18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamach

Ha...........ng • 2013-07-20, 01:26
Głupio teraz Kormoranowi


Jak co tutaj macie kanał jego
https://www.y outube.com/user/vonLubenau

tranzystor

2013-07-20, 16:08
duras6 napisał/a:

śmieszne, że naród wybrał takiego prostaka, który wysłowić się nie potrafi i też nie zna ortografii, yo !



Śmieszne, to jak wybrał mlaskającego chama, który gdzie się nie pojawił, tam narobił obciachu. Do tego zgrywał prawicowca, a we własnym doktoracie wychwalał pod niebiosa komuchów. Ot, ironia losu.

morinho

2013-07-20, 16:17
"Powiedział jaka wizyta, taki zamach", a nie "jaki prezydent taki zamach".
Fanem Komora nie jestem, ale brzydzę się manipulacją przygłupów, nie ważne kogo by nie pomawiano.

mansonszatan

2013-07-20, 16:56
@morinho
"Bronisław Komorowski był pytany też, czy nie żałuje swoich komentarzy po ostrzelaniu samochodu Lecha Kaczyńskiego w Gruzji (ówczesny marszałek Sejmu skomentował sytuację słowami "Jaki prezydent, taki zamach" - red.). - Dzisiaj żałuję, że nie powiedziałem tego mocniej, być może prezydent Kaczyński by żył - odpowiedział prezydent i przypomniał, że za swoje słowa już przepraszał."
Cytat za PolskaTimes.pl

kaelem

2013-07-20, 18:04
Grzyb18 napisał/a:


Wiem, że myślenie boli, ale wystarczy skopiować link i usunąc spację pomiędzy "y" i "o".



hahaha, wiedziałem, że któryś to będzie debil i jeszcze dwóch pobratyńców :goatse:

morinho

2013-07-20, 18:50
mansonszatan napisał/a:

@morinho
"Bronisław Komorowski był pytany też, czy nie żałuje swoich komentarzy po ostrzelaniu samochodu Lecha Kaczyńskiego w Gruzji (ówczesny marszałek Sejmu skomentował sytuację słowami "Jaki prezydent, taki zamach" - red.). - Dzisiaj żałuję, że nie powiedziałem tego mocniej, być może prezydent Kaczyński by żył - odpowiedział prezydent i przypomniał, że za swoje słowa już przepraszał."
Cytat za PolskaTimes.pl


To jest fragment prasowy. Znajdź mi cytat z Komorwskiego, który tak powiedział, to będziemy mogli rozmawiać.
"Jeśli to był zamach, to powiedziałbym: jaka wizyta, taki zamach. No, bo nie trafić z 30 metrów w samochód, to trzeba ślepego snajpera. Więc raczej wygląda to na coś bardzo niepoważnego, a jednocześnie przykrego, bo stawiającego polskiego prezydenta w dosyć niezręcznej sytuacji i prowokującego do niedobrych wypowiedzi"

tranzystor

2013-07-20, 21:47
morinho napisał/a:

To jest fragment prasowy. Znajdź mi cytat z Komorwskiego, który tak powiedział, to będziemy mogli rozmawiać.

"Jeśli to był zamach, to powiedziałbym: jaka wizyta, taki zamach. No, bo nie trafić z 30 metrów w samochód, to trzeba ślepego snajpera. Więc raczej wygląda to na coś bardzo niepoważnego, a jednocześnie przykrego, bo stawiającego polskiego prezydenta w dosyć niezręcznej sytuacji i prowokującego do niedobrych wypowiedzi"



Twój trud w dyskusje idzie na marne. Nie wytłumaczysz, musisz podążać z nurtem - Lechu był super mąż stanu, wszyscy pozostali to niewykształceni debile! A to, że Lechu z bratem i ojcem włazili w supę komuchom. Lechu nawet poświęcił swoją rozprawę "doktorską" włażeniu w dupę komunistom, dlatego dzisiaj nie wyszukasz jej tytułu nawet. A ojciec Lecha i Jarka, bohaterski akowiec, któremu komuchy dały wille i dobre stanowisko, to jest dopiero ewenement. Ale, mamy bohatera.

wolfisko

2013-07-21, 11:34
Szkoda tylko tego jajka, ktoś mógł sobie zrobić jajecznicę, albo omlet... A tak, zmarnowało się :(