18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamachowski KLNIE: PIERDOLONE czasy, mam WKURW na zmiany

iaska • 2012-05-29, 21:33
Popisy Zbigniewa Zamachowskiego

Za...........em

2012-05-29, 22:20
Zamachowski to zajebisty gość, kompozytor, muzyk, piosenkarz, aktor, kabareciarz...







Fakerę

2012-05-30, 08:55
Też już się wk***iam, jak mi dzwonią te barany z Biura obsługi i proponują drugi i trzeci k***a abonament. Jak im powiesz że jest ci to ch*ja potrzebne to ci mówią że może zrobi pan prezent dla rodziny: ojca, matki, brata, siostry. Ja jednak zazwyczaj jestem dużo milszy bo akurat nie klnę ale nie raz mam ochotę wybuchnąć i im wygarnąć. Więc nie dziwie się jemu że skojarzył od razu rozmowę z sieciówką i się zaczął irytować ;)

KlotorKurwa

2012-05-30, 15:10
O nie! To znane osoby przeklinają? Ja myślałem, że tylko w nieocenzurowanych filmach takie rzeczy można znaleźć. No brawo.

Ryszardenko

2012-05-30, 19:15
Ludzie.. przecież to jest ustawiane, odebrał po 2 sekundach, w zasadzie prawie zawsze tak jest, gdy dzwonią do "znanych osobistości", a po za tym nie sądzę ,żeby radio od tak miało nr do aktorów itd.
Śmieszne,ale ustawione;)

Edit.

a poza tym tylko idiota,by się nie zorientował po tym "damskim" głosie,że coś jest nie tak

al...........10

2012-05-30, 19:50
Suddenly Psychotic, pewnie masz Orange. Firma CCIG w imieniu pomarańczowych dzwoni do ludzi i ich wk***ia. Pracowałem tak przez chwilę, ale nie mogłem zdzierżyć godnego pogardy charakteru tej pracy.

Proximate

2012-05-30, 22:28
Cytat:

Też już się wk***iam, jak mi dzwonią te barany z Biura obsługi i proponują drugi i trzeci k***a abonament. Jak im powiesz że jest ci to ch*ja potrzebne to ci mówią że może zrobi pan prezent dla rodziny: ojca, matki, brata, siostry. Ja jednak zazwyczaj jestem dużo milszy bo akurat nie klnę ale nie raz mam ochotę wybuchnąć i im wygarnąć. Więc nie dziwie się jemu że skojarzył od razu rozmowę z sieciówką i się zaczął irytować ;)



To masz problem, bo ja pracuję w Orange i nie raz od takich baranów wysłuch*ję się lamentu i pie**olenia, potem leci tylko komentarz do systemu "tępy ch*j, nie gadać', dziękuję dobranoc. Pozdrawiam mentalność i kulturę Polaków, na dobrą sprawę to na kierownictwo narzekajcie, a nie na ludzi którzy dzwonią, bo im system takiego kretyna wylosował.

Zdrojak

2012-05-31, 23:28
O boże przeklął, toż to aktor jak śmie! k***a podnieta jak z podstawówki.

syriusz123

2012-05-31, 23:32
UpUp
ale pie**olisz, jakbyś napisał "tępy ch*j, nie gadać" jako komentarz w systemie, najpóźniej na drugi dzień szukałbyś nowej pracy...