18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Załamany weteran

Bapsy • 2022-10-04, 18:12
Facet ma poważny kryzys. Depresja to nie żarty


Critical_Mass

2022-10-04, 22:17
HenrykS. napisał/a:

Gość jakiś niedoj***ny, powinni takich od razu usypiać, cioty j***ne. Przyjedź ch*ju do Polski i kup węgiel, to dopiero zobaczysz k***a ch*ju.



Idź się powieś. Nie znasz życia dzieciaku.

rayner1790

2022-10-05, 01:43
HenrykS. napisał/a:

Zapomniałeś dodać, że miałem dwóch ojców, a wujek wchodził mi do wanny. No i jeszcze jakieś emo-pedalskie teksty o empatii i uczuciach.
Jakaś pie**olona ciota żyje sobie jak pączek w maśle, a histeryzuje jak mała dziewczynka, której piesek rozpruł lalkę, bo widział jak jego kumpel w woja Bubba został postrzelony z kapiszonowca w dupę



ciebie naprawde 2 starych robiło xD

Jazzy44

2022-10-05, 06:13
Ja pie**ole, mogę oglądać Chińczyków jak pękają pod kołami ciężarówek, ale jak widzę gościa tak rozbrojonego mentalnie to się coś we mnie rusza. Aa co: do p*zdeczek co się z niego śmieją: raz- gościu był w wojsku i wystrzelił więcej pestek niż wy zwaliliście konia u mamy w piwnicy, dwa- ma taką łapę, że by wam wyj***ł zęby zanim powiedzielibyście... To co tam p*zdy mówią. ch*j wam w dupę.

silnik

2022-10-05, 06:43
To chyba najsmutniejsza rzecz jaką oglądałem ostatnio. Muszę wejść teraz na harda i troche sobie Humor poprawić

Jurand350

2022-10-05, 10:13
PTSD to nie zarty

Bumcyk

2022-10-05, 16:20
Jazzy44 napisał/a:

Ja pie**ole, mogę oglądać Chińczyków jak pękają pod kołami ciężarówek, ale jak widzę gościa tak rozbrojonego mentalnie to się coś we mnie rusza. Aa co: do p*zdeczek co się z niego śmieją: raz- gościu był w wojsku i wystrzelił więcej pestek niż wy zwaliliście konia u mamy w piwnicy, dwa- ma taką łapę, że by wam wyj***ł zęby zanim powiedzielibyście... To co tam p*zdy mówią. ch*j wam w dupę.

co mu po tych pestkach i łapie jak jest wrakiem, 15 lat masz że takie rzeczy ci imponują ? co noc mu się śnią ludzie których zamordował i tego nie unosi, pewnie już dawno jebnal sobie w łeb, szkoda człowieka wiadomo ale biorąc broń do rąk jadąc do obcego kraju zabijać ludzi w interesie korporacji człowiek wie na co się piszę

SantaMaria

2022-10-05, 19:10
Bumcyk napisał/a:

co mu po tych pestkach i łapie jak jest wrakiem, 15 lat masz że takie rzeczy ci imponują ? co noc mu się śnią ludzie których zamordował i tego nie unosi, pewnie już dawno jebnal sobie w łeb, szkoda człowieka wiadomo ale biorąc broń do rąk jadąc do obcego kraju zabijać ludzi w interesie korporacji człowiek wie na co się piszę



Wszyscy jesteśmy od małego manipulowani...

BambiPMT

2022-10-05, 19:58
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Ciekawe co musiał widzieć w Afganie że się tak rozkleił. Zdawałoby się że zdrowy silny chłop a płacze jak 6 letnia dziewczynka po utracie dziewictwa



Heh, Amerykanie dostawali PTSD bo się do nich Pasztuńskie pedały przymilały.

:-)

Marian_Koniuszko

2022-10-05, 21:18
Chłopakowi spokój ducha zabrała „misja stabilizacyjna”, czy też „misja pokojowa” w Afganie, Iraku, Libii, Libanie, czy jakimś takim innym kurestwie gdzieś w Afryce, dokąd został wysłany w celu wytępienia „zagrażających światu” terrorystów, odsunięcia od władzy „dyktatorów”, lub ochrony już „wybranego demokratycznie” rządu.
Tamtejsze obrazy i doświadczenia, ograniczają mocno szansę na odnalezienie się po powrocie, wśród normalnego społeczeństwa. Ludzie się odwracają, nikt nie rozumie, nikt nie jest w stanie wesprzeć właściwym słowem. Taki człowiek jest pozostawiony sam sobie i tak się błąka z tymi traumatycznymi obrazami, w poszukiwaniu równowagi.


Do śmiejących się z zanoszącego się od płaczu żołnierza:

Obyście nigdy nie doświadczyli jakiegokolwiek konfliktu zbrojnego i
obyście się nigdy nie budzili w środku nocy z krzykiem, nie potrafiąc złapać oddechu, z powodu koszmarów wydobytych z najgłębszych zakamarków waszego umysłu, które - jak wam się wydawało – już dawno udało się wam wyprzeć.

impressa88

2022-10-06, 13:32
Teraz przyjdzie czas na ludzi z Ukrainy. Nie którzy będą podobnie kończyć. Żadna wojna nie jest niczym dobrym. Każdy człowiek ma uczucia wartości którymi się kieruje. Ci u góry pociągają tylko sznurkami i widzą jedynie slajdy tak jak wy teraz obrazki. Co innego stać na polu bitwy. Pomimo ze osobiście nie doświadczyłem niczego podobnego zdaje sobie sprawę jak wygląda powaga sytuacji.

Ziebaj

2022-10-06, 22:20
Wojna to gówno...

Bqesii

2022-10-15, 23:20
smutne w ch*j