugiej, na ogrzewanie tego idzie kasy od zaj***nia... a poza tym to łóżko na ołtarzu jest o tyle ch*jowe, że rano chcąc z niego wyjść, kładzie się gołą stopę na zimny kamień. Lepiej już w tym łóżku pokazanym na ostatnim zdjęciu spać.

Br...........16

2010-05-27, 11:27
koło kościołów już są luksusowe posiadłości - nazywają się plebaniami.

pozeracz_kotow

2010-05-27, 11:36
Cytat:

"rozpie**ala taki podejście do kościoła" to proszę spójrz na pasek adresu. Dziękuję dobranoc.


Nie widzę, żeby w adresie było www.napie**alamy.na.kosciol.pl, może od fapowania na oczka się rzuciło acro-sacro-nekro-ateo-satano-neonapinaczu?

michal-tl

2010-05-27, 11:59
@kicolek - to chyba nie jest strona dla Ciebie, wracaj na demoty ;/
dlugi - piwo

Dz...........su

2010-05-27, 12:21
O, wreszcie by się na coś przydały te wielkie budynki.

Scarlet

2010-05-27, 12:57
gdzieś w krakowie jest knajpa zrobiona z kaplicy. bardzo klimatyczna :]

Czerew

2010-05-27, 13:00
bałbym się w takim mieszkać ; o

Gryps44

2010-05-27, 13:09
pie**ole! Jak zniosą celibat, ide na księdza! :D

Slevin

2010-05-27, 13:13
te nagrobki na działce są interesujące, ciekawe czy prawdziwe.

Brunetka

2010-05-27, 14:26
zajebisty ołtarz ;D

sereg

2010-05-27, 14:53
no bez kitu, tylko te kolorowe szkielka powypie**alac z okien i tak to ja rozumiem :D

pozeracz_kotow

2010-05-27, 15:52
michal-tl napisał/a:

@kicolek - to chyba nie jest strona dla Ciebie, wracaj na demoty ;/
dlugi - piwo


Jestem tu dłużej od Ciebie, więc jak co to Ty możesz wypie**alać gościu.
A poza tym jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to zauważyłbyś, że nie bronię KK, tylko potępiam idiotów, którzy myślą, że ideą sadistic jest bezkompromisowe napie**alanie na religię, czy inne drażliwe tematy.

irish

2010-05-27, 17:00
W Dublinie jest ekskluziw restaurant/pub przerobione z kościoła, ceny też są kościelnie wysokie, chyba na tace doliczają do piwa :D

TTszpan

2010-05-27, 18:17
to się poliglota znalezł ... pomyliłem adresy? to że sadistic powoli robi się na wzór 4chan to inna para kaloszy
ale jak mi wiadomo nazwy zaczynający się na sad... to
sadysta - człowiek doznający przyjemności w znęcaniu się nad innymi lub nad zwierzętami
sadystyczny - bestialski, brutalny, zdziwaczały, zwyrodniały
sadyzm - skłonność do znęcania się nad innymi, zadowolenie z zadawanego innym cierpienia
zatem w żadnym z tych reguł nie widzę słowa kościół - religia, nie widzę też zależności miedzy nazwa strony a jej tematami które sam tam prowadzone ...
a obrażać to sobie możesz jeden z drugim matkę bo jak wielu zresztą pokazuje to są cwani przez internet, a są zapyziałymi tępymi ch*jami grającymi w cudowne gry na ich zajebistym sprzęcie

wyjdź na pole pobiegaj odpręż się poczuj troche świata i nie spinaj się bo i tak dlamnie jesteś tylko pustym ogniwem w ewolucji.
amen

wracaj do tematu wszystko ma swoje miejsce w szyku zatem nie podoba mi się to!