18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żałoba po Maggie

torro • 2013-04-11, 00:06
Tak Anglicy opłakiwali swoją byłą premier...(premierę?)







I filmik pokazujący "wesołe" czasy jej rządów...


"Dla związków zawodowych górników śmierć byłej premier Wielkiej Brytanii Margaret Thatcher nie była smutną wiadomością. - To wspaniały dzień - powiedział w rozmowie z AFP szef regionalnych struktur związkowych z północno-wschodniej Anglii David Hopper.
- Wypiję za to. Jestem zachwycony (...). To moje 70. urodziny i jeden z najlepszych dni w moim życiu - oświadczył Hopper, komentując śmierć Żelaznej Damy.
- Thatcher zrobiła więcej złego dla północno-wschodniej (Anglii - przyp. red.) niż ktokolwiek inny. Nie chodzi tylko o kopalnie węgla. Ona postanowiła rozbić związki zawodowe. Zniszczyła przemysł i całe nasze wspólnoty - ciągnął Hopper w rozmowie z francuską agencją. - Wielka Brytania importuje teraz rocznie 40 mln ton węgla. To absolutny skandal - dodał.
Od 1985 roku pracę w Wielkiej Brytanii straciło blisko 230 tys. górników, a konserwatywny rząd Thatcher zamknął 165 kopalni węgla - przypomina AFP.
- Nie poleje się tu wiele łez. Nie sądzę nawet, by wielu ludzi oglądało w telewizji pogrzeb, z pewnością będą oglądali piłkę nożną

chainsawgutsfucker

2013-04-11, 19:21
Jerzy_Michał_Wołodyjowski napisał/a:


Znacjonalizowane przez partię pracy zakłady przynosiły straty, pasły się na nich rzesze ludzi, całkowicie niezasłużenie. Związki zawodowe ograniczały możliwość rozwoju, sprawiały, że oferowanie pracy było nieopłacalne. Górnicy żyli jak pączki w maśle, pasożyty, które wykonywały nikomu niepotrzebną robotę, a była to ogromna liczba ludzi.
Właśnie dlatego wielu brytoli nie wspomina jej mile, ponieważ przed jej rządami pasła się olbrzymia rzesza darmozjadów, złodziei, leniwych gnid i oszustów, na firmach państwowych, w zakładach pracy pod ochronnym parasolem związków, czy w kopalniach.



Tę część jakbym znał... Wystarczy pozmieniać parę słów np górnicy na urzędnicy i wielka brytania na Polska.

I taki komentarz który napisał jakiś Polak mieszkający w Anglii, a który ja przeczytałem w jakiś artykule odnośnie śmierci Lady Thatcher "Gdyby taka Żelazna Dama pojawiła się u nas, a nie u was to wy byście przyjeżdżali do nas do pracy".

Te...........ed

2013-04-11, 20:32
Biedna Pani Thatcher. Mam nadzieję, ze niedługo w Polsce będziemy mieli takiego polityka.

lechumods

2013-04-11, 22:06
Teired napisał/a:

Biedna Pani Thatcher. Mam nadzieję, ze niedługo w Polsce będziemy mieli takiego polityka.



Już jest od dawna! Janusz Korwin Mikke! Polecam zapoznać się z programem Nowej Prawicy >>> KLIK <<< oraz >>> KLIK <<< .

NieWeszles

2013-04-12, 02:59
lechumods napisał/a:

Jeżeli chcecie a żeby w Polsce była taka Pani Premier Thatcher, to idźcie na następne wybory i oddajcie głos na Kongres Nowej Prawicy - Janusza Korwinna Mikke. Przeczytajcie jego program polityczny, w większości zbieżne poglądy jak miała Św. Pamięci Pani Thatcher.
PS: j***ć lewaków i ich ból dupy.




Hahaha, ale jesteś popie**olony. Całe szczęście, że tak mało ludzi głosuje na tego pojebańca. pie**olnij się w czerep

PA...........SM

2013-04-12, 03:29
Jerzy_Michał_Wołodyjowski napisał/a:



Przecież to wam, lewakom pakują się w dupy inne lewaki, więc to raczej was bolą dupska.


NP. taki j***ny biedroń :)

pi73rmaster

2013-04-12, 14:13
Cytat:

Ale nie Ligę Mistrzów, bo Anglicy w swym zadufaniu nie kibicują innym druzynom jak angielskie, a tych jak wiadomo już w LM w tym roku nie ujrzymy


No, a po ch*j mieliby innym drużynom kibicować? To tak jak u nas te wszystkie pedałki kibicujące farsie.

lechumods

2013-04-12, 16:27
NieWeszles napisał/a:




Hahaha, ale jesteś popie**olony. Całe szczęście, że tak mało ludzi głosuje na tego pojebańca. pie**olnij się w czerep



Jestem popie**olony bo chcę zagłosować na osobę która nie kradnie naszego hajsu z koryta? Tak dla informacji, ów Pan Korwin Mikke którego nazywasz Pojebańcem, zgłosił kiedyś ustawę lustracyjną która miała ujawnić z imienia i nazwiska osoby które były tak zwanymi Tajnymi Współpracownikami... I co zrobiły świnie przy korycie? (Banda Czworga - PO/PIS/SLD/PSL [Kiedyś miały inne nazwy, politycy ci sami i nowi]), nie dość że tej ustawy nie zrealizowali to się szybko pozbyli niewygodnego kolesia. Albo ostatni przykład z wyborów, partia Nowej Prawicy zebrała wymaganą ilość podpisów do zarejestrowania partii do wyborów, i co zrobili? Powiedzieli ze nie zdążyli policzyć podpisów i nie mogą jego partii dopuścić w całej Polsce. Pozdrawiam cię k***o, z brakiem wyrazu szacunku :) .

NieWeszles

2013-04-13, 14:28
lechumods napisał/a:



Jestem popie**olony bo chcę zagłosować na osobę która nie kradnie naszego hajsu z koryta? Tak dla informacji, ów Pan Korwin Mikke którego nazywasz Pojebańcem, zgłosił kiedyś ustawę lustracyjną która miała ujawnić z imienia i nazwiska osoby które były tak zwanymi Tajnymi Współpracownikami... I co zrobiły świnie przy korycie? (Banda Czworga - PO/PIS/SLD/PSL [Kiedyś miały inne nazwy, politycy ci sami i nowi]), nie dość że tej ustawy nie zrealizowali to się szybko pozbyli niewygodnego kolesia. Albo ostatni przykład z wyborów, partia Nowej Prawicy zebrała wymaganą ilość podpisów do zarejestrowania partii do wyborów, i co zrobili? Powiedzieli ze nie zdążyli policzyć podpisów i nie mogą jego partii dopuścić w całej Polsce. Pozdrawiam cię k***o, z brakiem wyrazu szacunku :) .



Co Ty pie**olisz. To jest deska ratunkowa dla ludzi którzy wierzą w wizję utopijnego państwa, które nie ma prawa bytu. Ten człowiek przypomina mi trochę Kononowicza, zlikwidujmy wszystko niech nie będzie niczego. Jest idiotą, któremu te marne 3,4 % w zupełności wystarczą. Żyj zdrów

lapps

2013-04-16, 10:26
NieWeszles napisał/a:



Co Ty pie**olisz. To jest deska ratunkowa dla ludzi którzy wierzą w wizję utopijnego państwa, które nie ma prawa bytu. Ten człowiek przypomina mi trochę Kononowicza, zlikwidujmy wszystko niech nie będzie niczego. Jest idiotą, któremu te marne 3,4 % w zupełności wystarczą. Żyj zdrów



taa, idiota ktory propaguje ustroj, dzieki ktoremu usa stalo sie gospodarka przodujaca na swiecie. rzeczywiscie ma nierowno pod sufitem. to ze ty jestes baran ktory dal sobie wmowic, ze jest za glupi zeby samemu zdecydowac jak gospodarowac swoimi pieniedzmi, nie znaczy, ze panstwo wolnorynkowe to utopia(choc praktycznie to w swiecie gdzie tylu prymitywow ma prawo glosu to jest troche utopia)

NieWeszles

2013-05-07, 02:41
lapps napisał/a:



taa, idiota ktory propaguje ustroj, dzieki ktoremu usa stalo sie gospodarka przodujaca na swiecie. rzeczywiscie ma nierowno pod sufitem. to ze ty jestes baran ktory dal sobie wmowic, ze jest za glupi zeby samemu zdecydowac jak gospodarowac swoimi pieniedzmi, nie znaczy, ze panstwo wolnorynkowe to utopia(choc praktycznie to w swiecie gdzie tylu prymitywow ma prawo glosu to jest troche utopia)



Przodującą na świecie? Niby w której k***a dziedzinie? Chyba zadłużenia. Otóż USA jest od dawna bankrutem, ale nikt nie powie Ci tego oficjalnie. Gospodarka przodująca na świecie to Chiny. Za kilka lat będzie się mówiło o tym, że to Chiny są potęgą. W tej chwili byliby w stanie spłacić dług publiczny USA. Takimi ogromnymi pieniędzmi dysponują. Natomiast w USA za niedługi czas rząd znowu będzie musiał zaciągnąć kolejną pożyczkę...

Tak więc nie wmawiaj mi, że USA jest gospodarką przodującą na świecie. Tak to było ale lata temu, kiedy pieniądze "leżały" na ulicy, tylko trzeba było wiedzieć jak się po nie schylić.