18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Załatwiony Siergiej - taniec na lodzie

le...........ce • 2013-02-21, 16:06
Hasa sobie z gracją. Ciekawe czym się tak załatwił :lol:

Od 0:45 pozycja :snajper2:

galanonim

2013-02-21, 17:29
wyglada na wstrzykiwaną marihuane

Xiaq

2013-02-21, 17:36
Co? Dzisiaj ja robię za sadolowego specjaliste?
Mi to wygląda na ogólny atak epileptyczny wywołany najprawdopodobniej odbijającym się na śniegu światłem.
I jak nigdy, k***a, gimbusy się przydały i próbowały pomóc. Kiedy ludzie w końcu zrozumieją, że nie wszystko jest związane z alkoholem i ćpaniem? Do autora: A żeby k***a Ciebie kiedyś taki napad spotkał, żebyś się oszczał i osrał w centrum handlowym w czasie przedświątecznych zakupów - może wtedy dotarłoby do Twojego ograniczonego umysłu, że epilepsja wcale nie jest taka śmieszna.
Tutaj opis:
Ogólny atak epileptyczny ze skurczami – „klasyczny atak epileptyczny”. Objawia się zanikiem świadomości, atak epileptyczny trwa kilka minut, a następnie jeszcze kila minut (a nawet godzin) trwa zanim się człowiek ponownie ustabilizuje i wróci do normalnego stanu po ataku padaczkowym. Te ataki rzadko kiedy trwają dłużej niż kilka minut i przebiegają stereotypowo wg danego wzorca. W pierwszej fazie ataku, ciało obejmuje skurcz toniczny a chory z reguły upada(lecz nie zawsze) na podłogę. Kolejna faza ataku padaczkowego polega na szybkim kurczeniu się mięśni, co u chorego często powoduje kolejne zranienia. Podczas następnej fazy, kończyny chorego ulegają niekontrolowanemu szarpiącemu trzęsieniu. Szczęki są mocno zwarte, przy czym chory może się ugryźć w język. Silne kurczenie się mięśni podczas ataku padaczkowego może spowodować problemy z oddychaniem. Po zakończeniu tej fazy ataku epileptycznego pacjenci z reguły czują się wyczerpani i prawdopodobnie zasną.

Ale piwo za filmik jest tak czy siak - przecież to sadol :D

Realbartu

2013-02-21, 18:29
Pewnie go "krokodyl" gryzie!

Bimbeer91

2013-02-21, 18:31
Od 0:45 pozycja :snajper2: [/quote]
Tyle ciekawego mnie ominęło :evil:

niemalipy881

2013-02-21, 18:39
Nie ma piwa za avatar osoby wrzucającej materiał.Brzydzę się wszelkim lewactwem, a ten zespół niestety ma owe zapędy.

pATRYKOify

2013-02-21, 18:41
W Rosji społeczeństwo dzieli się na biednych i tych powiązanych z mafią :D

le...........ce

2013-02-21, 18:45
niemalipy881 napisał/a:

Nie ma piwa za avatar osoby wrzucającej materiał.Brzydzę się wszelkim lewactwem, a ten zespół niestety ma owe zapędy.


No i jesteś przykładem kretyna który pie**oli bo pie**oli, a sam właściwie nie wie co. W dupie mam twoje piwo i twoje kretyńskie poglądy. Do widzenia ;-)

niemalipy881

2013-02-21, 18:48
O jejku bidosiu, aż tak bardzo się zdenerwowałeś? No dobrze, ulżyj sobie tu, bo tylko niestety zostaje Ci internet.A co? zespół lewych zapędów nie ma?

Sławihuj

2013-02-21, 18:50
0:12 o jak ochoczo hasa :D jak sarenka :krejzi:

le...........ce

2013-02-21, 19:01
niemalipy881 napisał/a:

O jejku bidosiu, aż tak bardzo się zdenerwowałeś? No dobrze, ulżyj sobie tu, bo tylko niestety zostaje Ci internet.A co? zespół lewych zapędów nie ma?


Szczerze to ich poglądy mam gdzieś. Szanuję Wojtasa za muzykę jaką tworzy ;)

To, że ktoś słucha reegae nie oznacza, że musi być rastamanem.

konriixko

2013-02-21, 22:04
przechodzi rusyfikację

majkel_admwz

2013-02-21, 22:05
No co, to jego interpretacja wszechobecnego Harlem shake ;-)

male_rude_wredne

2013-02-22, 21:39
Xiaq napisał/a:

Co? Dzisiaj ja robię za sadolowego specjaliste?
Mi to wygląda na ogólny atak epileptyczny wywołany najprawdopodobniej odbijającym się na śniegu światłem.
I jak nigdy, k***a, gimbusy się przydały i próbowały pomóc. Kiedy ludzie w końcu zrozumieją, że nie wszystko jest związane z alkoholem i ćpaniem? Do autora: A żeby k***a Ciebie kiedyś taki napad spotkał, żebyś się oszczał i osrał w centrum handlowym w czasie przedświątecznych zakupów - może wtedy dotarłoby do Twojego ograniczonego umysłu, że epilepsja wcale nie jest taka śmieszna.
Tutaj opis:
Ogólny atak epileptyczny ze skurczami – „klasyczny atak epileptyczny”. Objawia się zanikiem świadomości, atak epileptyczny trwa kilka minut, a następnie jeszcze kila minut (a nawet godzin) trwa zanim się człowiek ponownie ustabilizuje i wróci do normalnego stanu po ataku padaczkowym. Te ataki rzadko kiedy trwają dłużej niż kilka minut i przebiegają stereotypowo wg danego wzorca. W pierwszej fazie ataku, ciało obejmuje skurcz toniczny a chory z reguły upada(lecz nie zawsze) na podłogę. Kolejna faza ataku padaczkowego polega na szybkim kurczeniu się mięśni, co u chorego często powoduje kolejne zranienia. Podczas następnej fazy, kończyny chorego ulegają niekontrolowanemu szarpiącemu trzęsieniu. Szczęki są mocno zwarte, przy czym chory może się ugryźć w język. Silne kurczenie się mięśni podczas ataku padaczkowego może spowodować problemy z oddychaniem. Po zakończeniu tej fazy ataku epileptycznego pacjenci z reguły czują się wyczerpani i prawdopodobnie zasną.

Ale piwo za filmik jest tak czy siak - przecież to sadol :D



nie wydaje mi się, żeby była to padaczka. osoba która ma atak przeważnie nie jest w stanie się podnieść po upadku, bo traci przytomność i kompletną kontrolę nad ciałem, a gościu jeszcze jako taką ma (widać, że próbuje się podnieść czy chociaż przesunąć po ulicy). jak podnoszą go gimby próbuje zaprzeć się nogami, a osoba podczas ataku czy chociażby zaraz po nie jest w stanie tego zrobić.