18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamach na Shinzo Abe

Cycu320 • 2022-07-11, 07:59
Zamach na Abego to pierwsze zabójstwo urzędującego lub byłego premiera Japonii od lat 30. XX wieku. Politolog z Uniwersytetu Waseda Airo Hino ocenił zamach jako bezprecedensowy w dziejach Japonii. zamach z użyciem broni palnej na byłego premiera Japonii Shinzō Abe, który wydarzył się 8 lipca 2022 roku.










baronturbina

2022-07-11, 20:07
Kamil3l napisał/a:

Nie napisałaś, bo nie wiedziałeś,. Teraz udajesz głupio-mądrego i znasz nawet moc tego własnoręcznie robionego samopału.
Na początku wyszedłeś na niedoinformowanego, teraz na głupka.


Nie pie**ol.

Człowieczku napisałem że gość, który zasłania się teczka skradł moje serce. Potrafisz czytac ze zrozumieniem? Zobaczyć w jak komiczny sposób on to robi?

mazga50

2022-07-11, 21:41
baronturbina napisał/a:

Gosc który zasłania się teczka podbił moje serce. Z drugiej strony kitajec całkiem ciekawy samopał skonstruował. Odciąć im dostęp do anime i internetu!



Kitaj, a właściwie Kataj, to dawna nazwa Chin.

OpenStreetMaps

2022-07-11, 22:25
Żaden urzędnik nie jest godzien,
twoich podatków ciemiężony narodzie.
Podatnik wierny rządu poddany,
podatny na urzędnicze szykany
Otóż nie biurwa mać !
Urzędnicze gnidy dworskie zacznijcie się bać!

Kaczor_Donald

2022-07-11, 22:53
Halman napisał/a:

i bardzo dobrze, okazuje sie ze jak sie tylko chce to i najwyższa władza nie może sie czuć bezpiecznie, wszędzie, w Polsce również...



Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje

ElPieso

2022-07-12, 04:22
Bo niby co?
Klasa polityczna już dawno przestała mieć klasę oraz stała się praktycznie nietykalna.
Jeśli nie ma innych środków by pokazać im miejsce w szeregu, to wszystkie chwyty dozwolone.
A ten koleś to niby nieskazitelny był?
Zresztą, w sumie każdy polityk wspierający oficjalnie jakąkolwiek religię powinien być odj***ny, tyle ;-)

Exclip

2022-07-13, 08:45
NafazowanyKoleś napisał/a:

Ale ty k***a głupi jesteś. No i kto według ciebie by te wyroki wydawał? skorumpowane, obsadzone pociotkami i pisowskimi pionkami sądownictwo? W momencie wprowadzenia czegoś takiego w życie podpisał byś wyrok na całe społeczeństwo. A gwałciciele i tak by mieli to w dupie, oni podejmują ryzyko wiedząc że nie tylko potencjalna odsiadka im grozi ale absolutny ostracyzm społeczny. Jeśli to ich nie zniechęca to tym bardziej nie zniechęcą ich potencjalne tortury. Poza tym, tortury są zakazane konwencją o podstawowych prawach człowieka. Wyrzucisz to do śmieci bo kary nieadekwatne? A przestępstwa nigdy się nie skończą głuptasku.



Sie nabrales widze,w sadach to komuchy glowne siedza, koledzy bolka.

RudyNB

2022-07-13, 13:32
Nie zdajecie sobie sprawy kim był ten człowiek. W zabójstwie tego gościa są umoczone polskie służby na zlecenie USA.