18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakonnica w barze

Fakerę • 2013-02-09, 14:27
Siedziałem spokojnie przy piwku gdy przechodząca obok knajpy zakonnica podeszła do mnie:
- Powinieneś się wstydzić młody człowieku. Alkohol to dzieło szatana, jesteś grzesznikiem.
- Skąd to wiesz?
- Moja Siostra Przełożona mi tak powiedziała.
- A czy ty kiedyś próbowałaś alkoholu?
- Nie bądź śmieszny! Oczywiście, że nie.
- To skąd możesz wiedzieć, że jest taki zły? Słuchaj, zróbmy tak – postawię Ci drink i sama ocenisz. Zgoda?
- Nie. Jak będzie wyglądała zakonnica pijąca drinka…
- To nie problem. Poproszę barmana żeby przelał ci go do kubka od herbaty.
- No dobrze…
Podszedłem więc do baru:
- Barman, jeszcze jedno piwo proszę. I jakiegoś dobrego drinka, tylko nalej go proszę do zwykłego kubka.
- k***a. Nie mów, że znowu jest tu ta zakonnica?

LUKUNKU

2013-02-09, 18:22
A Ja się pytam: Gdzie byli rodzice!?

aro06

2013-02-09, 18:35
obydwa komentarze bez sensu... Nie mam pojęcia co one miały celu nawet nie są w żaden sposób śmieszne...

SyntholMan

2013-02-09, 18:39
czyli co, Jezus jest szatanem jak zmienił wode w wino?

maciekawski

2013-02-09, 18:44
O k***a, cygańska zakonnica :D

androgenius

2013-02-09, 18:45
@ 2up

Nie chcę psuć ci zabawy, ale nie zmieniał. To tylko głupie plotki. Podobnie jak reszta plotek o tym gościu.

di...........os

2013-02-09, 18:54
Piwo za Zappę

maniiiek

2013-02-09, 19:47
@2up i po kiego h*ja kolejną wojenkę wszczynać? Takie pie**olenie jak twoje niczym się nie różni od tekstów typu: "wszyscy spłoniecie w piekle niewierni!".

rafal_etz

2013-02-09, 22:24
maniiiek tylko że androgenius wie co mówi i ma moje pełne poparcie.

Sets

2013-02-10, 02:34
Chyba fejk... kubki w knajpie z piwem?

maniiiek

2013-02-10, 14:24
rafal_etz napisał/a:

maniiiek tylko że androgenius wie co mówi i ma moje pełne poparcie.


Wie? A skąd? Ma wehikuł czasu czy inne licho? Istnieje wiele teorii dotyczących Jezusa i żadna nie jest bardziej nieprawdopodobna od fizyki kwantowej. Ah... jak ja lubię takich "oświeconych ateistów" co gówno wiedzą tylko mądrych udają. Czasem nawet trafiam na oszołomów wg których naukowcy wiedzą wszystko o działaniu i powstaniu świata jak i człowieka. Nie, nikomu nie wciskam wiary na siłę ale nie będzie mi byle gnojek w twarz pluł, bo wierzę. A i on nie wie, on co najwyżej sądzi, że to bajki. Z wiedzą ma to niewiele wspólnego.