18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamach na koncercie Ariany Grande

LeonZawodowiec90 • 2017-05-23, 01:43
Zamach na koncercie ariany grande w manchesterze , podobno kilka ofiar śmiertelnych,znalazłem taką fotke


na twiterze tego pana JoeAaronGregory mozna znalezc filmik z kamerki samochodowej (po lewej stronie widać blysk)

mateusos

2017-05-24, 00:11
Pominę fakt ze k***a nigdy o niej nie słyszałem a słucham muzyki w ch*j na maksa.
Widziałem wywiad z 8-letnia dziewczynka która płakała na jej widok i powiedziała ze zrobiła by dla niej wszystko, bo jest piękna i ładnie tańczy.
Dziewczynka miała wystające zęby i okulary jak z 18 wieku.
Ja już k***a nie wiem co się dzieje chyba na tym świecie a mam tylko 36 lat.
Kogoś tu ładnie poj***ło.
Wywiad 2 18 Latków na temat zamachu.
Koleś mówi. Najpierw chciałem powiedzieć ze dała czadu jak zawsze, jak zawsze dała z siebie wszystko jak na każdym koncercie, a potem słyszałem wybuch i każdy uciekał.

Co sie k***a dzieje z tymi ludzmi.

igorektgk

2017-05-24, 00:21
@up.Już po pierwszym twoim zdaniu przeczuwałem że ten komentarz będzie niezłą intelektualną rozrywką :D
Dzięki za poprawienie mi humoru przed snem ha ha ha

lapps

2017-05-24, 00:29
sumka napisał/a:


Zastanów się czy byli by chętni na zamach terrorystyczny gdyby nikt nie robił z tego sensacji a ludzie zamiast się bać wyrażali by tylko współczucie i determinacje ?



no pewnie. jak masz piorytet mordowac niewiernych i twoim celem jest ekspansja islamu, to zabijasz niewiernych dla samego zabijania, a nie dla sensacji...

zamachy terrorystyczne wziely sie stad, ze islam nie byl w stanie dalej rozprzestrzeniac sie sila, bo w rownej walce regularnie dostawal lomot od chrzescijanstwa, wiec zaczelo sie kombinowanie...

zamachy terrorystyczne maja i beda mialy miejsce w kazdym kraju z mniejszoscia lub wiekszoscia muzulmanska.

i po to muzulmanie zostali sprowadzeni do europy...
w imie starej zasady dziel i rzadz.
na konfliktach sie najlepiej zarabia, a nie ma mozliwosci unikniecia konfliktu jezeli zyd, chrzescijanin, muzulmanin, ateista i gej dziela jeden budzet i musza sie dogadac na co wydadza wspolne pieniadze...

stad ta cala polityka multi-kulti

i o zamachach bedzie glosno w mediach i wszedzie, tak samo jak o tym pilocie samobojcy niemieckim bylo glosno i tak samo jak jest glosno o kazdym wiekszym karambolu na drodze...

jedynym sposobem zatrzymania tego sa pogromy, albo wypedzenia. jezeli islamista bedzie mial swiadomosc, ze za kazdy zamach miejscowi islamisci ida na szubienice albo sa odsylani do afryki, to nie bedzie zamachow...

a poki nie wyciagamy zadnych konsekwencji to zostaje zrobic popcorn, rozsiasc sie w fotelu i czekac na kolejne akty tego malowniczego przedstawienia zwanego upadkiem cywilizacji europejskiej

Lingula

2017-05-24, 00:56
nie przypadkiem Ariana Granade?

mateo2012

2017-05-24, 01:58
Ciekawe kto taką r*cha Ariane Grandę i w czym jest on lepszy ode mnie?

HEKTOR1226

2017-05-24, 02:10
Ale ona mnie jara. Jedna z najladniejszych cipek w showbiznesie. :oops:

Dziadzia1938

2017-05-24, 02:57
z dedykacją dla koneserów polskiej komedii



istnieje prawdopodobieństwo suszy :)

bloodwar

2017-05-24, 06:20
@up Mac Miller - Żyd, rapper, majątek oceniany na 4 miliony dolarów. Przez byłe dziewczyny nazywany Big Mac - domyśl się dlaczego ktoś tak niepozornego wzrostu i wagi ma ksywę Big :)

manson__

2017-05-24, 06:33
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Za Pazure ch*j, a nie piwo.



C.Z.E.S.I.E.K

2017-05-24, 07:20
mateusos napisał/a:

Pominę fakt ze k***a nigdy o niej nie słyszałem a słucham muzyki w ch*j na maksa.


Aaaa, to jak Ty muzyki słuchasz to mogłeś o niej nie słyszeć.
Odpal jakąś komercyjną stację radiową, albo mtv. Maksymalnie 10 minut będziesz czekać.
bloodwar napisał/a:

@up Mac Miller - Żyd, rapper, majątek oceniany na 4 miliony dolarów. Przez byłe dziewczyny nazywany Big Mac - domyśl się dlaczego ktoś tak niepozornego wzrostu i wagi ma ksywę Big :)


Może na przekór... Przy obrzezaniu rabin odgryzł naplet z główką, ot cała historia. :amused:

mojo90

2017-05-24, 11:31
Moim zdaniem ciapaci są tylko narzędziem w czyichś rękach. Chcą doprowadzić do tego żebyśmy zaczęli się nawzajem mordować, a na końcu pewnie zaczipują tych co zostaną pod pretekstem zapewnienia bezpieczeństwa i że "stare metody nie działają", pomimo tego że działają doskonale tylko nie są wykorzystywane. Na granicy każdy bez paszportu powinien dostać kulkę w łeb z automatu, dlaczego tak się do ch*ja nie dzieje? Politycy europejscy nie są głupi tylko są chciwymi k***ami, które wzięły w łapę. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, że światem rządzi wąska grupa ludzi do której należą najbogatsze banki świata to niech się puknie w łeb. Światem nie rządzą politycy, tylko pieniądze, bo to pieniądze rządzą politykami. Kto ma pieniądze? Pozostawiam to pytanie otwarte. Jak ktoś jest głupi i łyka wszystko co powiedzą w telewizji to i tak nie ma dla niego ratunku.

pase

2017-05-24, 11:34
Media informują o Polakach, którzy zginęli w zamachu. Jak zobaczyłem flagi Francji na ich profilowych to mi się odechciało współczucia.

peter9712

2017-05-24, 12:28
Możecie przestać pie**olić głupoty? Jesteśmy na sadolu i oczekujemy sympatycznych zdjęć/nagrań z tego happeningu godnych sadola!

Azzazel

2017-05-24, 20:14
lapps napisał/a:




Przestań używać głowy, bo najwdoczniej do niczego ci się ona nie przydaje.

lapps napisał/a:


no pewnie. jak masz piorytet mordowac niewiernych i twoim celem jest ekspansja islamu, to zabijasz niewiernych dla samego zabijania, a nie dla sensacji...



Tyle że zabijanie niewiernych nie jest... ja pie**ole, czuje sie zbrukany tym, ze miałbym tłumaczyć coś, co powinien rozumieć każdy 6latek.

lapps napisał/a:



zamachy terrorystyczne wziely sie stad, ze islam nie byl w stanie dalej rozprzestrzeniac sie sila, bo w rownej walce regularnie dostawal lomot od chrzescijanstwa, wiec zaczelo sie kombinowanie...



Tyle że Islam nie wymyślił zamachów terrorystycznych. Mamy w europie ok 50 organizacji terrorystycznych. Żadna z nich nie jest islamska. Nawet nasz św pamięci Piłsudski zaczynał jako podrzędny terrorysta. Terroryzm nie ma nic wspólnego z islamem jako takim, terroryzm jest sposobem wywierania wpływu, i sięgają po niego przeróżne organizacje. IRA, ETA, Bolszewia, Czerwone Brygady, AK coś ci mówią?
Ale ej, chodźmy twoim tokiem rozumowania. Islamiści robią zamachy aby pozabijać wszystkich innowierców. Rocznie w zamachach ginie ok 200 ludzi na świecie. W tym tempie, pozabijanie innowierców zajmie im jakieś milion lat. Brawo.



lapps napisał/a:


zamachy terrorystyczne maja i beda mialy miejsce w kazdym kraju z mniejszoscia lub wiekszoscia muzulmanska



Zamachy terrorystyczne mają i bedą mieć miejsce w każdym kraju, w którym działa organizacja terrorystyczna. Blol.

lapps napisał/a:



i po to muzulmanie zostali sprowadzeni do europy...
w imie starej zasady dziel i rzadz.
na konfliktach sie najlepiej zarabia, a nie ma mozliwosci unikniecia konfliktu jezeli zyd, chrzescijanin, muzulmanin, ateista i gej dziela jeden budzet i musza sie dogadac na co wydadza wspolne pieniadze...



I jeszcze gejów w to wciągasz?
Kto zarobił na tym konfilkcie? Kto i w jaki sposób?


lapps napisał/a:


stad ta cala polityka multi-kulti


A ja myślałem, że stąd, iż zachodnie społeczeństwa wymierają, i jak sobie nie naściągają milionów młodych, to nie będzie nikogo aby im dupy na starość podcierać.

lapps napisał/a:



i o zamachach bedzie glosno w mediach i wszedzie, tak samo jak o tym pilocie samobojcy niemieckim bylo glosno i tak samo jak jest glosno o kazdym wiekszym karambolu na drodze...



No będzie. Ludzie lubią sensacje. Właśnie po to istnieje sadistic.

lapps napisał/a:


jedynym sposobem zatrzymania tego sa pogromy, albo wypedzenia. jezeli islamista bedzie mial swiadomosc, ze za kazdy zamach miejscowi islamisci ida na szubienice albo sa odsylani do afryki, to nie bedzie zamachow...



Właśnie po to są zamachy, aby wzbudzić pogromy, aby wywołać w islamistach strach przed pogromami, szubienicami i odsyłaniem do afryki. Aby islamiści wracali do domu, wściekli, zrozpaczeni, bez grosza przy duszy, i nienawidzący zachodu za to co z nimi zrobił. A tam, w afryce, czeka już na nich z otwartymi ramionami ISIS, Al-Kaida, Boko-Haram. Terroryści atakują europę wyłącznie w jednym celu. Aby nastawić europejczyków przeciwko muzułmanom. Bo ci terroryści również muzułmanów nie lubią. Właśnie toczą z nimi wojnę w Syrii. Więc jak skretyniali Janusze zaczna się ciskać i rzucać gromy na ducha winnych Muhammedów, to spasione, r*chające chrześcijańskie dzieci isisowcy tylko będą rechotać ze szczęścia, klaskać, i wysyłać nam jeszcze więcej zamachowców samobójców.

lapps napisał/a:



a poki nie wyciagamy zadnych konsekwencji to zostaje zrobic popcorn, rozsiasc sie w fotelu i czekac na kolejne akty tego malowniczego przedstawienia zwanego upadkiem cywilizacji europejskiej




O upadku cywilizacji europejskiej czytam już w książkach sprzed 3 tysięcy lat, i coś nijak się tego upadku ciągle doczekać nie mogę.