18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamach na Artura Wosztyla, pilota Jaka-40

zielak300 • 2014-01-29, 23:04

Przecięto przewody hamulcowe w samochodzie porucznika Artura Wosztyla, pilota Jaka-40, który 10 kwietnia 2010 r. lądował w Smoleńsku.



Cytat:

Według naszych informacji por. Wosztyl zgłosił sprawę na policję, co wskazywałoby, że przecięcia przewodów dokonano celowo. Skontaktowaliśmy się z pilotem jaka, chcąc potwierdzić nasze ustalenia. - Nie chcę komentować tej sprawy - odpowiedział krótko.

Por. Artur Wosztyl jest jedynym żywym świadkiem, który potwierdza zeznania śp. Remigiusza Musia (technika pokładowego Jaka-40) dotyczące komendy smoleńskiej wieży dla Tu-154 o zejściu do 50 m. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy prokuratura ma dostać końcową opinię Instytytu Ekspertyz Sądowych w sprawie nagrania z magnetofonu zainstalowanego w Jaku-40, mogącego potwierdzić zeznania Musia; co ciekawe - zapis ten jest badany aż od maja 2011 r.!

Przypomnijmy, że chorąży Remigiusz Muś poniósł śmierć w tajemniczych okolicznościach. 27 października 2012 r. jego ciało, wiszące na linie w piwnicy domu, znalazła żona. Chor. Muś nie zostawił listu pożegnalnego, ponadto następnego dnia miał umówione spotkanie ze znajomym - członkiem rodziny jednej z ofiar katastrofy smoleńskiej. Osierocił dwie kilkuletnie córki.



Źródło: http://niezalezna.pl/51239-ujawniamy-ktos-przecial-przewody-hamulcowe-w-aucie-porucznika-artura-wosztyla

imegas

2014-01-29, 23:11
Nie ma co komentować ile to osób popełniło niby samobójstwa wiadomo że to była robota fachowców tak samo załatwili Leppera który brał leki na 2 godziny przed śmiercią a sekcja odbyła się po 3 dniach.

Falsum

2014-01-29, 23:24
Obiecuję, że winni takiego stanu rzeczy zostaną surowo ukarani. Kiedyś...

pemb

2014-01-29, 23:36
@up
Na nic Twoje obietnice; jesteś za mały, tak samo jak i ja i jak każdy tu obecny.

Blezzer

2014-01-29, 23:39
O nie, przecież 25 lat temu tacy jedni panowie i panie powiedzieli w telewizji, że już nie ma komuny i już jest u nas demokracja. Jak to? :(

asco

2014-01-29, 23:40
Oni chca zebys myslal, ze jestes za maly. Wlasnie dopinaja swego. Myslac w ten sposob niczego nigdy nie zmienimy.
Chcesz zeby nasi dziadkowie umierali na darmo ? Myslisz, ze o taka Polske walczyli ?
Ja naprawde widze nadzieje i widze coraz wieksze oburzenie ludzi.
Nasi Dziadkowie stawiali czola niemcom i ruskom a Ty mowisz, ze kazdy z nas jest za maly zeby zrobic porzadek w swoim kraju ? Pamietaj - oni chca abys tak wlasnie myslal i biernie sie przygladal...

ProVVe

2014-01-29, 23:44
Sk***ysyny... Te chłopy powinni z miejsca lecieć i powiedzieć co widzieli wtedy ich zabić by nie mogli, a tak to bach groźby i zastraszenia...

Blezzer

2014-01-29, 23:50
ProVVe napisał/a:

Sk***ysyny... Te chłopy powinni z miejsca lecieć i powiedzieć co widzieli wtedy ich zabić by nie mogli, a tak to bach groźby i zastraszenia...



Problem w tym, że media nie dopuszczą do opublikowania takiej informacji, bo są opłacane z tej samej kiesy, która na tych ludzi poluje.

hello_world

2014-01-30, 08:47
pemb napisał/a:

@up
Na nic Twoje obietnice; jesteś za mały, tak samo jak i ja i jak każdy tu obecny.



@pemb, weź patyk i go złam. Potem weź dwa patyki razem i złam. Następnie weź garść patyków razem i je złam, nie idzie nie?

Tu jest pies pogrzebany. Zamiast się nawzajem napie**alać złączmy swe wątłe pięści i stwórzmy jedną wielką pięść sprawiedliwości.

pemb

2014-01-30, 13:45
@up
Ja nie mam zamiaru się z Tobą czy kimś innym napie**alać. Mam zdanie podobne do Twojego, ale jako naród jesteśmy tak skłóceni, że ciężko jest nam się złączyć w "jedną wielką pięść".

evilmatt

2014-01-30, 14:13
Zamach? Równie dobrze może to być prowokacja kogoś komu zależy żeby ten temat nie odszedł do lamusa, bo trzeba czymś ludzi zająć co by się specjalnie nie przejmowali tym, że w kraju ch*jowo.