18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakupy w Holandii

mapecik1 • 2010-11-28, 23:02
Może kiedyś doczekamy się takich sklepów w Polsce? ;-)

~Angel

2010-11-28, 23:07
po akcji z dopalaczami to o takich sklepach możemy pomarzyć :maryska:

sumonem

2010-11-28, 23:08
no ja jestem za tym, żeby zielsko było legalne i państwo miało nad tym kontrolę (akcyza itp.) zamiast tego syfu jakim są dopalacze.

eles

2010-11-29, 00:08
@up

W tej chwili nawet jakbym mial ochote zapalic to bym sobie odpuscil ze wzgledu na syf jakim doprawiają MJ

Steve666

2010-11-29, 05:18
170 gram, za ile? Co to za waluta i ile kosztuje ten banknot, którym on płaci? :->
Z tymi dopalaczami, macie racje, ale z tego co slychać w TV, to rząd dał dupy z ustawą i dalej można tym obracać legalnie, czyż nie?
Daje piwo, bo ogólnie uważam takie sklepy za dobre rozwiązanie. Rząd pewnie miałby z tego podobny dochód co z alkoholu czy paliw, ale nie - lepiej k***a obiecywać co rusz to samo, wypie**alać pieniądze w błoto, bez sensu robić dym wokół jakichś ch*jowych tematów... zresztą POLITYKA = ch*j a PiS x Po = ch*j do kwadratu :roll:

aran

2010-11-29, 07:35
@up guldeny były przed euro (po ok 2zl), najtaniej trawka latała po ok 7 guldenów (14 zł) ale markowe już drożej

Gienek2

2010-11-29, 07:51
prędzej to zniosą w Holandii niż będą legalizować, i tak już ponoć w niektórych miejscach tylko obywatele mogą kupować. co oczywiście też wpłynie na czarny rynek ale to już będzie to samo co u nas.

zonk

2010-11-29, 08:10
kupować mogą wszyscy, tylko że w coffieshopach trzeba wypalić na miejscu a nie chodzić z torebeczką po mieście...

stawiarSG

2010-11-29, 10:55
dziwne ,przecież w Holandi mają euro o.O

kidi1

2010-11-29, 11:10
Czemu nie ma? Bo taki podniecony ćpun jak ty zostawiałby tam całą wypłatę. Opieka społeczna by nie wyrobiła na utrzymanie uzależnionych a NFZ by musiał was leczyć od uzależnień. I kraj pogłębiłby się w jeszcze większe długi. Policja też by miała masę roboty bo regularne byłyby włamania do takich sklepów oraz napady na dostawców. Więc skoro mamy taki zacofany naród to nie będzie takich sklepów. amen

billionaire

2010-11-29, 11:11
ja daję piwko za kawałek, który leci w tym sklepie :)
Toploader - Dancing in the Moonlight

marian19

2010-11-29, 11:16
Wyp***zielać z tym syfem.Narkomanow powwini leczyc najlepiej w Auschtwiz tam nam Niemcy specjalne piece zostawili. Myśla ze jak jarają założa rasta beret i sa fajni? to normalnie wiocha jak nic. Jedynie co zalegalizowac powini to Broń bo każdy zdrowo umysłowy obywatel powinien mieć łatwy dostęp.Taki np Luger p 08 cudo pruskiej techniki.

totalstupidity

2010-11-29, 11:23
ja jestem w sumie jestem za legalizacją,ale kidi1 ma racje,polska nie dojrzała do kofików i legalizacji,tak jak jest teraz jest dobrze,kto będzie miał palić to i tak zapali,a co do syfu w mj,no jak kogoś tam h*jają to już nie mój interes

@marian19 ssij ku*asa,bo nie masz pojęcia o czym mówisz

Reyz0rd

2010-11-29, 11:30
Marian, ja Ci mowie, zamknij sie bo jak Ci pie**olne, to Ci na twoje bole zadna MJ nie pomoze.
MJ to nie murzyny, tego nie wolno diskryminowac. A przedewszystkim nie wolno tego takim j***nym burakom jak Ty, przez ludzi twojego pokroju Polska nadal jest w takim stanie jak jest.

marian19

2010-11-29, 11:39
@Reyz0rd jak dla ciebie polska to zacofany kraj to wyp***laj to sudanu kopać studnie bo tak k***a można jarać.Tylko nie za Europejskie Pieniądze. Wielki oświecony k***a haha .Buszmeny w jednej blant w drugiej ręce Dzida.