18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zamachowiec się zestresował

artur_sz13 • 2015-11-17, 19:07
Cytat:

Matka zamachowca z Paryża winą za jego czyn obarcza... stres. Według niej, najstarszy syn zdetonował ładunek wybuchowy przez przypadek, ponieważ był zbyt zdenerwowany. 31-letni Brahim wysadził się przed kawiarnią Comptoir Voltaire, niedaleko Bataclan.

Był jednym z trzech pochodzących z Belgii braci, których wiąże się z atakami.Jego brat Salah jest obecnie najbardziej poszukiwaniem człowiekiem we Francji. Ostatni z braci, Mohamed, został aresztowany w Brukseli.

Matka całej trójki udzieliła wywiadu lokalnej gazecie "Het Laatste Nieuws". Wyznała, że jest przekonana, iż Brahim nie miał zamiaru kogokolwiek zabić, i że mógł wysadzić się w powietrze przez przypadek. Jej tezę ma potwierdzać fakt, że w wyniku wybuchu nikt nie ucierpiał.

Jednak rodzina zamachowca przyznaje, że ostatnio jego poglądy stały się radykalne. Mężczyzna przez pewien czas przebywał w Syrii. Z kolei wielkim zaskoczeniem dla rodziny było zaangażowanie się w zamachy młodszego brata Brahima, 26-letniego Salaha.

Brahim Abdeslam był powiązany z Abdelhamidem Abaaoudem. Mężczyznę uznaje się za pomysłodawcę zamachów w Paryżu. Według gazety "De Standaard" mężczyźni planowali wcześniej ataki na belgijskich policjantów dzień po masakrze w siedzibie "Charlie Hebdo".



Źródło: http://o2.pl/artykul/zdumiewajace-slowa-matki-zamachowca-z-paryza-5929767448494721a

Eh jakie te życie stresujące...

donkapusta

2015-11-17, 19:12
Rozumiem, że jak spali ktoś meczet też przyjmie takie usprawiedliwienie?

dumad

2015-11-17, 19:36
wysadził się przez przypadek.
Norma. Ja też chodzę codziennie po mieście z dynamitem pod kurtką :amused:

k***a jakie to głupie

beret93

2015-11-17, 20:34
I to pokazuje jak nieinteligentni są to ludzie albo za jak głupich nas maja. Wiem, że lewaki są wstanie to łyknać, jeszcze niech jej odszkodowanie za "wypadek" k***a wypłacą. Jak mnie wk***ia ta poprawność polityczna, nie muzułmanin, nie radykalny islamista, nie dzichadysta... tylko k***a obywatel - Belg ( swoja droga pewnie mieszka tam od roku czy dwóch, wiec nie powinien traktowany byc jako obywatel tylko jako k***a mieszkaniec, wiec Belgiem nazwać go nie można. Ale media i tak nam wypiorą mozg że to nic związanego z islamem) Ludzie jak sie nie obudzicie to za pare lat nie bedziemy słyszeli o zamachach co kilka miesiecy a co kilka dni... I jeszcze te barany co sie wypowiadaja na temat "uchodzców" że biedni, że w potrzebie... przypływa taki młody w wieku "poborowym" na wyspe w Grecji pierwsze co robi to odblokowuje Iphona ubrany w ciuszki Lacoste z zegarkiem Piguet'a na ręku. I on potrzebuje pomocy ? socjala, mieszkanie ? Ehh... wpie**olić go do wody żeby wpław z powrotem płynał...

prezip

2015-11-17, 21:02
No co się dziwić. Wybuchowy gość...

bleblebator1

2015-11-17, 21:04
Zmielić resztki zamachowca ze świńskim gównem, przyprawić śrutą i dać do wpie**olenia świniom

Gizmolka

2015-11-18, 00:21
Przecież to taki dobry chłopak był.

Wysadził sie przez przypadek nie tam gdzie trzeba, bo plany miał inne.

mkcz

2015-11-18, 00:43
kiedy ludzie wreszcie zrozumieją że (parafrazując jednego z najwybitniejszych polskich muzyków) należy czym prędzej "rozj***ć ich w ch*j"

ci ludzie mają do tego stopnia poj***ne wyobrażenie świata że są w stanie w każdej chwili wysadzić się w imię chorych, nielogicznych zasad czy czegoś czego nigdy nie widzieli - bo nie istnieje.

mnie zastanawia tylko fakt że praktycznie żaden z nich w momencie próby nie pęka tylko idzie i rozk***ia co się da, co zaplanował a na koniec też siebie. wygląda na to że naciśnięcie j***nego przycisku przychodzi im z łatwością i sprawia ostateczną satysfakcję.

pinkie222

2015-11-18, 01:13
To był taki dobry chłopak. Nawet alkoholu nie pił!

Dot

2015-11-18, 05:05
mogliby się w takim razie wszyscy zestresować przed wyjazdem do europy

amalthea

2015-11-18, 09:17
Skorpion i żółw byli najlepszymi przyjaciółmi.
Pewnego dnia stanęli we dwóch nad brzegiem bardzo szerokiej i bardzo głębokiej rzeki,
przez którą musieli się przeprawić. Skorpion spojrzał na nią i pokręcił głową.
– Nie dam rady. Jest za szeroka.
Żółw uśmiechnął się do przyjaciela i rzekł:
– Nie martw się. Po prostu wejdziesz mi na grzbiet i przepłyniemy razem.
Skorpion wszedł żółwiowi na grzbiet i w mgnieniu oka znaleźli się bezpiecznie po drugiej stronie.
Ale gdy już tam byli, skorpion natychmiast ukłuł żółwia.
Żółw spojrzał nań przerażony i spytał, wydając ostatnie tchnienie:
– Jak mogłeś to zrobić? Byliśmy przyjaciółmi i właśnie uratowałem ci życie.
Skorpion skinął głową i odparł smutno:
– Masz rację, ale cóż na to poradzę? Jestem skorpionem!

Jakieś 10-15 lat temu, kiedy jeszcze o zalewie islamu nikt nie myślał, czasami słyszało się o babach, które straciły dziecko, bo ojciec arab je porwał. Wszystkie te historie są bardzo podobne, kobieta poznaje egzotycznego mężczyznę, zakoch*je się, zakładają rodzinę, mają dziecko/dzieci. Żyją sobie spokojnie, aż do czasu, kiedy postanawiają pojechać do jego kraju, by poznać jego rodzinę. Nagle facetowi odwala, nie chce już wracać, okazuje się nawiedzonym muzułmaninem (chociaż w Europie był całkiem normalnym człowiekiem), czasem kobieta ucieka, ale najczęściej nie może zabrać ze sobą dziecka.

Ci ludzie to bomba z opóźnionym zapłonem, czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. Chociaż będą żyli wiele lat obok nas zachowując się całkiem normalnie, wystarczy jakiś bodziec i im odwali. Tym bodźcem są wydarzenia na Bliskim Wschodzie, albo przebywanie w większej grupie swoich.

Jurny_Ziemniak

2015-11-18, 14:46
Dobrze że z tego stresu się nie zesrał a tylko eksplodował :amused:

sirAdamero1990

2015-11-19, 08:14
@up a może eksplodował bo nie mógł się zesrać właśnie? Pomyślałeś o tym? Zatwardzenie to straszna sprawa :P

ehaft

2015-11-19, 13:09
I niech ktoś mi powie, że rodzina nic nie wiedziała! k***a na bank jeszcze w chwale ich wyprawiali na wielką misję!!! Wyj***ć ich z EUROPY na dwa pokolenia wstecz!

NumberTwelwe

2015-11-19, 18:28
Diagnozuję: niedoj***nie mózgowe.